Skocz do zawartości
matingus

Cena cieląt 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

bieniek_88    53

oglądałem sb olx i za byczka 110 kg SM lub LM trzeba dać 2000 netto a za odsadka 260 - 320 kg 3000 - 3500 ... PARANOJA

Normalna cena, nie wiem czemu się dziwisz...

kr9292    71

11 zł za kg odsadka i 18 za miesnego to normalna cena?  

Edytowano przez kr9292

soltys48    346

Pewnie prze datowany A nawet jak nie to u Ciebie nadrobi stracony czas  

Niestety nie przedatowany-pierwsze zęby zwalone ma

Czyli kazdy miesiac jego zycia do tej pory warty był 100zł

poprzedniego właściciela nawet tyle nie kosztował.....

dziś kupiłem tam jeszcze dwie jałówki +-300kg(z oka) po 1350,- jedna bura druga ruda tylko jest problem taki,że one chodziły z bysiem i może być przybytek(a właściwie to na pewno będzie)

Handlarz dawał za nie wszystkie po 4,- brutto na rzeź

kamyk102102    0

Kto o zdrowych zmysłach sprzedaje takie bydło w dodatku MM-y w takiej wadze za takie śmieszne pieniądze???!!!!Szok :blink:

kamyk102102    0

No to wszystko jasne.Przy takiej cenie to tylko brać.Mam 4 jałówki MM(krzyżówka z LM,czarne)waga 280-360 kg jakby ktoś zainteresowany.

miglanc88    110

No to wszystko jasne.Przy takiej cenie to tylko brać.Mam 4 jałówki MM(krzyżówka z LM,czarne)waga 280-360 kg jakby ktoś zainteresowany.

a pijesz trochę ?? :lol:  :lol:  :lol:

michal12301    7

dzisiaj urodziła mi się mieszana jałówka montbeliar/ho. kolor czerwono biała. Ile orientacyjnie mogę ją cenić za tydzień?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur