Skocz do zawartości
matingus

Cena cieląt 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tespis17    21

Ja jak sprzedaję to po 600-700zł HF, MM - 700-800 zł. Sprzedaję tylko znajomym. Kuj-pom

Za 400 to  się nie opłaca chyba że zdechlaka.

fendt3009ls    1

Witam wiecie moze gdzie kupic byczki Simentale w miare rozsadna cene? Oprocz handlarza z bychawy bo kupilem 5 i 2 padlo nie mowiac ile poszlo kasy na lekarza.

Wiadomość z agroFakt.pl

robi57362    53

Witam wiecie moze gdzie kupic byczki Simentale w miare rozsadna cene? Oprocz handlarza z bychawy bo kupilem 5 i 2 padlo nie mowiac ile poszlo kasy na lekarza.

a skąd jesteś kolego

miglanc88    110

Też bym był zainteresowany mieszancami:ale bezpośrednio od rolników ok 10 sztuk lubelskie lz, lch, lhr.

benio1967    22

dziś kupiłem byczka bb 5 tygodniowy biały ok 90kg za 1200 i simentala czarnego z białą głową ur.3 lipca 2015 ok.220 kg za 1900 zł,a było jeszcze do kupienia z 10 szt w wadze od 70-300kg w dobrych cenach

thor1984    7

Ja jak kupuje cielaki to wkurza mnie jedna rzecz. Najpierw dzwonie do handlarza po ile on płaci i np. ostatnio jałóweczki hf od 8 do 10 zł za kg. Jadę do rolnika, oglądam i pytam po ile. Oczywiście pada najwyższa stawka za kilo co jest zrozumiałe. Mówię, że po tyle nie dam, mode dać np. po 9. Widać, że cielak względny ale nie jakiś super rewelacyjny. Ale za cholerę nie idzie nic urwać więc rezygnuję po czym dowiaduje się, że był handlarz i koleś sprzedał po 8.50 zł/kg bez mrugnięcia okiem. No masakra. 

fendt3009ls    1

dziś kupiłem byczka bb 5 tygodniowy biały ok 90kg za 1200 i simentala czarnego z białą głową ur.3 lipca 2015 ok.220 kg za 1900 zł,a było jeszcze do kupienia z 10 szt w wadze od 70-300kg w dobrych cenach

a skad te byczki kupiles?

grzesiek88    68

ludziska nastawiali sztuk na dopłaty, teraz mało paszy i cielęta będą tańsze, jak dobrze poszukac to na olx jest masa starszych cielaków-szkieletów, skoczki się w tym roku przeliczyły :rolleyes:  a tak w temacie to w sobote przywieziony ładny tygodniowy HO za 499zl :D

tespis17    21

@grzesiek88

Zrób zdjęcie i pokaż f-re bo ciężko mi w to uwierzyć. Nie leżakuje czasami dużo??

Cielęta dużo paszy Ci nie zjedzą po drugie z szkielet można zrobić ładnego w dwa tygodnie. Mleko i dwa jajka codziennie i zobaczysz jak się będzie świecić.

Koledzy napisałem Wam że sprzedaję tylko Znajomym przez duże "Z" których znam osobiście, a jestem z regionu "Pałuk".

paul7    0

Ostatnio kupiłem, 5 tygodniową jałówkę hf za 750 z dowozem do gospodarstwa.

Baks00    37

zalezy czy hf czy jakas krzyżówka

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.