Skocz do zawartości

Polecane posty

Dsz    8

Kiedyś odbierał u mnie kierowca i opowiadał jak przeladowali o 3 tony i go capneli dostał ok 3 tysi mandatu .teraz jest wyczulony dopuszczalna masa całkowita to 40ton u nas w Polsce .Jego auto warzylo 14ton sypalismy pszenicy równo z bortami tak kazał na wadze pokazało 39,2tony.Jesli się nie chce bolic mandatu to trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

kornel    3

Witam,,

 

Firma z Krakowa  " ROSSA COMMERCIUM " jest mi dłużna za pszenicę. Prezes za każdym razem mówi " jutro"

Czy jest może ktoś w mojej sytuacji????

 

PS Przestrzegam przed tą firmą!! 

 

 

dlatego ja z nimi raz tylko zahandlowalem.

miała być platnosc na zaladunku, po czym zaladowalismy i zwazylismy tira a on mi mowi ze miał dzis tyle wydatkow ze brakło mu kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    315

640 netto za pszenice o super parametrach.

zawiozłem im próbkę pszenicy białko 15,2!!!A młody na okienku-kolega mówi,że na wczoraj tj 10.02.2016 cena jest 610!!!! Dzwoni do Radzia  i za taką da 640 ale poczekaj ze dwa trzy dni podstawimy auta......

próbkę brałem z góry, dziś coś mnie tknęło wziąłem ze środka i co niespodzianka........trojszczyk!!!

Panowie potzrebuje namiary czym to k**estwo wywalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek123456    0

zawiozłem im próbkę pszenicy białko 15,2!!!A młody na okienku-kolega mówi,że na wczoraj tj 10.02.2016 cena jest 610!!!! Dzwoni do Radzia  i za taką da 640 ale poczekaj ze dwa trzy dni podstawimy auta......

próbkę brałem z góry, dziś coś mnie tknęło wziąłem ze środka i co niespodzianka........trojszczyk!!!

Panowie potzrebuje namiary czym to k**estwo wywalić

 

quickphos pellets 56 ge

1kg na 100t w zupełności wystarczy. tylko musisz uważnie instrukcje przeczytać żebyś se bidy nie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    8

gazem;) tableteczki na trzydni na wierzch przykrywasz plandekami potem odkrywasz (najlepiej zebrać proszek) wietrzysz trzy dni i masz towar lux ;) praktykowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    13

No to trzeba gazować jak nie ma dużo to ujdzie ale najlepiej byłoby to oczyścić. Quickphos tylko pościel jakiś materiał pod tabletki bo później będą marudzić że jest ten pył w zbożu.

Edytowano przez waldii1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    13

Jak masz kurs chemizacyjny na środku pierwszej klasy toksyczności to kupisz w hurtowniach śor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marecki5056    1

Tak to to tylko coś drogo a tak dla informacji pierwsza klasa nie pomoże musisz mieć uprawnienia do stosowania metoda fumigacji wiem bo mam takie ponadto kontrola piorin pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    6

Poszukaj firmy ddd w okolicy. Koszt to jakies 7zł/t w zależności od ilości.
Drogi ten quickphos. Ja kupuje za 90zł/kg.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    8

ja kupowałem w tamtym roku w sklepie ogrodniczym, sprzedawca nie wiedział w ogóle czy coś takiego mają dopiero szef to znalazł na półce. Na paragonie napisane było "tabletki na kreta"  :rolleyes: aa i koty pozamykaj bo mogą wykitować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    50

w polsce wszystko kupi narkotyki broń to i tabletki na robale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    6

"produkty kolekcjonerskie" :D

Ewentualnie zrobić papier. Co roku jest kurs. Dwa dni, 800zł chyba, nie pamiętam ile płaciłem.

Edytowano przez tobago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marecki5056    1

jak bys mieszkał blizej to bym Ci pomógł. Popytaj w punktach skupu oni beda wiedziec kto to robi na Twoim terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    315

"produkty kolekcjonerskie" :D

 

Ewentualnie zrobić papier. Co roku jest kurs. Dwa dni, 800zł chyba, nie pamiętam ile płaciłem.

kolego jak mam płacić 800 za kurs to wole nająć firmę, pierwszy raz mi sie dziadostwo wdało i jakoś trzeba to wywalić

Jak myślicie jak zadzwonię do hurtowni sprzedadzą mi czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    196

sprzedać mogą ale ty nie możesz tego używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    6

Ja też miałem tylko kilka przypadków kiedy był robak.
Za to teraz środek leży w magazynku. Przed sprzedażą czy jest robak czy nie, tabletkuje i mam spokój że nie bedzie jakiś cudów w laboratorium. A o tej porze jeszcze bardziej sie przyglądają czy cos sie rusza. Kurs kosztował za to teraz gazuje sobie tonę po kosztach środka czyli ok 1zł/t.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×