Skocz do zawartości
matingus

Cena cieląt 2016

Polecane posty

greg1985    7

Wczoraj sprzedałem tygodniowego byczka mieszaniec ale po Angusie kolor czarny waga ok. 50 kg. Powiat Łomża . Dałem ogłoszenie na internecie bez paszportu. Masakra odebrałem chyba z 15 telefonów z naszego rejonu. Nawet na Podlasiu brakuje cielaków (mięsnych ) opasów. Jeszcze nawet dziś facet dzwonił i się pytał . Narzekał że ci handlarze to siedzą w tym komputerze cały dzień. No i ja sprzedałem dla handlarza . Zadzwonił i za 20 min był. cena 500 zł Nawet słowem się nie odezwał tylko kase dał i oczywiście pytał kiedy może przyjechać po następne . Osobiście wolałbym sprzedać jakiemuś rolnikowi ale przez telefon nie wydawał się być handlarzem

Thomas2135    1224

Zbyt tanio je sprzedajesz skoro handlarze dzwonią. Takiego mieszańca wystawiłbym za 12 zł i wtedy handlarz nie dzwoni. Wystawiałem kilka raz rasowe sm, mo i mieszańce i ani jednego telefon od handlarza a sprzedaję kilia szt. jednorazowo. Ja dasz rozsadną cenę to handlarzowi nie opłaci się taki zakup. Zawsze możesz zejść z ceny.

Wiadomość z agroFakt.pl

archi106    11

Wczoraj sprzedałem tygodniowego byczka mieszaniec ale po Angusie kolor czarny waga ok. 50 kg. Powiat Łomża . Dałem ogłoszenie na internecie bez paszportu. Masakra odebrałem chyba z 15 telefonów z naszego rejonu. Nawet na Podlasiu brakuje cielaków (mięsnych ) opasów. Jeszcze nawet dziś facet dzwonił i się pytał . Narzekał że ci handlarze to siedzą w tym komputerze cały dzień. No i ja sprzedałem dla handlarza . Zadzwonił i za 20 min był. cena 500 zł Nawet słowem się nie odezwał tylko kase dał i oczywiście pytał kiedy może przyjechać po następne . Osobiście wolałbym sprzedać jakiemuś rolnikowi ale przez telefon nie wydawał się być handlarzem

No a ja jestem z wielkopolski i i może właśnie od tego handlarza kupiłem .dla siebie. Bym, wiedział bym dał tobie zarobić dobra stówe straciłeś

kr9292    71

Mam 4, kilkudniowe byczki do sprzedania w tym dwa miesne. Mogę potrzymać je jeszcze jakieś dwa tygodnie. Więcej info na priv

Przemekk37    1

Witam.
Jestem zainteresowany kupnem cieląt MM HF. Może ktoś ma sprawdzone namiary. Jestem z okolic puław. Z góry dzięki.
Pozdrawiam .

Andr3w    48

To co sie dzieje jest chore. U handlarza za 20 - 30 sztuk byczków trzeba zapłacic po 2 tysiące. Mało tego kiedys cielęta ktore kupowałes w tej cenie to były byki a teraz tak pomieszają że część która kiedyś szła na odrzut i tak idzie do Rolnika w tej samej cenie... Masakra

marju12    43

A z laską , to ile dostajesz ? :huh:

chodzi o to ze przyjezdza koles i nie gledzi ze ciele takie czy takie bierze w tej cenie bes slowa.kazde 

To sie przejedź na południe kolego to zobaczysz co sie dzieje ;)

na południu nic sie nie dzieje  chyba ze o czyms nie wiem

W moim powiecie byczki sa kupowane SM  17.zl/kg

czesc piękna  :)

W moim powiecie byczki sa kupowane SM  17.zl/kg

czesc piękna  :)

Ansja    346

Czesc marju :)

W moim regionie jest bardzo malo krow,wiec cielakow tez malo wiec ceny wysokie.Sa jednak takie gospopdarstwa w ktorych mozna kupic cielaka  2tygodniowego za jakiej 500zl.

marju12    43

to mozliwe jednodniowki i tylko hf .Prawda taka ze ci co produkuja mleko daja cieleta za grosze  zeby nie bawic sie w odchowywannie i nie ponosic kosztow.dotyczy bykow cielisie kazdy zostawia 

emil902    0

Ostatnio kupilem kilka byczkow mieszancow MM 200-250kg w cenie 10zł/kg brutto Dobra cena?

BENNY82    34

sołtys48 sprzedał byś za tyle? wątpie ;p emil 902 bardzo dobra cena!!! o ile to rzeczywiście mm szczerze to w to nie wierze...

Edytowano przez BENNY82

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur