Skocz do zawartości
uQuad

Zetor proxima 85 problem z układem chłodzenia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
uQuad    0

Witam.

mojej 4 letniej proximie 85 drugi raz (przedtem 2 lata temu) musze wymienić z powodu nieszczelności sprzęgło gumowe, pomiędzy pompą wodną a obudową termostatu. Jaka może być przyczyna tak czestej usterki tego elementu? Piszcie jeśli trzeba jakichkolwiek innych pomocniczych informacji.

pozdrawiam

Edytowano przez uQuad

lukza86    0

ej ja mam 3letnią proxime plus 110 i też zauważyłem jesienią tą nieszczelność,ale nie zawsze ona występuje, nie wiem czy przypadkiem nie ma to coś wspólnego z tym korkiem w zbiorniczku wyrównawczym-z tego co się orientuje on pełni jakąś funkcje odpowietrzającą

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Gorczyk
      Witam, mam taki problem z przednim napędem w Zetorze proxima 90, a dokładnie z jego wyłączeniem. Ostatnio podczas transportu przy przedni napęd włączył się podczas hamowania a później już nie chciał odbić. Na pewno nie jest to wina bezpiecznika, zajrzeliśmy również do zaworu, wyczyściliśmy go ale to też nic nie pomogło, co jeszcze można zrobić? 
    • Przez Szymekrolnik912
      Wie może ktoś jaki jest schemat zmiany biegów w zetorze
    • Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez damian513
      Witam parę miesięcy temu zakupiłem ciągnik zetor proxima power 95 z 2010 roku  i chciałbym zamontować do niego ładowacz czołowy ale jakiś z tańszej półki i dobrej jakości. W gospodarstwie pracuj do ciężkich prac ładowarka teleskopowa . Tur miał by służyć do ładowania bel na polu. Dalsze trasy po siano , ładowanie big bag z nawozem na polu czyli takie lekkie prace. Jaki ładowacz czołowy waszym zdaniem był by dobry ? A jak są te nowe tury po 10,000 tyś  to te konsole pasują do tura czy to dorabiają jak to jest dokładnie ? 
    • Przez tomi382
      czy ma ktos nową proxime z adblue? Na ile wystarcza pełny zbiornik ad Blue? jak z awariami tego systemu?