Skocz do zawartości
News
grycho

jak wyciagnac z belarus 952.4 tylny mechanizm roznicowy ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    306

Trzeba zdemontować podłogę koła zbiornik paliwa ( nie wiem jak wyglada sprawa z monoblokiem ale chyba może zostać) pokrywe tylnego mostu, po kolei pół osie z pochwami, następnie te 2 duze koła zębate musisz wyjąć, wtedy bębny hamulcowe rozebrać i wymontować te,, kielichy" z małymi kołami zebatymi na tych krótkich jest ten krótki wałek na którym są tarcze hamulcowe a jednocześnie robią jako łoże mechanizmu. To tak w skrócie opisane najwazniejsze czynności. A najlepiej daj mi go :D     

Mój Wladimirec podbija świat

Sylwiaa    0

Po zdemontowaniu hamulców, jak wyciągnąć szklanki by dostać się do różnicówki ?  ( Tata pyta :D )

Edytowano przez Sylwiaa

Wiadomość z agroFakt.pl

UrsusCzesio    306

w pierwszej kolejnosci muszą być zdjęte pół osie i wyjęte duze koła zębate dlatego że szklanki maja odlew który zachodzi za ten tryb Ja tak już jedną połamałem 250 zł psu w żopu. A wtedy należy wkręcic śruby 12 w 2 ostwory nagwintowane iu po kolei ściągać najpierw flansza i wtedy szklanka pod ich kołnierzami są podkładki dystansowe 

Mój Wladimirec podbija świat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KubAE86
      Witam posiadam MTZ 82 pronar z 1996r, problem w nim jest taki że cisnienie oleju w cięższych pracach na zegarze szybko spada, gdy po nocnym postoju i odpaleniu wskazuje 3,5 - 4 atm tak po godzinnej robocie zegar wskazuje już z 1 atm czy da się pompę jakoś podkręcic czy tylko nowa? Główny problem to taki że tak jak i spada ciśnienie tak i jednakowo spadają obroty silnika.  1.5h pracy z pługiem  i silnik chodzi jak by sie miał zaraz rozpaść.(Nie traci mocy). Po ostygnięciu silnik znowu pracuje jak nowo narodzony. Czy ktoś wie co się dzieje dół silnika do roboty czy może coś innego ?
    • Przez kacpermtz820
      Witam mam belarusa i jest tam hak.Chciałem spytać się was czy można coś dorobić z końcówki od zetora i jak to przymocować
    • Przez Razzor
      witam poszukuje sklepu / lub jeśli ktoś ma linek sterowania rozdzielaczem hydraulicznnym firmy nordhydraulic zamontowanym w belarus 820 linki montowane na sworzeń. nigdzie nie mogę znaleźć
    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie jak działa hamulec wom w mtz i jaką on pełni funkcje ?
    • Przez Olka7863
      Witam czemu jak olej sie rozgrzeje to nie chce unosic np. Talerzówki pługu itp. Belarus ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.