Skocz do zawartości
matingus

Cena cieląt 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
flakns    6

Booom na doplaty idze ku finiszowi. Ludzie gotowi kupic byle co za bog wie ile by tylko zdazyc. Wczoraj dzwonilem po handlarzach to NIC nie maja, wiec i pewnie ja wezma w koncu jakies "okruchy ze stolu". Dostawy po kilkadziesiat szt rozchodza sie na zapisy.

robo1980    42

Dziś kupione 3 jałóweczki za 2200zł 2tygodniowe 2 mają coś z simentala a 1 z limuze.Miał jeszcze na pace 2 simy ale zamówione takie po 120kg ale jak usłyszałem cenę to mnie zamurowało bo za sztukę 2100zł.

soltys48    346

20 zł za kg?cielaka to ja już wolę swoje hfy po 300 400 zł podlaskie.zapnie taki grzbiet i tak w 2 lata 700 po 7 z hakiem za  kg i jak zdechnie to nie tak żal dupe ściska mam pare swoich mm to wagowo nie przebijają porządnego hfa 

czyjego postu dotyczy się Twoja wypowiedź??

Wiadomość z agroFakt.pl

archi106    11

Potrzebujesz cieląt hf, ncb, kolorowe a nie masz czym przewieź odezwij sie na priv  wielkopolska

magdalena05    23

Orientuje się ktoś w jakiej cenie w małopolsce są byczki MM,ładnej budowy po simentalu, w wadze ok.120kg? Z góry dziękuję za odpowiedź.

robo1980    42

Magdaleno ja ostatnio brałem cielaki od handlarza z Małopolski to miał 2 simy takie po 120kg które już były zaklepane to za sztukę 2100zl.

marju12    43
Napisano (edytowany)

Sprzedam jałówki Hf po 10 zł za kilko

cielne ? potrzebuje 5 sztuk interesuje mnie tylko 100% hf tzn z paszportami  i pochodzenie  masz ? .pisz na priv dam ci numer tel  i w niedziele podjade zobaczyc.

Magdaleno ja ostatnio brałem cielaki od handlarza z Małopolski to miał 2 simy takie po 120kg które już były zaklepane to za sztukę 2100zl.

z jakiej miejscowosci brales ze starego sacza ?

Edytowano przez marju12

nie    571

kolega chce się pozbyć byczka czerwony angus, około roczny, około 300 kilo, ile może za niego wołać (wielkopolska)? 10zł/kg?

robo1980    42

Nie brałem ze Starego Sącza.Brałem od handlarza co jeżdzi zielonym lublinem na krakowskich numerach.

YanYsz    6

Wg mnie również za mało, sprzedałem nie tak dawno 100% AR byczek 270kg za 2800.

Tydzień temu sprzedany byczek po krowie 75% Angus i byku 100% BD, waga 260 kg za 2400.

Thomas2135    1219

Jest ktoś zainteresowany dwiema jałoszkami w wadze ok 60 kg. 50%MO(biała głowa) a reszta to mixNCBxHF.
Na razie tylko te dwie, bo kilka byczków MO bedzie na sprzedaż dopiero lipiec-sierpien.

Thomas2135    1219

Nie wiem czy coś mają. Raczej nic , bo hadlarzy u nas pełno i co tydzień zbierają. Jak będę miał partę byczków to dam znać na forum. 11 zł brutto do uzgodnienia to dobra cena? Dawno jałówek nie sprzedawałem.

kamyk102102    0

Witam.Mam 3 byczki odsadki do roku na sprzedaż.Są to mieszańce ncb z lm.Jeden czarny,dwa czarno białe.Byczki bardzo ładne i zadbane,waga +- 320 kg,nie podane do dopłat.polecam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur