Skocz do zawartości

Polecane posty

ZUCH1234    72

No to jak sprzedawać tą pszenice czy jeszcze czekać , nic z tego nie rozumie na giełdzie idzie do góry a na skupach w dół

Stosując okreslenie "cywilizowane armie" może powiesz jeszcze, ze masz na mysli Armie Radziecką..? To dopiero bylo bydło kaukazkie..! Rosjanie wymordowali wiecej Polaków niz Hitlerowskie Niemcy.

Wiadomość z agroFakt.pl

thug    196

Prywatny folwark Pana Hiacentego kwitnie w najlepsze.. Za komuny cenzura nie byla tak skuteczna :D

ja wiem że chcesz dostać bana całkowitego nie bój dostaniesz, jak już Jacka mieszasz do swoich dywagacji

pszenica myślę że się będzie dziwgać pomału tak do czerwca ale rewelacji raczej nie ma co oczekiwać

Edytowano przez thug

Pajej    52

nic nie podpisuj i do sądu

w sadzie nie wygram, pole gołe nie mam jak udowodnic ze jesienia był ładny rzepak

scoffer    1140

Posty nie związane z tematem zostały usunięte.

Albo piszesz nieprawdę , albo nie wiesz co piszesz . Pszenica po 580 , a twój post nie związany z tematem,niech inny , bardziej obiektywny moderator usunie.

Temat jest o cenach pszenicy , a nie om twoich działaniach,

9 punktów ostrzeżenia .

thug    196

jest nauczka żeby dokumentować   np zdjęcia z punktem odniesienia itd miałbyś podpórkę 

scoffer    1140

w sadzie nie wygram, pole gołe nie mam jak udowodnic ze jesienia był ładny rzepak

Sprawa jest bardzo prosta , ubezpieczyciel powinien sprawdzić stan plantacji , a jeśli tego nie zrobił , uznał jej stan za obiecujący.

Jeśli zakwestionuje stan plantacji , to zapytaj jakim prawem ubezpieczył słabo lub wcale rokujący .

Jednym słowem , nic nie musisz udowadniać , lustracja plantacji lub jej brak , to prawo ubezpieczyciela .

Skoro z niego nie skorzystał, to nie twój problem.

Dając umowę do podpisania , zdecydował ze był w stanie wydać plon zgodny z tym na umowie.

Edytowano przez scoffer

Roxer    16

Coś się dziwnego dzieje :) Prawie 10 euro na matifie pszenica w górę

jahooo    263

Wiesz kolego, co to jest "realizacja krótkoterminowych zysków" na giełdzie ?

bertek    2

Rzeczywiście, bardzo dziwne, szczególnie, ze jest sobota i giełdy nie pracują dzisiaj .

Pajej    52

Sprawa jest bardzo prosta , ubezpieczyciel powinien sprawdzić stan plantacji , a jeśli tego nie zrobił , uznał jej stan za obiecujący.

Jeśli zakwestionuje stan plantacji , to zapytaj jakim prawem ubezpieczył słabo lub wcale rokujący .

Jednym słowem , nic nie musisz udowadniać , lustracja plantacji lub jej brak , to prawo ubezpieczyciela .

Skoro z niego nie skorzystał, to nie twój problem.

Dając umowę do podpisania , zdecydował ze był w stanie wydać plon zgodny z tym na umowie.

to nie na temat, ale gośś tłumaczył ja ja podpisałem oświadczenie ze rzepak jest taki a taki i gdybym jesienia zadzwonił to przyjechali by zobaczyc czy sie nadaje do ubezpieczenia jesli nie to oddaliby kase, ale to jesienia. widac drobnym druczkiem cos takiego było. nie bój sie z ubezpieczalnia nie wygra. nauczka na przyszłość nie warto ubezpieczac

scoffer    1140

Sądzilem się z ubezpieczycielem o tytoń 2 lata . Temat dotyczył ok 4 tyś zł. W pierwszej instancji ubezpieczyciel miał nakaz zaplacić mi o ile pamiętam dodatkowe 600 zł, lecz moje koszty wynosiły ok 1500 .  Po apelacji , ubezpieczyciel przegrał ok 12000 zł , z czego po odliczeniu kosztów prawnika i biegłego . do mnie trafiło ok 6000 zł.

Nie odpuszczaj , na to liczą.

Twoje oświadczenie stanu plantacji nie było oprotestowane , dałeś numer działki i areał , a oni zainkasowali składkę i pobrali należną kwotę , potwierdzając tym samym dane zawarte w umowie.

Chyba że na piśmie zabroniłeś wstępu na plantację , co jest niemożliwe , bo łamie warunki ubezpieczenia.

Edytowano przez scoffer

staszek131415    2045

ubezpieczajcie w  PZU nigdy nie było problemy z odszkodowaniem.

Nie polecam miałem w Concordi po gradzie wypłacili 95% sumy ubezpieczenia miałem plon 7 ton po 900 zł tyle wypłacili kolega w PZU dostał po 600 bo oni wypłacają po cenie rynkowej a Concordia sumę ubezpieczenia

Pajej    52

Z PZU przeniosłem sie do concordi bo tam były rózne cyrki i w concordi to reraz szacowanie było dobre

koniu    76

Czy moderatorzy nie mogą się zająć postami nie na temat? Prawie dwie strony o ubezpieczeniach...

scoffer    1140

A skup to masz otwarty w sobotę , czy dni wolne od pracy wolisz spędzać na kapowaniu ,donosicielstwu i konfidencji .

Niech się forum cieszy ze żyje , Bolkiem i tak nie zostaniesz ,

Edytowano przez scoffer

Albercik99    27

Nie polecam miałem w Concordi po gradzie wypłacili 95% sumy ubezpieczenia miałem plon 7 ton po 900 zł tyle wypłacili kolega w PZU dostał po 600 bo oni wypłacają po cenie rynkowej a Concordia sumę ubezpieczenia

Co ty trujesz? Albo cos tu ściemniasz albo kolega ci kitów nawciskał. PZU wyplaca od sumy na jaka sie ubezpiecza. Wielokrotnie sprawdzone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez lotnik993
      firma BioAgris wstawiała na fb film fakt ze nie polski ale bardzo interesujący o pszenicy która plonuje 16,5 t mit czy prawda
    • Przez GoodRamQ
      Witam mam kilka pytań, czy można mieszać
      Pierwsza mikstura
      Czy mogę połączyć Chwastox Trio[2l/ha] + Puma[1,2/ha]?
      Druga mikstura
      Mocznik+Siraczan Magnezu+Eko List+Kalprim [Dolistny potas]
      Trzecia mikstura
      Antywylegacz i na grzyba.?

Jak macie swoje jakieś proporcje to pisać chętnie się pod uczę ;D

• Przez mateusz1151010
      Wita, mam dylemat bo nie wiem co zrobić z pszenicą ozimą odmiana Tonacja. Cały czas była ładna zielona, wydawałoby się że dobrze przezimowała, a teraz od tamtego tygodnia zaczęła się żółcić I nie wiem czy to są konsekwencje zimy czy może coś się innego dzieje. Co z tym zrobić?

• Przez kubek123
      Cześć,jestem tu nowy i mam nietypowe pytanie co zasiać w 2016r. żeby jak najwięcej zarobić.Mam hodowlę krów mlecznych ziemia do wyboru to klasa 4,5,6 około 60 ha weźmy pod uwagę też że jest coraz większa susza mieszkamy na woj.mazowieckim
    • Przez karmelowatrawa
      Forumowicze!
      Uprawiam pszenicę i pszenżyto. Niestety jak to bywa na wiosnę chwasty wystrzeliły w górę że aż żal patrzeć na to pole. Zakupiłam polecany oprysk - Lentipur Flo 500 SC. Chciałabym połączyć go z Chwastoxem. I tu moje pytanie. Czy taka mieszanina nie zaszkodzi zbożu a jedynie niechcianym chwastom?