kris14

New Holland T5.100- T5.120 ElectroCommand TIER 4B

Polecane posty

kris14    267

Koncern CNH szykuje nową wersję serii T5 spełniającą normę TIER 4B, wiadomo że będzie wyposażona w system SCR a nie DOC+DPF jak to było w przypadku wersji TIER 4A i amortyzację przedniej osi.

 

Kilka fotek:

20150226142494925213360.jpg

20150226142494924837827.jpg

20150226142494925601701.jpg

20150226142494924192715.jpg

20150226142494924159895.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Kiedyś jeden model ciągnika potrafili produkowac przez parę lat, a teraz to szybko te modele sie zmieniają ... 

 

Ale ogólnie to ładniejszy, zgrabniejszy, i pewnie droższy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Gabaryty raczej nie zmienione, bo podwozie pozostało bez większych zmian, update do normy 4B, Case też się tego doczegał, ale z wyglądu większych zmian nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japycz17    53

Gabarytowo ma być większa. Gadałem z przedstawicielem na Agro Show. Możliwe, że na Kielcach już będzie. 


Interesuję się rolnictwem i ciągnikami Ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

ma ktoś już nową serie t5 lub zna cene

dołączam się do pytania  , wrazenia z jazdy?  czy skrzynia jest choć trochę cichsza? jak jest ze skrętem bo w danych  promień skretu wynosi prawie 5 m (aż) moze ktos zamówił już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

Ja mialem okazje sie wczoraj u mojego dilera okazje przejechać no i wrażenia są naprawde super dużo większy od poprzednika skrzynia electro cichutka skręt super nieporównywalny do mojej t4 no i ten nowy wygląd extra tylko szkoda ze nie idzie jeżdzić na samych ledach wprzednich lampach udzwig coś kolo 5.5t i cena za t5.110 190 netto czyli tak jakbys t5.105 starszy model tylko ze skrzynią ec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Ja mialem okazje sie wczoraj u mojego dilera okazje przejechać no i wrażenia są naprawde super dużo większy od poprzednika skrzynia electro cichutka skręt super nieporównywalny do mojej t4 no i ten nowy wygląd extra tylko szkoda ze nie idzie jeżdzić na samych ledach wprzednich lampach udzwig coś kolo 5.5t i cena za t5.110 190 netto czyli tak jakbys t5.105 starszy model tylko ze skrzynią ec

z tym ze wiekszy duzo to nie przesadzaj trochę cięzszy tak i sprawia wrazenie wiekszego  przez nową maskę osobiscie mierzyłem szerokosc i wysokosc starej wersji i nowej na takim samym ogumieniu i jest b podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

@tomuss

Jakie wyposażenie miała ta T5-tka w cenie 190 tys. zł netto?

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

@tomuss

Jakie wyposażenie miała ta T5-tka w cenie 190 tys. zł netto?

 

nie zagłębiałem się ale z tego co zobaczyłem to Kabina amortyzowana i pełna felga obciążniki przód dość szeroki i wysoki laciek dokładnie nie pamiętam rozmiaru no i troche nowych rzeczy w standardzie 2 pamięci wom skrzynia 16eco x16 gdzie 16eco jest nadbiegiem takim jak 17 w t6 no i adblue zdaje mi sie nawet ze przez ten adblue chodzi ciszej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

Ano pozbywają sie dilerzy starych modeli z placu...znaczy ze 5 w skrzyni DC kosztował by poniżej 150kółek. Kuzyn na prow właśnie wziol taką 5 jak piszesz i coś mi ta twoja cena nie pasi za duza rozbieżność 175 to dobra cena i realna no chyba ze trafil ci sie rodzynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

nie zagłębiałem się ale z tego co zobaczyłem to Kabina amortyzowana i pełna felga obciążniki przód dość szeroki i wysoki laciek dokładnie nie pamiętam rozmiaru no i troche nowych rzeczy w standardzie 2 pamięci wom skrzynia 16eco x16 gdzie 16eco jest nadbiegiem takim jak 17 w t6 no i adblue zdaje mi sie nawet ze przez ten adblue chodzi ciszej 

 

Dzięki, więc cena chyba jeszcze nie jest taka zła. W starszych T5-tkach za amortyzację kabiny trzeba było dopłacać, tu na pewno też, ale może te które stoją na placach w większości już ją mają. Modele T5 z tier 4a najczęściej to jej nie miały.

Jak by jeszcze w cenie były 3 wyjścia hydrauliczne, klima, wzmocniona główna pompa hydrauliczna, sterowanie tuz i wom na błotnikach, i np. koła R28 z przodu ze wzmocnioną przednią osią to już by było b. dobrze.

Też bym wolał AdBlue niż filtr cząstek stałych, bo przynajmniej wydech działa sprawnie a nie w zależności od stopnia zapchania filtra.

W nowych modelach skrzynia EC chyba działa troszkę ciszej.

@Piotrek

Ja jeszcze trochę poczekam z zakupem. Może ceny nowych modeli się ustabilizują, bo na początku to zawsze jest podatek od nowości. I nieraz mogą się też przydarzyć problemy "wieku dziecięcego", bo są to jednak dość mocno zmodyfikowane maszyny względem starszej serii T5.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

A ktoś wie gdzie oprócz dilera można kupić lampy do przedniej maski co świecą na boki?te na samej gorze. Zestaw z podstawowym oświetleniem i jednak brakuje trochę światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj