Skocz do zawartości
matingus

Cena cieląt 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    485

a no w dzisiejszych czasach najlepszy biznes ^^

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Andr3w    48

Bobieńko tylko ja nie biore wszystkiego co ma ogon i dwa kolczyki ;P Byk za taką kase to ma być byk- za taką kase trzeba już wymagać.

szymon09875    147

Sołtys ja mam teraz takie od 100 do 170 kg teraz, 17 sztuk chyba jest. Ten czarny na pzl to tez chyba wiem kto to... na 4 sztuki od niego 3 zdechły na drugi dzien, nie był to seat alahambra ? Znaczy ze mnie bobienko nie widział bo na PP mam :D 

Wiadomość z agroFakt.pl

Thomas2135    1301

Czyli czarno-biały z białą głową. Ja 70kg czyste sm lub moxsm sprzedawałem po 16,20 a tu 17 zł, to trzeba będzie poczekać na klienta.

bobienko    157

Sołtys ja mam teraz takie od 100 do 170 kg teraz, 17 sztuk chyba jest. Ten czarny na pzl to tez chyba wiem kto to... na 4 sztuki od niego 3 zdechły na drugi dzien, nie był to seat alahambra ? Znaczy ze mnie bobienko nie widział bo na PP mam :D

a ty łobuzie :) umknąłeś mojej uwadze :) chyba to seat tak jak mowisz

jack87    35

Wczoraj kupione 9 sztuk SM w wadze od 70 kg do 90kg w cenie od 1400-1600zl, cielaki bardzo ładnej budowy według mnie udany zakup :)

bieniek_88    53

Skąd brałeś te sm, od handlarza czy jeździłeś po gospodarzach? Cena wysoka wg mnie, chociaż czystorasowe czy mieszanki?

jack87    35

Z koło Busak brane od znajomego handlarza, Nom cena wysoka ale towar konkretny także coś za coś tak to są czyste SM.

jack87    35

robo1980 brałem od Tomka z koło Busak no miał bardzo ładne jałówki ostatnio także napewno byś coś wybrał ;)

robo1980    42

A co możesz powiedzieć o tym handlarzu z Gluzy?Z Radzanowa brał mój kuzyn to ładnie mu się chowają.

jack87    35

robo1980 Szczeze mówiąc to nic bo nie znam gościa wiec nie będę głupot opowiadał. No ja mam tez większe od niego i tez mi fajnie rosną :)

robo1980    42

Dzwoniłem wczoraj wieczorem do Gluzy to mi powiedział że będzie miał w czwartek większą ilość,za jałówki mięsne powiedział 13zł za kg.To jak by kto co wiedział o tym handlarzu to niech pisze chodzi mi o zdrowotność tych cielaków.

robo1980    42

Byłem ostatnio w Radzanowie to taka szopka tam odchodzi że tak się uśmiałem z sąsiadem, a więc tak handlarz przyjechał jak było już ciemno miał na aucie około 30 cielaków i 10 w chlewie ,osób na placu było z 50,otworzył auto to ludzie się przepychali kto pierwszy to lepszy wszystko poszło w kilka minut bo właściciel dawał postronki do każdego gratis a cielęta były poznaczone.Na aucie były same simy ,ceny za byki zaczynały się od 1400 za 2 tygodniowe [większość takich było] kilka było po 1700zł,jałówki od 800zł ale było ich kilka.Niektóre już kaszlały.Nie rozumie tych ludzi żeby dać 1400zł za cielę które niektórzy nosili na rękach.

soltys48    485

5 jałówek MM z LM w wadze 85-112kg 4500,-

5 byczków MM (różne) 81-119kg 5000,-

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

jack87    35

Robo1980 No masz racje z tym cyrkiem tam gorzej jest jak na jarmarku hehehe My z bratem mamy o tyle lepiej bo znamy się z Tomkiem i ze zawsze pierwsi wchodzimy na auto i wybieramy co lepsze bo inaczej to trzeba by się tam bić chyba hehehe

soltys48    485

Niezły zakup

i od handlarza tylko nie w mojej okolicy jechałem po nie kawał drogi

3000 postów

HF86    2

20 zł za kg?cielaka to ja już wolę swoje hfy po 300 400 zł podlaskie.zapnie taki grzbiet i tak w 2 lata 700 po 7 z hakiem za  kg i jak zdechnie to nie tak żal dupe ściska mam pare swoich mm to wagowo nie przebijają porządnego hfa 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur