zetorproxima8541

[Por] JAKA ODMIANA

Polecane posty

Jako że w połowie lipca mam puste pola po wczesnych kapustnych warzywach. Zastanawiam czy można by zasadzic jeszcze pory na zbiór zimowy lub jesienny. I tu pytanie do was czy ktoś uprawia tak pory i jakie odmiany polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Sadzenie pora w połowie lipca mija się z celem. Pomyśl nad buraczkiem lub marchwią jeśli masz możliwość nawadniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piratqwert    8

w tym roku tak miałem zasadzone.

po kalafiorze wczesnym sadzony 28 czerwca. zbiór koniec października. ja kopałem już po pierwszych mrozkach.

odmiana margarita. ogólnie z obserwacji. 110 dni od posadzenia można kopać. 

 

sadzone zwykłą sadzarką do warzyw. (tylko specjalnie zaprojektowane znaczniki na talerze aby się dobrze sadziło.)

sadzarka 3 rzędowa.

 

około 140 tyś sadzonek na ha.

Edytowano przez piratqwert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sztafek#8482;
      jak w temacie. chciałbym wiedzieć jaki gatunek kukurydzy najlepiej nadaje sie pod sieczkarnie? jakią wy siejecie i jaka jest jej cena. pytam bo w przyszłym roku będe siał pierwszy raz i nie mam jeszcze zbytniego doświadczenia.chciałbym też abyście doradzili jak najlepiej przygotować ziemie pod taki siew. czekam na wasze rady i zalecenia
      pozdrawiam
    • Przez dambed15
      Witam Posiadam 20a truskawek i są to honoeye i salut i na jesień mam zamiar dosadzić drugie 20a. Jakie odmiany polecacie , posiadam drugą klasę ziemi.Chodzi mi o dosyć duża wydajność i w miarę duże owoce. Proszę o wasze rady. Pozdrawiam
    • Przez mom
      Witam, z tego co zauważyłem w Polsce uprawiane są następujące odmiany fasoli:
      -Aura
      -Igołomska
      -Jaś Karłowy
      -Jaś Tyczkowy
      -Bomba
      -Perełka
      -Czerwona-Red Kidney
      -Orzeł (Anasazi)
      -Kolorowa Malinka (z tego co wiem to Pinto)
      -Cannellini (lub czasami pisana Canellini)
      -ADZUKI
       
       
      dorwałem się do amerykańskiego katalogu i ilość odmian mnie wręcz dobiła, czy oprócz tych wyżej wymienionych są jeszcze jakieś odmiany uprawiane w Polsce?
    • Przez agrolublin
      Witam.Jak u was wygląda sytuacja z siewami pszenicy ozimej.Siał już ktoś.Czy jest u was sucho czy w sam raz i tak jak ja czekacie na termin.Piszcie,komentujcie.
    • Przez HolmerTerraDos
      Witam, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co to znaczy, że jakaś odmiana zboża jest 2 lub 6 rzędowa ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj