Skocz do zawartości
matingus

Cena cieląt 2016

Polecane posty

soltys48    347

A czy ktoś kupuje zwykłe cielaki HO, jeżeli tak to ile płacicie dajmy na to za takie tygodniowe. Pytam się bo chce się upewnić czy nie przepłacam. 

HO czy typowe renifery??

daroo9876    0

Renifery to pewnie chodzi o takie wysokie na nogach. Czy cena 300 zł za jałówkę i 400 za byczka HO, tygodniowe to dobra cena? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Zenonim    47

Dobra cena , u mnie spółdzielnia byczki HO sprzedaje po 650zł tygodniowe. czysty biznes powyżej 20zł/kg za mleczaka i jakoś ludzie kupują.

Baks00    40

Są osoby co hodują same mleczaki,rzadko mają jakiegoś mieszanca ale. widocznie im się to opłaca...Czasami lepszy mleczak jak mieszaniec ,sam przerobilem taki przypadek

krzychuuuuu    18

mam byka hf 22 miesiace za ktorego dalem 500zl i w tej chwili ma pewnie 900kg a inne miesne sa od niego mniejsze ale byly drozsze w zakupie. przy sprzedarzy pewnie wyjda jednakowo

Baks00    40

Rozumiane jako iż tak kupiłeś bądz chcesz kupic?Ciężko tak określić nie mając podglądu,jak mniej więcej wagowo wygladają ?

mlodyhef    143

Wszystko zależy w jakiej wadze w poszły. Jak sprzedałeś je w wadze 60 kg to zrobiłeś świetny interes, jak po 160kg to beznadziejny -  proste :D

Sprzedaje dwie jałówki, bliźniaczki. Ile żądać za kilogram? Może 13 zł/kg nie za dużo? Matka hf byk charolaise. Kryta sztucznie. Waga 50-55kg

wladko119    0

11zł /kg byk hf 100kg . dobra cena ?

No bardzo dobra przynajmniej porównując u mnie 10zł/kg ile go już chowasz i na czym bo ja mam limousine i już 3m i niecałe 200kg :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur