matingus

Cena cieląt 2016

Polecane posty

flakns    16

Booom na doplaty idze ku finiszowi. Ludzie gotowi kupic byle co za bog wie ile by tylko zdazyc. Wczoraj dzwonilem po handlarzach to NIC nie maja, wiec i pewnie ja wezma w koncu jakies "okruchy ze stolu". Dostawy po kilkadziesiat szt rozchodza sie na zapisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Dziś kupione 3 jałóweczki za 2200zł 2tygodniowe 2 mają coś z simentala a 1 z limuze.Miał jeszcze na pace 2 simy ale zamówione takie po 120kg ale jak usłyszałem cenę to mnie zamurowało bo za sztukę 2100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

20 zł za kg?cielaka to ja już wolę swoje hfy po 300 400 zł podlaskie.zapnie taki grzbiet i tak w 2 lata 700 po 7 z hakiem za  kg i jak zdechnie to nie tak żal dupe ściska mam pare swoich mm to wagowo nie przebijają porządnego hfa 

czyjego postu dotyczy się Twoja wypowiedź??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
archi106    11

Potrzebujesz cieląt hf, ncb, kolorowe a nie masz czym przewieź odezwij sie na priv  wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Orientuje się ktoś w jakiej cenie w małopolsce są byczki MM,ładnej budowy po simentalu, w wadze ok.120kg? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Magdaleno ja ostatnio brałem cielaki od handlarza z Małopolski to miał 2 simy takie po 120kg które już były zaklepane to za sztukę 2100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprzedam jałówki Hf po 10 zł za kilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44
Napisano (edytowany)

Sprzedam jałówki Hf po 10 zł za kilko

cielne ? potrzebuje 5 sztuk interesuje mnie tylko 100% hf tzn z paszportami  i pochodzenie  masz ? .pisz na priv dam ci numer tel  i w niedziele podjade zobaczyc.

Magdaleno ja ostatnio brałem cielaki od handlarza z Małopolski to miał 2 simy takie po 120kg które już były zaklepane to za sztukę 2100zl.

z jakiej miejscowosci brales ze starego sacza ?

Edytowano przez marju12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

kolega chce się pozbyć byczka czerwony angus, około roczny, około 300 kilo, ile może za niego wołać (wielkopolska)? 10zł/kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Nie brałem ze Starego Sącza.Brałem od handlarza co jeżdzi zielonym lublinem na krakowskich numerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YanYsz    6

Wg mnie również za mało, sprzedałem nie tak dawno 100% AR byczek 270kg za 2800.

Tydzień temu sprzedany byczek po krowie 75% Angus i byku 100% BD, waga 260 kg za 2400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jest ktoś zainteresowany dwiema jałoszkami w wadze ok 60 kg. 50%MO(biała głowa) a reszta to mixNCBxHF.
Na razie tylko te dwie, bo kilka byczków MO bedzie na sprzedaż dopiero lipiec-sierpien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gmina Wielbark, pogranicze mazur-mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

a sąsiady nic nie mają bo będę w Twoich okolicach .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner8558   
Gość milioner8558
Napisano (edytowany)

'!!|)

Edytowano przez milioner8558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem czy coś mają. Raczej nic , bo hadlarzy u nas pełno i co tydzień zbierają. Jak będę miał partę byczków to dam znać na forum. 11 zł brutto do uzgodnienia to dobra cena? Dawno jałówek nie sprzedawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk102102    0

Witam.Mam 3 byczki odsadki do roku na sprzedaż.Są to mieszańce ncb z lm.Jeden czarny,dwa czarno białe.Byczki bardzo ładne i zadbane,waga +- 320 kg,nie podane do dopłat.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam ile utrzymam byków od 80kg do około 800kg na 20ha kukurydzy, przed kuku bedzie zyto na kiszonke klasa ziemi 4
    • Przez adamek1942
      Witam mam problem z kilkoma byczkami około 300 kg a mianowicie z 1 najbardziej chodzi o to ze bardzo słabiutko je dosłownie liźnie tylko ospę i kiszonkę z kuku, siano tak samo ale trochę lepiej, kupowałem drożdże i dawałem z ospą  bardzo nie pomogło, teraz daję im sodę bo przypuszczam zakwaszenie dawałem tą sode do ospy, a teraz mieszam i poję go wodą z sodą pomożecie co ?   planuję jeszcze odrobaczenie, byczek stracił połysk  i jest smutny. Żywienie  wygląda tak kiszonka z kuku rano do tego ospa później siano bądź słoma i to samo wieczorem.
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj