Polecane posty

 

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrainsa po raporcie stanu pogody w USA poszlo w dół:(

Ceny netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 150km od portów gdansk/gdynia

Pszenica 14 - 640pln czyli na porcie 670pln

Pszenica 12.5 - 620pln czyli na porcie 650pln

Pszenica 11,5 - 610pln czyli na porcie 640pln

Kontrakt na nowe zbiory 610-620 - wrzesien

Rzepak stary 1685pln netto loco gospodarstwo

Rzepak nowy kontrakt (sierpien) 1530pln netto loco gospodarstwo.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek    29

te nowe zbiory to co paszówka ?, liczbę opadania robicie ?

U mnie dla vatu normą jest termin 30 dni , ale jak ktoś obiecuje 7 a tobie potrzeba gotówki, bo np. dopłaty nie doszły ,inwestycje, remonty

fakturę wystawiłem na 14 a zapłacili na 20 dzień.Towar był dobry bo pierwszy raz przeładowałem auto o 600 kilo , bo gęstość była 800,a ja liczyłem kubaturę razy 0,78.waga była zgodna 20 kilo oczywiście w minusie.

Edytowano przez maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15

Panowie śmiać mi się chcę z tych raportów zobaczcie co się dzieje na polach w centralnej rzepaku nie ujrzy jak jest to sporadycznie a pszenice ozime pokasowane albo żabę widać

Edytowano przez Lewy410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie

Ceny netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 150km od portów gdansk/gdynia

Pszenica 14 - 645pln czyli na porcie 675pln

Pszenica 12.5 - 625pln czyli na porcie 655pln

Kontrakt na nowe zbiory 610-620 - wrzesien - pszenica 12,5 białka, loco gospodarstwo j.w.

Rzepak stary 1660-70pln netto loco gospodarstwo

Rzepak nowy kontrakt (sierpien) 1510pln netto loco gospodarstwo.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ja sprzedałem konsumocja po 610 netto jak na ten czas i południowy wschód to mysle ze cena ok


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Kapka tarnogród. biłko ponad 13 gluten chyba 28, tyle jak woziłem próbki a na zakładzie to tylko przyszedl jakis pracownik z cena, a jak zapytałem o porametry to on nie wie...


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

wczoraj mieli miec kontrole to wagowy był tak ordynarny ze masakra wolałem go juz o nic nie pytac


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KupiecPL    3

Witam, kupię pszenicę i kukurydzę w łódzkim, świętokrzyskim, lubelskim, podkarpackim i małopolskim. Masz ilości od 25 ton i wzwyż? Napisz ilość, jakość towaru, numer telefonu oraz swoją lokalizację na priv a na pewno oddzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrainsa

Ceny netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 150km od portów gdansk/gdynia

Pszenica 14 - 659pln czyli na porcie 689pln

Pszenica 12.5 - 635pln czyli na porcie 665pln

Pszenica 11,5 - 615pln czyli na porcie 645pln

Rzepak stary 1677pln netto loco gospodarstwo

Rzepak nowy kontrakt (sierpien) 1530pln netto loco gospodarstwo.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

http://www.agrofoto.pl/agroskop/analizy-i-komentarze/ukraina-zbierze-mniej-zboz,63772.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3395

Mała część pszenicy sprzedana po 650 netto ,reszta czeka na lepsze czasy ,na przyszły sezon , bo narazie to spadki tylko widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

autko 14 puszczone również po 650 netto  a reszta podobnie jak u kolegi będzie najprawdopodobniej czekała na "lepsze czasy" czyli do przyszłego sezonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9031

Wczoraj paszowe poszło po 600 brutto - Skierbieszów. A jak proponowałem, by sąsiad sprzedawał w listopadzie po 660 brutto, to patrzył na mnie jak na wariata. Cóż, ma te "lepsze czasy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

w tym roku tych lepszych czasów raczej nikt się już nie doczeka:/ za duże zapasy na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj