Skocz do zawartości
matingus

Cena cieląt 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
flakns    6

chyba błąd się wkradł :)

Janek Tomaszewski by powiedzial "to nie blad, to wielblad" :-D

Wiadomość z agroFakt.pl

mlodyhef    143

Kupione dziś dwie cieliczki całe białe, jedna 40 kg (3 dni ma), druga 70 kg. Cena za obie 800 zł. 

Edytowano przez mlodyhef

Kupione dziś dwie cieliczki całe białe, jedna 40 kg (3 dni ma), druga 70 kg. Cena za obie 800 zł. [/quote
czyli po dobre 7zl ,rozsadne pieniadze]

szymek    0

gdyby ktoś potrzebował mam dwie cieliczki na handel waga ok 200kg cena 1300zł szt.

miglanc88    110

Wczoraj 10 sztuk w przedziale 70 /100kg czyste sm 9000. Od znajomego Wydaje mi się, że korzystnie.

Thomas2135    1188

Jak kupujesz to dobra, ale jak sprzedajesz to ceniłbym 14 zł jeśli jest młody i umięśniony. To za ile oddasz to już kwestia uzgodnienia. Ja zawsze coś zchodzę z ceny, ale sprzedaję kilka szt. jednorazowo.

marju12    43

ciele sm byczeek  do 120 kg waga zywa 19zl kg bez problemu sprzedaje jeszcze sie prosza.i to idzie do handlarza

ciele sm byczeek  do 120 kg waga zywa 19zl kg bez problemu sprzedaje jeszcze sie prosza.i to idzie do handlarza

Ansja    309

Jaka czesc Polski ? U mnie sa ciagle bez zmian sm 18.50zl/ kg

robo1980    42

Za taką cenę kupić byczka 120kg to chyba tylko kupują ci co nie umieją liczyć bo nic z niego nie zostanie po sprzedaniu.

Andr3w    48

Kupowałem cielęta z Litwy ostatnim czasem. Generalnie nie polecam. Trafiają sie fajne sztuki ale... ale nie polecam ciężko ze zdrowiem. 

kizak    65

Cielęta z litwy nie koniecznie urodziły się na litwie.Weterynaria niechętnie przepuszcza z ukrainy bo tam panuje jakieś dziadostwo to wymyślili poprzez kraje bałtyckie ale jak oni to wykombinowali by tam obejść przepisy może tranzyt. A papiery otrzymujesz jakie sobie wyfantazjujesz.Chcesz mieć 70 procent zżutek nie ma problemu tania mućka z litwy i tadam :wacko: ,a może stado cieląt z biegunką od 3 dnia       wiwat litwa,podziękujmy naszym pośrednikom,oni doskonale wiedzą z czym tańczą ale skoro potrzebujesz taniej to bardzo proszę.

kamil0qwe    5

Nie powiedział bym że taniej, w wyżej wymienionej firmie 1500zł za byczka mm 80kg. Sprowadzali jeszcze simentale z Rumuni ale przestali. Cielaka mięsnego z Polski sie nie kupi, najwyżej pojedyncze sztuki i wybrakowane, więc gdzie indziej kupisz?  Od gospodarza można nakupić hf-ów, nie ma porównania do ras mięsnych i ze zdrowotnością bywa różnie bo dla mleczarzy to odpad.

mora    14

Ja mam w tej chwili 9 sztuk odpojonych byczków simentalskich z marca i kwietnia, a za ok. 1,5 miesiąca jeszcze 6 , które jeszcze są na mleku. Na życzenie mogę dołożyć certyfikat "Eko". Cielęta  urodzone w moim gospodarstwie, pojone z ręki mlekiem pełnym przez ponad 3 miesiące.

wysoki1122    6

Ile mogą być warte dwa biało-czarne byczki (bliźniaki) które jutro skończą 6 tyg. Ciężko jest mi określić ich wagę na oko.

antoni69    5

Nie powiedział bym że taniej, w wyżej wymienionej firmie 1500zł za byczka mm 80kg. Sprowadzali jeszcze simentale z Rumuni ale przestali. Cielaka mięsnego z Polski sie nie kupi, najwyżej pojedyncze sztuki i wybrakowane, więc gdzie indziej kupisz? Od gospodarza można nakupić hf-ów, nie ma porównania do ras mięsnych i ze zdrowotnością bywa różnie bo dla mleczarzy to odpad.

Od 8 lat znajduje i kupuje polskie miesne byczki w wiekszej ilosci, moze i sa drozsze ale za to pewne, a jak chcesz tanio to proste ze nie znajdziesz tego czego bys chciał, choc fakt, raz sam sie skusilem na slowaki ale to nie bylo to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.