gigix

F1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Gulden F1
hubertuss    4653

Kubica jak Kubica cieszyć się trzeba z coraz lepszych wyników ferrari. Ferrari było jest i będzie reszta to tylko epizody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

podobało mi sie jak kubic wszystkich polykał w ciagu okrązenia, to bylo dobre :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Kubica jak Kubica cieszyć się trzeba z coraz lepszych wyników ferrari. Ferrari było jest i będzie reszta to tylko epizody.

red bull i mclaren to epizody? wczesniej williams i inne zespoly tez?

widze, ze masz bardzo subiektywne podejscie do motoryzacji i sportow motorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Chodzi mi o kierowców odchodzą przychodzą a zespół jest. red bull przy ferrari, które może pochwalić się najdłuższym starzem w f1 (od początku bez przerwy) i największa liczbą startów czy też mc larenie czy williamsie to faktycznie epizod póki co. Kibicuje temu zespołowi nie ważne czy jeździł lauda alessi berger ervine schumacher barikello massa czy alonso i jeszcze kilku innych po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas21    3

no widzisz ... taki "epizod" a bije w tym sezonie ferrari na łeb. Swoją drogą wyscigi są o wiele ciekawsze od kiedy nie ma dominacji Ferrari i Shumiego. Co sądzicie o nowej punktacji? wg. mnie zdała egzamin.


Trend is your friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Powoli różnice zanikają a nawet odwrotnie wyścig w singapurze to pokazał. Tor w japoni był najmniej odpowiedni dla ferrari z ostatnich gp. Czekam co będzie w korei. Co do klasyfikacji generalnej niestety masa niezbyt dobrze się spisuje lub ma pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

dzisiaj kubek ładnie przydzwonił, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, na bahrajn bedzie gotowy !


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

media kłamia, dloni nie straci, zmiazdzona pewnie tez nie jest, bedzie dobrze, musi byc ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

miejmy nadzieję, dla takich ludzi jak Kubica to stana na głowie aby go wyleczyc ale myślę, że lekko nie będzie

żużlowcy wychodzą z takich opresji więc może i Kubica będzie śmigał dalej :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170
Napisano (edytowany)

Łączenie wyścigów F1 z rajdami to nie był jednak dobry pomysł .Jak Kubicy szefowie zabronili ,startu w jakimś rajdzie to się zburzyłem, gdyby byli nieugięci to nie byłoby tej tragicznej sytuacji :( .Czekałem na nowy sezon z wielkimi nadziejami, a teraz martwimy się o zdrowie Roberta .

Edytowano przez fezoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

skoro jeździl to sie zgodzili, gdyby mial zapis w kontrakcie ze nie moze jezdzic to przeciez by nie jezdzil, to chyba prosta sprawa, dziwi, a raczej śmieszy mnie to ze operacja jeszcze sie nie zakonczyla, a sa juz specjalisci ktorzy mowia ze w tym sezonie nie pojezdzi :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Żeby jeździć to trzeba teraz testować nowy bolid, to chyba Pietrow go ustawi na nowy sezon ? Nie jestem specjalistą tylko kibicem Roberta, nie rozumiem jednak czemu jeździł w rajdzie tą skodziną ? Podium w F1 to powinien być cel .Pojeździć to może pojeździ i nic więcej na 2011 rok .Ps.Operacja się już skończyła, a w" reno" już panika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Skoro jestes kibicem roberta to powinienes wiedziec ze rajdy to jego pasja :) pewnie dlatego jezdzil ta skodziną. Swoja droga moze to byc przygotowanie do sezonu, tak jak dla zuzlowcow motocross, no ale fakt, został miesiac do startu f1 trzeba bylo sie skupic na testowaniu bolidu


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas21    3

No właśnie Massa jaki wypadek miał i chyba wróci

Massa dawno już wrócił, to są dwa kompletnie różne wypadki.


Trend is your friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Gdyby człowiek wiedział, że się przewróci to by się położył. Kubica i tak miał szczęście w nieszczęściu, że barierka wbiła sie bardziej ku środkowi kabiny. gdyby wbiła się prosto już by nie żył. No ale taki jest sport, życie na ogól bywa niebezpieczne człowiek z domu wychodzi, ale czy wróci?

Z drugiej strony w poniedziałek miał testować nowy bolid i opony w walencji. Oczywiście ktos powie, że on wie najlepiej jak ma się przygotowywać. Ale ja uważam, że przed testami człowiek powinien raczej się koncentrować i odpoczywać. Zabawa w raidy potem przelot do hiszpani to jednak może roszkę zmęczyć. Wszystkiego niestety na raz dobrze robić się nie da.

Jedno jest pewne jak go poskładają a myśle, że powinno się udać. Żaden team w którym będzie startował nie pozwoli mu jeźdżić w raidach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

powiedzial sam, ze jezdzi tymi trasami pierwszy raz. teoretycznie mozna jezdzic na pol gwizdka (zeby sie nic nie stalo), albo inaczej mozna sobie tak zaplanowac, ale wszystko to upada w momencie gdy sie siadzie za lejcami i poczuje won rywalizacji.

zeby jezdzic w rajdach na serio trzeba byc przygotowanym (przesiadajac sie na s2000 nie ma mowy o amatorce), a na to robercik nie mial czasu i tyle.

 

z drugiej strony ja tez bym wolal ryzykowac, ale poczuc zycie niz tylko przygladac sie biernie i myslec jak to jest. zeby cos przezyc trzeba poczuc wszystkie emocje.

w latach 20 i 30 ubieglego stulecia jezdzac ponad 500 konnymi V16 na rowerowych oponach rzadko ktory kierowca dozywal do konca sezonu, a i tak wyscigi, prawdziwe wyscigi sie odbywaly i zylka rywalizacji byla mocniejsza.

 

zycze kubicy szybki powrot do zdrowia i dalej za lejce :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Wczoraj w wiadomościach pokazali nagranie z samochodu jadącym przed polakiem, wyglądało to na to jakby ta balierka była już rozwalona :(

Widział ktoś to nagranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Była uszkodzona i odpowie ten kto odpowiada za przygotowanie tylko pech chciał zeby akurat w tym miejscu uderzyć <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest trochę bezsensowne szukanie kogoś winy gdzieś barierka musiała się zaczynać. Ważne żeby jeszcze wrócił na tor F1 bo jest jeszcze młody.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

wróci na bank, mnie teraz denerwuje to ze heidfield bedzie jezdzil, przeciez ten bolid jest praktycznie zrobiony pod roberta, a niemiec bedzie spijal smietanke, mam nadzieje ze nie dojdzie do sytuacji ze kubek bedzie gotowy do jazdy w f1, a nie zostanie puszczony bo pietrov=kasa, a heidfield powiedzmy jakas szansa na dobry rezultat w ciagu calego sezonu..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Ale balierka jak się zaczyna to jest taka zaokrąglona, a po za tym to ta balierka była dużo wcześniej niż tam gdzie kubica walnął w nią B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal97rolnik    480

ludzie jak nawet mówią że słyszeli strzały (ja osobiście w to niewierze),albo że widziano jak Pietrow majstrował coś przy barjerce. I co powiecie ??? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj