Skocz do zawartości

Polecane posty

Jaro1234    6

Witam farmerowiczów, kto posiada i mógłbyz zrobić zdjęcie zaczepu polowego w farmerku, jestem ciekaw jak on jest montowany. Widziałem u znajomego w proximie i szczerze mówiąc nie widzi mi się to montowanie jego a mianowicie jest zamontowany tak jak w farmerze ten transportowy przesówny tylko,że na zwykłych swożniach takich jak są przy łączniku centralnym. Według mnie powinno coś być w tym stylu jak w starszych ciągnikach że zaczepiane były pod spodem jak by pod tylnym mostem/ skrzynią. Dlatego prosił bym o jakieś fotki. pozdrawiam

Jaro1234    6

Nie wiem jak to z wytrzymałością ale to jest za delikatne rozwiązanie ja dla mnie. jesteś posiadaczem farmerka? masz taki zaczep?

Wiadomość z agroFakt.pl

lolo12    0

To nic innego nie jest normalnie mocowany jest na dwóch bolcach gdzie jest ten przesówny ale mogę cie zapewnic że nic ci się nie wygnie ja ciągnąłem przyczepe 17 t zaczepianą na zaczepie polowym i nic sie nie działo ciągnik siadł a zaczep ani drgnął nic sie nie wygioł

Jeszcze mogę dodać że tylko te bolce są z najmocniejszej twardosći bolców 

Jaro1234    6

Orientujesz się ile taki zaczep może kosztować? Aż takiej dużej przyczepy nie posiadam chodzi mi o rozrzutnik 8t.

Mógłbyś fotke tego zaczepu zrobić i wrzucić?

lolo12    0

Zaczep polowy do Farmera kosztuje 1500-1700 zł i mogę dać 1000% gwarancji że nic sie nie stanie

Jaro1234    6

Dzięki bardzo za udzielenie tych informacji

Czyli mam rozumieć że jest on montowany tylko na szyne tak jak w zetorze u kumola widziałem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się