gigix

F1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rzepak Duplo F1
pic2ek    5

ja też licze na ferdka, ciekawe co pokażą maci, redbulle no i mercedes z luisem. Ciekawe czy dopuszczą wydech wiliamsa. jeszcze ponad 20 dni i zacznie się znowu cyrk. oczywiscie kibicuję ferdkowi i masie. ciekawe gdzie robercik bedzie startował - rajdy czy dtm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

W DTM nie będzie startował, tak przynajmiej w sporcie mówili :) Niech wraca do F1 jak już dojdzie w pełni do zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Hmm , co do DTM konkretnie zespół mercedesa był nawet mocno "zainteresowany" , ale pech chciał Ralf Schumacher się trafił . Tim niemiecki , kierowca też swojak . W BMW też nie miał szans ( oficjalnie zrezygnowali z walki o tytuł bo budowali bolid na następny sezon ) ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Yyyyyy powiem wam,że mnie raczej nic już w tym cyrku motoryzacyjnym nie zdziwi. Wszytsko się pewnie okaże wkrótce.

Jakoś wczesniej nie widziłem, ale tu chyba nie masz racji z tym DTM. To Robert zrezygnował z DTM a nie Mercedes z niego. Za cieżki i za wolny :)

Edytowano przez pic2ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kubica w rajdach będzie jeździł citroenem chyba. 7 eliminacji MŚ i 4 ME takie są plany. Dzisiaj w wywiadzie w tvn stwierdził, że gdyby kokpit był szerszy o 10 cm to do f1 mógł by już wrócić. Tak więc wniosek wg mnie jest taki, że wszystko z ręką nie do końca w pożądku. Tak naprawdę chyba sam nie wie czy wróci do f1. Każdy dodatkowy rok przerwy to coraz mniejsze szanse na poważne sukcesy w f1.

Czy sezon f1 bedzie ciekawy to się okaże, narazie tylko kwalifikacje przełożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

No i troche niespodziankami sypnęło, ciesze się ze zwyciestwa kimiego i 2 miejsca alo. Masa tym pytaniem mnie totalnie zaskoczył, ale dzisiaj super pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Po kwalifikacjach jednego można było się spodziewać, że Webber straci pozycję na starcie. Tak poza tym to fajnie, że Raikkonen wygrał, chociaż nie był faworytem :) Ferrari lepsze od Red Bulla, czyli początek sezonu udany :D Za tydzień Malezja, a tam to dopiero mogą dziać się ciekawe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

To że Webber spierdzileli start to już normalnie norma :wacko: ale widać, że redbulle nie radzą sobie z oponami, a kimi na zajeżdżonych wykręcił rekord :D uwielbiam faceta!! i skromnie stwierdził, że to najłatwiejsze zwycięstwo w karierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

pewnie redbulle będą rządzić, ale wyścig to pewnie będzie loteria przez pogodę. No ja liczę tym razem, że 1 alo i drugi kimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Alonso, Massa, Kimi, Vettel tak mogłaby wyglądać pierwsza czwórka :) Przy deszczowej pogodzie niespodziankę może sprawić również Button, o ile samochód mu na to pozwoli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

To że Webber spierdzileli start to już normalnie norma :wacko: ale widać, że redbulle nie radzą sobie z oponami, a kimi na zajeżdżonych wykręcił rekord :D uwielbiam faceta!! i skromnie stwierdził, że to najłatwiejsze zwycięstwo w karierze :)

Mi się akurat wydaje że Kimi wcale nie jechał na maksa. Na maksa pojechał ostatnie okrążenie i stąd ten rekord. To chyba tak na postraszenie konkurentów. W każdym razie myślę że w tym sezonie lotus będzie bardzo silny. No i ferrari jest lepsze niż rok temu. Vettel raczej nie będzie miał łatwo.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Nieee, Vet nie ;[ ale macl cieniutko strasznie :( no na mokrym to na pewno ham :)

ale my nie mowilismy, że kimi jechał na maksa cały czas. ale w drugim stincie pojechał uważam szybko. Zresztą on kiedyś powiedział, ze bije lub się stara bić rekordy z nudów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Nie da się pominąć Vettela wymieniając kandydatów do zwycięstwa, przecież to on jest obrońcą tytułu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

no "niestety" muszę się z tobą zgodzić :) ale ale, zobacz, które miejsce zajął w zeszłym roku :P mógłby to powtórzyć. W zeszłym roku zwyciężył alo i mogłoby tak być i teraz. no i drugi kimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Vettel czasami za bardzo cwaniakuje i uważa się za niewiadomo kogo. W ilu to wyścigach miał jakieś pretensje gdy stracił pozycję, bo ktoś był szybszy od niego? Talent ma, tego nie można mu odmówić, ale czasem jego zachowanie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

absolutnie masz rację, ale ja też pamiętam jak rakieta z wyborga blokowała alo i ten nie zdobył tytułu, i jak mu wygrażał ferdek :)

widzę, że koleżanka się interesuje f1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Bo to jest jeden z ciekawszych sportów jakie znam ;) Tylko teraz już nie ma tylu fanów w Polsce jak parę lat temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

ano true true. Juz widziałem prognoze pogody na malezję - piątek i niedziela ulewne deszcze :) w sobotę ma tylko nie padać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Dzisiejszy wyścig w Malezji potwierdził tylko fakt ,że Formuła 1 jest bardzo nieprzewidywalnym sportem.

Edytowano przez magdalena05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

No w końcu wygrał alo przed kimim. super! no i massa tez fajny wyscig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj