gigix

F1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rzepak Duplo F1
Adik_ziel    3

I niech tak dalej trzyma ale dopiero 4 okrążenie ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

brawo Robert jest pierwszy


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Pięknie pięknie pięknie!!! Jednak BMW umie zmieniać strategię w czasie trwania wyścigu... Dublet BMW, Kubica liderem MŚ - tak trzymać!!!


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Nie mów, że nie wiesz, że Kubica wygrał!!! :):):):):)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

tak Kubica był pierwszy i tak dalej niech trzyma w innych wyścigach ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

Przynajmniej Kubica coś pokazuje jest bardzo dobry, miejmy nadzieje że bedzie mistrzem tego sezonu, nie to co Polacy pokazali w meczu z Niemcami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Historyczny moment.. Tylko on dzisiaj stanął na wysokości zadania.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

gratulacje dla Roberta

 

do @zetor7745 - to jest temat o F1 wiec nie pisz tu o piłce


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Przynajmniej on coś zaprezentował... pokazał że Polacy umieją jeździć...bo kopanie to nam nie wychodzi wogóle :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

o co chodzi? :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

kubica jest naprawde taki swojski chłop a nie Ą Ę hehe :) pozatym z małopolski to dla mnie całkiem swój :) bardzo go lubie i życze mu jak najlepszych wyników! jak go wezmą do mclarena albo do ferrari to da dopiero pokaz bo teraz ma troche słabą fure


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Kubica wygrał Nimieckim bolidem, szwaby wygrali polskim napastnikiem xD

 

Też lubię Kubice i życzę mu jak najlepszych wyników ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

To wychodzi na to że my polacy jesteśmy lepsi bo czy to chiński bolid czy niemiecki to najważniejszy jest kierowca i jego umiejętności w tym przypadku polak - Kubica, znowu polak dla niemców strzela bramki... hehe wszędzie nas pełno :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

no kubica górą :) jak wygral to myślałem ze to jakis znak tu kubica pierwszy to moze i nasi wygraja heh ale to jednak nie był znak :) dla kubicy szacuneczek :)


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Wróciłem włąsnie z pit lane BMW i panowie coż to był za ... zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Co myslicie o Kubicy i jego bolidzie???? Czy ma w tym sezonie stanoc na podium?????

 

Jeszcze jedno czytalam na necie ze teraz mistrza chca wylaniac z ilosci wygranych wyscigow, a nie jak do tej pory ze zdobytych punktow.

 

Co Wy o tym myslicie??????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marex    0

Bolid może nie należy do najpiękniejszych, ale przecież wygląd sie nie liczy :).

Odnośnie tego czy ma szanse stanać na podium to myśle że ma, ale czy można tak do końca wierzyć testom?? Ja osobiście do tego podchodzę z dużym dystansem. Tak naprawdę po pierwszym wyścigu okaże się na co stać poszczególne teamy.

Ten ostatnio wprowadzony przepis jest bez sensu nie wiem co szefostwo F1 chce przez to osiągnąć. W rzadnej innej dyscyplinie sportowej nie ma tak głupiego wyłoniena zwycięzcy, niedoceniani będę Ci co jeżdżą równo. Jak dla mnie to jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Osobiście uważam, że pomysł z mistrzem w zależności od ilości wygranych wyścigów jest ok, niestety FIA sie wycofała. Faktem jest, że kierowcy jak na razie walczą o jak najwyższe pozycje a nie o zwycięstwo, a ta jak najwyższa pozycja to często była 4-5 i to niektórym wystarczało. Ciekawiej by było gdyby jednak wszyscy mieli parcie na 1 miejsce, tym bardziej w tym sezonie gdy stawka wydaje sie wyrównana i nie da sie wyłonić oczywistego lidera na tym etapie, plus prawdopodobnie wiecej możliwości walki na torze dzieki slickom, zmiennej aerodynamice, kers i mniejszym zakłoceniom aerodynamicznym. CZego wiecej potrzeba aby kierowcy w końcu zaczeli naprawde walczyc. Być może sie narażam ale jak do tej pory dla mnie najwiekszym fajterem jest Heidfeld. Coś czuje, że w tym sezonie objedzie Kubice. Robert do boju !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

mam jeszcze jedno pyt. Czy wszedl ten przepis ze wszystkie bolidy beda jezdzic na jednakowych silnikach????

 

Bo ostatnio pisali ze jezeli to wejdzie to stajnia TOYOTA wycafa sie z wyscigow.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie w tym sezonie jeszcze to nie wchodzi. Na ten sezon jest przepis że 1 silnik musi wystarczyć na 3 wyścigi. Z tego co pamiętam jest również 1 joker.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj