Skocz do zawartości
News
kayah293

schemat pracy prasy wysokiego stopnia zgniotu z224 pilne!

Polecane posty

kayah293    0

Dobry wieczór, piszę z zapytaniem, czy ktoś byłby chętny, by opisać mi schemat pracy prasywysokiego stopnia zgniotu z224. Jest to temat jednej z moich prac zaliczeniowych na kursie rolniczym, a ciężko jest cokolwiek znaleźć, aby to było w przystępnej formie i w miarę fachowym językiem... Byłabym niezmiernie wdzięczna icon_wink.gif

robson1028    69

http://agrotechnika24.pl/img/cms/Katalog%20cz%C4%99%C5%9Bci%20famarol%20Z511_2008.pdf

Jest to instrukcja obsługi, w podpunkcie 7.2 jest pokrótce opisany schemat pracy prasy. Na początek zawsze coś, jak by co postaram się pomóc. 

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lexy
      Może ktoś posiada instrukcję użytkowania  tej maszyny.W jaki sposób  reguluje się ramiona od tuz szerokość. Nie mogę  znaleźć przycisków  do tego.
      Dziekuje

• Przez pauliosss
      Witam wszystkich. Zakupił kolega ciągnik international 824 ma problem z reduktor wyskakuje.. Poszukuję do wyżej wymienionego ciągnika katalogu skrzyni biegów katalog ewentualnie schemat skrzyni biegów co gdzie jak jaki tryb.. Posiada ktoś może taki katalog lub schemat? Pozdrawiam
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?

• Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
    • Przez lukasz2207
      John deere 1065 brak mocy nierowna praca silnika dobrze wkreca sie na obroty ale przy tym nawet dymka nie puści. Sprawdzona pompa wtryskowa, nowa pompka zasilajaca,zbiorniczek odpowiedzialny za przelew sprawny, elektryczna pompka dziala, przewody drozne sprawdzone ,filter paliwa nowy, powietrza czyste, zbiornik wyczyszczony a ciagle dostaje mało paliwa 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.