Skocz do zawartości
matingus

Cena cieląt 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Azor07    148

pisałem  o nim kilka postów wcześniej  przywozi z Podkarpacia od rolników po zakupie warto zaszczepić z okolicy dużo osób bierze  nie słyszałem żeby komu padło ,ceny wysokie jak u wszystkich w Świętokrzyskiem nie wiem jak przy większych ilościach.

Wiadomość z agroFakt.pl

k110    3

Witam wiecie moze gdzie kupic byczki Simentale w miare rozsadna cene? Oprocz handlarza z bychawy bo kupilem 5 i 2 padlo nie mowiac ile poszlo kasy na lekarza.

Nie myślałeś żeby się z kimś zgadać i pojechać gdzieś dalej po Większe ilości cielakow? A co do tego z bychawy też się rok temu na brałem i kupiłem od niego...A teraz to ma chociaż rasowe ? Wtedy na ncb mówił " czyste simy"

Edytowano przez k110

fendt3009ls    1

Nie myślałeś żeby się z kimś zgadać i pojechać gdzieś dalej po Większe ilości cielakow? A co do tego z bychawy też się rok temu na brałem i kupiłem od niego...A teraz to ma chociaż rasowe ? Wtedy na ncb mówił " czyste simy"

no mozna by a jaka bys chcial ilosc? no ma rasowe ale coz z tego jak chore i wgl cieleta od cycka i cena 1500-1700zl i cieleta ledwo co zyja

benio1967    24

cieląt ładnych i w dobrej cenie nie brakuje tylko trzeba się troszeczke tym zainteresować,popatrzyć ogłoszenia,podzwonić po handlarzach.

k110    3

fendt3009ls
Ja na wiosnę bd chciał kupić z 8 albo 10 jakby byly ładne i w dobrej cenie

14tija14    8

W Wielkopolsce za takiego wołają ponad 1000 smile.png

Zależy z jakiego województwa jesteśtongue.png

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

tomi8317    1

Witam jestem z okolic Kalisza dokładnie z Kuchar unas za NCB handlarze wołają 15zł za kg mięsne 18 zł kg nie powiem zdrowe zadbane ładne cielaki ile oni płacą za takie cielaki na podlasiu może ktoś się dokładnie orientuje Za hf płaciłem 600 zł ale tak szczerze to śmierć w oczach wożą takie 3 dniowe zapalenie puc ,BWD i inne cuda.Jestem rolnikiem nie Handlarzem chętnie nawiąze kontakt z rolnikami którzy chcą sprzedawać cielaki

ZUCH1234    72

ogłosiłem 5 dniowa jałoweczke po krowie hf byku lm o godz 19,45  za 750 zł rano o 6 juz sprzedałem

ksys    2

1000  zł za 14 dniowego byczka mieszaniec po byku sm - warto za tą cenę?

soltys48    345

trochu przy dużo ale też wszystko zależy jaki? jak duży to może i warto...region są regiony,że takiego kupisz taniej ale są również takie gdzie będzie drożej...ogólnie ciężko to określić można jedynie na własnym przykładzie

Edytowano przez soltys48

Cezar81    6

Witam

Kupował ktoś ostatnio małe byczki na dalszą hodowlą jeśli tak , to jaki przekrój cenowy ??? i waga

Z góry dzięki i pozdrawiam

tomi8317    1

Hej ja kupowałem NCB duże ładnej budowy w wadze 80 kg 15 zł za kg jak dla mnie drogie no cóż ale ostatni raz dałem zarobić handlażą .Była pieczątka na paszporcie gdzie były kupywane cielaki i doszedłem do tego kolesia to on sprzedaje temu handlarzowi po 11 zł to się smiał ze ładnie was kroją w tej wielkopolsce pozdrawiam .

Azor07    148

Okolice Buska Zdroju ,kolega brał w tą sobotę to miał pełny samochód ,ja więcej biorę od innego ten sam towar i cena(wysoka) ,jak ci się chowają ? 

kazik6    2

Tomi8317 ja tez z kalskiego jestem i tez za ncb-ki placilem po 15zl a za miesne krzyczy 18 moze nawet od tego samego kupowalismy.Cena wysoka a cielaki z trzeciej reki

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur