gigix

F1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rzepak Duplo F1
brzozak2    241

w sumie to juz nie pamietam chyba 2 albo 3 lata temu, po studiach zamierzam zwiedzic jeszcze pare torow :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Parę torów? pewnie tych które są blisko Polski :lol: Hockenheim, Silverstone, Hungaroring, Monza. Najbardziej to ja chciałbym pojechać na Circuit de Monaco. W niektórych sektorach ceny biletów są śmiesznie niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no do chin sie na codzien raczej nie jezdzi :lol:

monte carlo to obowiazkowy punkt na mapie wyscigow dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale nawet w Chinach będzie spora grupka kibiców z Polski :lol:

Fajnie było jak realizator po GP Malezji pokazał kibiców machających polskimi flagami ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

A ja bym się wybrał do Singapuru :lol:


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

ja tam byłem na torze w moncy, ale tak na sucho :P pochodzić tylko bez wyścigów :)

 

co do samych zawodów F1 to jednak polubiłem trochę popatrzeć na nie

 

wcześniej mnie to nudziło, teraz tylko trochę nudzi :)

 

tak czy inaczej gratulacje dla Kubicy


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

słyszeliście coś o tym, że Robert może od przyszłego sezonu jeździć w Ferrari o ile nie przedłużą kontraktu z Felipe Massą, podobno wszystko okaże się 15 lipca


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie rajcujcie się tak tym Ferrari. Renault i Force India jest najprężniej rozwijającym się zespołem w tym sezonie. Wystarczy spojrzeć ile kasy przeznaczają na ulepszenie bolidów. Może się również okazać, że przejdzie do Ferrari a ten zespół złapie dołek na jakieś 2 lata i d*pa zimna, a przypuśćmy,że w tym samym czasie inny kierowca z Renault zdobędzie tytół. Także radziłbym nie podnieciać się zainteresowaniem ze strony Ferrari. ( kilkanaście postów wyżej pisałem już o zainteresowaniu Ferrari, we włoszech non stop o tym trąbią, od kilku miesięcy, lecz dopiero teraz u nas jest to nagłaśniane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

wcale tak mnie to nie jara pytałem z ciekawości, bo słyszałem to od kolegi i chciałem się upewnić


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Renault i Force India jest najprężniej rozwijającym się zespołem w tym sezonie. Wystarczy spojrzeć ile kasy przeznaczają na ulepszenie bolidów.

wlasnie ile? skad masz takie dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

@ HubertOjdana popraw post 159 z tym tytułem bo aż źle się patrzy.

Nie zdziwił bym się gdyby przeszedł do ferrari, ferrari zmienia kierowców jak rękawiczki wiec wszystko możliwe.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co źle napisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Może się również okazać, że przejdzie do Ferrari a ten zespół złapie dołek na jakieś 2 lata i d*pa zimna, a przypuśćmy,że w tym samym czasie inny kierowca z Renault zdobędzie "tytół. "

To tu. Niby 1 błąd ort. ale strasznie razi w oczy :lol:


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@Hubert dzis czytalem artykul o F1 sezon 2010 w "auto technice motoryzacyjnej" i nie potwierdzali tam twoich rewelacji, a magazyn jest pisany na wysokim poziomie.

pisali natomiast o ciekawym patencie wykorzystywanym przez ekipe red bull racing w kwalifikacjach, ktora byc moze ze zmienia gaz uzywany w amortyzatorach, tym samym zmieniajac charakterystyke pracy zawieszenia, lzejszego o 150 kg pojazdu, niz tego w wyscigu. dzisiejsze wygrane kwalifikacje, podobnie jak 4 pozostale zdaja sie potwierdzac te rewelacje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widocznie ''tani'' jest ten magazyn, który czytasz. Wiesz polscy spece od F1 znają się tyle na F1 co Ty na hodowli zwierząt. Uwagę na ten sport zwrócili odkąd Polak trafił do F1.

Po 2. jesteś mądrym człowiekiem i pewnie wiesz, że co artykuł bądz numer to inny temat. Nie będą w każdym pisać tego samego, zwłaszcza, że ja wyraźnie napisałem, że czytałem ,,kiedyś'' (czyt. styczeń-luty)

Co do patentu Redbula to bodajże na początku lat 90tych stosowali coś podobnego lecz zostało to uznane za nielegalne - zobaczymy jak sędziowie zinterpretują to w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

moze i tani, ale uwazam, ze rzetelny. jak bedziesz mial kiedys okazje to oblukaj.

podobno w przepisach na ten sezon (zostaly na nowo napisane przy okazji zmiany w tankowaniu) red bull wykorzystal ta luke.

 

nasze zdania zweryfikuje koniec sezon, ja uwazam ze renault nic nie pokaze - obym sie mylil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Nie chodzi o inny gaz czy podmiana gazu a o programowanie ciśnienia gazu w tych amorkach przez co

można uzyskać różną charakterystykę pracy zawieszenia a przez co ma to wpływ różne ułożenie podłogi oraz docisk bolidu do podłoża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@brzozak oblukam...choć na polskich magazynach już dawno się przejechałem. Dla mnie rzetelne są niemieckie, francuskie i włoskie, ( anglia za dużo bajek) serwisy, choć czasami mam problemu z ich rozczytaniem bo translate.pl nie do końca prawidłowo tłumaczy :lol:

Hmm? Piszesz, że Renault nic nie pokarze? Możesz mieć racje...będzie tuż tuż za czołówką, choć uważam, że jakieś podium jeszcze wywalczy. Moim zdaniem Mercedes w Europie zacznie odrabiać straty i trochę przyciśnie...

Force India - to zespół który pod koniec sezonu pokaże pazur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

IOby w Monako było coś ciekawszego bo GP Hiszpani to była wielka nuda...


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeśli w Hiszpani było mało wyprzedzania to nie spodziewaj się ze w Monaco będzie lepiej. Wyścig praktycznie rozegra się w kwalifikacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wlasnie ile? skad masz takie dane?

 

 

Właśnie WP.PL potwierdziło to co przeczytałem na zagranicznych serwisach.

 

Renault najszybciej sie rozwija

 

Tak jak pisałem...informacje polskich dziennikarzy sportowych są marne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybki rozwój zespołu jest powiązany z dobrą atmosferą i chęcią walki, która jak Robert sam podkreśla prawie zawsze jest bardzo dobra. A co do informacji to lepiej ich szukać na stronach się tym zajmującymi np.

 

Wyprzedź mnie!

V10.pl


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj