News
KrzysiuMarut

ile kiszonki z kukurydzy dla 3 byków?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

1)chodzi mi o powierzchnię pola?
2)czy jak otworze balot z sianokiszonką to zdążą go zjeść czy zdąży się popsuć? jak nie o ile dni będą go jadły?
ile balotów siana na rok?

cyprian1219    367

Dla 3 to ty lepiej się nie baw, tylko kup przyczepke ziemniaków albo siana... 1 balot sianokiszonki będą jeść 2 tygodnie co najmniej, a psuje się po tygodniu... Ty tak na serio czy jaja sobie robisz?

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez rolnikzwielkopolski12
      witam mam takie pytanie jaka pora roku jest lepsza na kupywanie cieląt słyszałem że gdy temp powietrza jest niższa jak 10 stopni to lepiej się powstrzymać od kupna . co sadzicie o tym ?? kiedy wy kupujecie cielaki ?
    • Przez Pawek21
      Witam mam okazje wydzierzawic laki(.w przyszlosci mysle o wpuszczeniu bykow na razie trzoda 😔😔) na razie bym myslal o sprzedazy siana I moje pytania to ile moge uzyskac beli siana z 2 pokosow z 23ha laki klasy 4 dosc wilgotny teren zwijac bede presa new holland br740 bele 125cm 
      I drugie pytanie jaki koszt szacujecie nawozy pielegnacja lak na 1ha
    • Przez rolnikzwielkopolski12
      Witam mam takie pytanie czy sorgo zasiane np po jęczmieniu ozimym wyda jakiś zadowalajacy plon, czy nada się na kiszonke  i jaką to może mieć wartość dla opasów. Chciał bym wiedzieć co sądzicie o tym i czy sialiście to już ?
    • Przez Ferdek07
      Składaliście wnioski o nadanie longin i hasła do zgłaszania zwierząt jak wam to się podoba i co wpisać w rubryke o miejscu pobytu/utylizacji zwierząt padłych czy coś takiego taka rubryka jest :rolleyes:
    • Przez aappaa
      Witam. Miał juz ktoś kontrole z weterynarii ?? jakie były konsekwencje kary w przypadku nieprawidłowości. Byli u mnie niedawno i wykryli kilka niedociągnieć . powiedzieli żebym uzupalnił i przyjadą za tydzień ale bez kary się nie obejdzie.. czego mogę się spodziewać??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.