gigix

F1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rzepak Duke F1
magdalena05    24

W drugiej części wyścigu, Alonso pięknie zostawił rywali w tyle :) Jakby razem z Massą,(który również pokazał się bardzo dobrej strony) utrzymali taką formę do końca sezonu, to tytuł mistrzowski znów wróci do Ferrari :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wczoraj super wyścig nawet udało mi się wytypować. Chciałem żeby Alonso u siebie wygrał a na podium się znaleźli kimi i massa. Szkoda ze massa 2 nie był, tak go krytykują w wg mnie to nadal bardzo dobry kierowca. Fajnie że vettel tuz poza podium. Nie lubię hamiltona więc to że tak słabo mu poszło też na plus tego wyścigu. Ale co jak co w mercedesie muszą coś zrobić z oponami bo tak się nie da jechać chyba że po 6 pitstopów będą robić.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

No czy taki sam dobry jak alo to bym się nie zgodził. moim zdaniem ciut gorszy ale gorszy...

nie wybiera się z was nikt na f1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Jak ja się cieszę, że ventyl nie dojechał :D aczkolwiek nei oglądałem i muszę sobie ściągnąć wyścig. szkoda web, jeszcze jedno kółko i mógłby wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Sebastian miał wielkiego pecha, bo gdyby nie ta skrzynia biegów to na jakieś 99% wygrałby.No ale jego pech, a innych szczęście :P Alonso jak zwykle pokazał swoją klasę, Massa mógł być wyżej co nie zmienia faktu ,że 6 pozycja nie jest zła. Webera szkoda, ale po jego jakże "wspaniałym" starcie drugie miejsce to chyba wielki sukces,a co do zwycięscy, nie stawiałam na niego, ale lepszy on niż ventyl :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Normalnie to już pozamiatane :unsure: auto redbulla to kosmos. ventyl mimo 4 mistrzostw moim zdaniem nie jest rewelacyjnym kierowcą co pokazał w ostatnim wyścigu kiedy nie jedzie na 1 miejscu. Mam nadzieję, że następnego sezonu tak nie zdominują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Ja też uważam, że Vettel nie jest najlepszym kierowcą, a jego sukces w 90% to zasługa tylko tego genialnego samochodu, którym jeździ -_- Zobaczymy co przyniesie przyszły sezon, i jak się będzie sprawowało Ferrari z Raikkonenem i Alonso w składzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

tylko żeby się nie pozabijali :) no i newey sam przyznał, że powrót do starych opon im bardzo pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nowy sezon już się zbliża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

kurde wychodzi niemiecka dbałość, solidność i wszystko co naj, jesli chodzi o niemieckie. Obstawiłbym 100, ze ham będzie mistrzem a na pewno, ze ros i ham skończą w pierwszej piątce, a wy?

Mam tylko nadzieję, że czarnym koniem okaże się stajnia spod znaku czarnego konia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No się zobaczy bo pare sezonow Vettel ładnie wykręcał więc moze trzyma się jeszcze w formie.... a co do czarnego konia ciekawi mnie pojawienie się w nim KR, w drugim FA więc wydaje mi się że będzie to mocny zespół. Ale widac na testach że wiele zespołów ma problemy z elektroniką więc to wszystko znak zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

W tym roku nic nie jest pewne, głównie przez wprowadzenie kompletnie nowych silników z turbo. Forza Ferrari a reszta to się zobaczy. :D Oby tylko Alonso jakoś dogadał się z Raikonenem, spodziewam się ostrych spięć między nimi.

Większe obawy niż o F1 mam o Moto GP a dokładniej o nr 93. :P


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Też mam nadzieję,że w końcu Ferrari sięgnie po tytuł mistrzowski :) ale od tego sezonu weszło sporo zmian i zespoły,które nie są wymieniane w gronie faworytów mogą sprawić nie małą niespodziankę w wyścigach,ale pierwsze GP dopiero przed nami,więc zobaczymy jak to wszystko się potoczy ;)

@pic2ek pierwsza piątka owszem,ale pierwsze miejsce dla Raikkonena lub Alonso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

No ventyl będzie teraz wąchał smród spalin. kurcze ciekawie jak bedzie w ferrari, na pewno nie będzie tim orders :D prędzej by się chyba pozabijali :lol:

tylko z tych testów to faktycznie mercedes i pochodne silnikowe pokazują, które zespoły będą w czołówce, może wiliams.

Ja oczywiście tak jak madzia napisała: alo i kimi z przodu, ale sam nie wiem kto i na którym miejscu bo obu strasznie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Na razie niestety silnik ferrari nie dorównuje temu z mercedesa. Miejmy nadzieję, że coś poprawią po testach. Już w weekend się zobaczy. Kto jest mocny. Najgorzej mają ci z silnikiem renault. A najlepiej chyba wypada williams. Może massa coś wywalczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

wiliams? a w czym wypada najlepiej? silnik SF nie dorównuje Mercedesowi? a skąd taki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie no na zimowych testach wiliams radził sobie nawet nawet... może i jest w formie ale nie sądzę żeby az tak by w Australi walczyć z ferrari czy mclarenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

coś chyba słabo się ogarniam :P :

to, że mesio ma bardzo super silniki to wiemy, za nim zaraz jest ferrari. wiliams moze i faktycznie jest czarnym koniem moim zdaniem zaraz z force india, bo oba zespoły mają duży potencjał teraz, ale zobaczymy w II połowie sezonu.

Lena button pod koniec testów narzekał na auto, że spisuje się poniżej oczekiwań więc ciekawe co wyjdzie

Poza tym gdzie mercedes? chyba, ze 1 miejsce dla nich zarezerwowałas :) a tu mowa o tych co uzupełnią pudło :)

Zwolnili naszego polaka budkowskiego w maclarenie, szef aero - nie wiecie?

Ciekawie jak będą się zachowywały silniki Hondy w przyszłym roku - chociaz to daleka droga. teraz zajmijmy się tym sezonem :)

Edytowano przez pic2ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja nikogo jeszcze nie obstawiam no chyba że na typer castrol edge :D sezon musi ruszyć bo testy to jedną drogą a wyscigi drugą. A wogóle to nie moge się przyzwyczaić do kombinezonu felipe hehehe

 

No zwolnili budkowskiego ale nie mam pojęcia czy sam odszedł czy oni się go pozbyli... dziwne bo w sumie doswiadczenie facet miał kiedyś tez w stajni ferrari do mclarena też sporo wniósł więc zobaczymy jak ten nowy gosciu sie sprawdzi...

Edytowano przez Lina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja nikogo nie obstawiam ale akt faktem, że na testach auta z silnikiem mercedesa radziły sobie najlepiej. Nawet ludzie z ferrari przyznawali ,że nad silnikiem muszą popracować. Co będzie na wyścigu nie wiem. A williams z mercedesem na testach wypadli najlepiej. Ferrari niestety było tuż za nimi. Z czego jak dobrze pamiętam alonso radził sobie lepiej niż kimi. I to chyba alonso zostanie kierowcą numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

Ludzie, ten sezon będzie należał do HAMILTONA !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj