Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jurek87    344

Dziś dzwoniłem do firmy Jakpol z Gołymina za 14%białka i gluten 29 dają 630zł +vat z ich transportem a to ode mnie koło 100km , w młynie jelonki też dają juz 630 i ich transport . Nie pali mi się jak dojdzie na 640 to sprzedaje kasa potrzebna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrainsa

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 25pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

Pszenica 14 - 660pln czyli na porcie 685pln

Pszenica 12.5 - 650pln czyli na porcie 675pln - ostatnie tony

Pszenica 11,5 - 630pln czyli na porcie 655pln

Rzepak stary 1700pln netto loco gospodarstwo

Rzepak nowy kontrakt (sierpien) 1550pln netto loco gospodarstwo.

Przy większych ilościach cena do negocjacji.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlachcic666    13

rzepak nowe zbiory 1600 ziarnpol kwidzyn, okoliczne firmy podobnie na razie czekam z podpisywaniem może coś jeszcze podejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

ciekawa sytuacja z rzepakiem bo go normalnie nie będzie albo 1/2 w tamtym roku koniec czerwca były 1700 i to był maks ciekawe jak w tym. u mnie lekkie podwyżki po 1700 netto dadzą za całe auto u gospodarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Dziś dzwoniłem do firmy Jakpol z Gołymina za 14%białka i gluten 29 dają 630zł +vat z ich transportem a to ode mnie koło 100km , w młynie jelonki też dają juz 630 i ich transport . Nie pali mi się jak dojdzie na 640 to sprzedaje kasa potrzebna :/

Dziś ja dzwoniłem do Jakpolu, nie ukrywam że po przeczytaniu tego postu (nigdy z nimi nie handlowałem a cena atrakcyjna) Dziś za pszenicę 14.5% zaproponwali mi 570 netto z ich transportem- 200 km. skąd taka rozbieżność?

Już nie będę dlużej szukał. Puściłem te 3 auta po 600 netto. Lubelskie. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9

Dziś ja dzwoniłem do Jakpolu, nie ukrywam że po przeczytaniu tego postu (nigdy z nimi nie handlowałem a cena atrakcyjna) Dziś za pszenicę 14.5% zaproponwali mi 570 netto z ich transportem- 200 km. skąd taka rozbieżność?

Już nie będę dlużej szukał. Puściłem te 3 auta po 600 netto. Lubelskie. 

 

kurde a wszyscy znajomi mówią że oferty to max 590zł netto za konsumpcyjną. a najlepsze jest to że paszowka ledwie pięć złotych tańsza. 

 

Kolego kamilius 630zł ale pewnie gdzies w Mazowieckim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    344

Dziś ja dzwoniłem do Jakpolu, nie ukrywam że po przeczytaniu tego postu (nigdy z nimi nie handlowałem a cena atrakcyjna) Dziś za pszenicę 14.5% zaproponwali mi 570 netto z ich transportem- 200 km. skąd taka rozbieżność?

Już nie będę dlużej szukał. Puściłem te 3 auta po 600 netto. Lubelskie. 

Nie mam pojęcia moze z racji odległości? ale to sporo urwali, ja jak zadzwoniłem i powiedziałem że mam 3 auta jakościowej to zaproponowali 61 ,potem zadzwoniłem powiedziałem ze w jelonkach dają 63 to pani podziękowała ,a za jakiś czas oddzwoniła ze tez tyle da :)w pon dzwonie do jelonek niech wysyłają autka.

kurde a wszyscy znajomi mówią że oferty to max 590zł netto za konsumpcyjną. a najlepsze jest to że paszowka ledwie pięć złotych tańsza. 

 

Kolego kamilius 630zł ale pewnie gdzies w Mazowieckim?

Tak w mazowieckim ,po jakieś 3zł/km mozna ogarnać transport kwestia kalkulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

kurde a wszyscy znajomi mówią że oferty to max 590zł netto za konsumpcyjną. a najlepsze jest to że paszowka ledwie pięć złotych tańsza. 

 

Kolego kamilius 630zł ale pewnie gdzies w Mazowieckim?

Widzę że jesteś z lubelskiego to próbój dzwonić  do unexu. Ja do nich dzwoniłem tydzień temu do biura to i proponowali góra 590 netto. Dziś przedstawiciel zadzwonił do mnie sam i bez targowania dał 600. Szukają towaru na dopięcie kontraktu. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19451

15,2 białka poszła 630 netto z podwórka 

moja z takim białkiem poszła na paszę po 650,- netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrainsa

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 25pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

Pszenica 14 - 660pln czyli na porcie 685pln

Pszenica 12.5 - 650pln czyli na porcie 675pln - ostatnie tony

Pszenica 11,5 - 630pln czyli na porcie 655pln

Rzepak stary 1700pln netto loco gospodarstwo

Rzepak nowy kontrakt (sierpien) 1550pln netto loco gospodarstwo.

Przy większych ilościach cena do negocjacji.

Czyli tak samo jak wczoraj, spadki na giełdach nie wróżą pozytywnie na poniedziałek, ale zobaczymy?

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    249

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrainsa

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 25pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

Pszenica 14 - 660pln czyli na porcie 685pln

Pszenica 12.5 - 650pln czyli na porcie 675pln - ostatnie tony

Pszenica 11,5 - 630pln czyli na porcie 655pln

Rzepak stary 1700pln netto loco gospodarstwo

Rzepak nowy kontrakt (sierpien) 1550pln netto loco gospodarstwo.

Przy większych ilościach cena do negocjacji.

Czyli tak samo jak wczoraj, spadki na giełdach nie wróżą pozytywnie na poniedziałek, ale zobaczymy?

Pozdrawiam

Na ktorej gieldzie te spadki dzisiaj ? Poza qq w Paryzu widze sama zielen. I PLN tez sie oslabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

AGRO KOCIęBA w czarnocinie powiedzial 600netto za 10t i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9031

Rolpetrol podaje informacje z Agrobiznesu - to żadne źródło. Oni zawsze jadą na optymistycznych założeniach. O suszy w ubiegłym roku zaczęli wspominac gdzieś koło września. Wiem, że lokalnie w Niemczech wystąpiły spadki temperatur do -10 stopni w ostatnich 10-12 dniach, tylko nie wiem, gdzie konkretnie. No i jakieś opady śniegu. Zakładając, że u nich wegetacja rusza ze 2 tygodnie wcześniej niż u nas, to raczej rekordowych zbiorów to nie zapowiada, ale cóż, propaganda była, jest i będzie. tak w ZSRR jak i w ZSRU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozeF84    1

wanna jęczmienia konsumpcyjnego po 610 netto z odbiorem a pszenica jak na razie po 600netto z dostawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

cały czas z nimi handluję póki co współpraca układa się wzorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrainsa

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 25pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

Pszenica 14 - 665pln czyli na porcie 690pln

Pszenica 12.5 - 655pln czyli na porcie 68pln - ostatnie tony

Pszenica 11,5 - 630pln czyli na porcie 655pln

Rzepak stary 1720pln netto loco gospodarstwo

Rzepak nowy kontrakt (sierpien) 1580pln netto loco gospodarstwo.

Przy większych ilościach cena do negocjacji.

Bobik nowe zbiory 735pln

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    344

Dzis do jelonek sprzedałem po 630 w tym ich transport ponad 70km , a jak tylko sie załadował to pani z Jakpol gołymin zadzwonił i daje 635 :) ale teraz sie wstrzymam ze dwa tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj