Polecane posty

Pajej    231

kapka tarnogród pszenica konsumpcyjna do 620netto i tyle obiecał czyli jak zawioze to 600 może da


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Za to opadanie ma wysokie jak na ten rok.

 

@benny82 podobno inter rol 595 netto za paszówkę.

 

u mnie opadanie podobne poniżej 330 nie było najwyższe 370 (sailor)to tak na marginesie. handlowałeś już z tym inter rolem? płacą w terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2201

u mnie opadanie podobne poniżej 330 nie było najwyższe 370 (sailor)to tak na marginesie. handlowałeś już z tym inter rolem? płacą w terminie?

 

 

Tak sporo odbierali od Nas. Płatność w terminie, współpracują z rsp Krzywa, bywało że tam się zwalało bo było na przyczepach a oni odbierali potem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Witam
Jak mam pszenice o gęstości 82-84 i białko 15-16 + wszystkie parametry w normie ile za takie cudo dostanę i gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3439

Jakieś opinie Panowie o firmie DAMŁYN z Damasławka? Jak tam z płatnościami?

Na giełdach widzę lekkie obniżki- niestety.

Termin płatności mają 30 dni ale są nieterminowi ,ile masz napisz na priv,może pomoge opchnąć jak dobra lokalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

kapka tarnogród pszenica konsumpcyjna do 620netto i tyle obiecał czyli jak zawioze to 600 może da

Słabo w tym roku płacą, tyle to na  gospodarstwie można dostać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Tak sporo odbierali od Nas. Płatność w terminie, współpracują z rsp Krzywa, bywało że tam się zwalało bo było na przyczepach a oni odbierali potem. 

 

Z Krzywą mówisz oni w tym sezonie mają najlepsze ceny sprzedawałem owies do nich bo tylko oni brali i płacili lepiej niż w Parcewie za pszenżyto, chcieli nawet podstawiać węglary a nie mam czym ich ładować.dryndne jutro do nich i popytam. dzięki za info. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

w agroloku na notowaniach cen pszenicy paszowka spadla z 620 na 615 na koniec miesiaca czemu tak jest czyzby koniec podwyzek ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

jak myślicie co robić z rzepakiem ? 1900 netto można wziąć/t będzie 2tyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

2 tyś będzie ale  gdzieś koło lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    151

2 tysie netto może być ciężko, wszystko zależy jaki będzie stan rzepaku po zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

No właśnie wszystko zależy od przezimowania... 1700 netto kontrakt zbiory 2017... podpisywać??? oto jest pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Koledzy rzepak dalej w gorę. Wczoraj była propozycja 1830 dziś od tej samej firmy 1865 netto. Czarne złoto jak ktos to wczesniej napisał....


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Kluczbork polskie mlyny, 610 konsupcja,ogolnouzytkowa 580




Gdzie w opolskim taka cena? Z podwórka czy w skupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Właśnie kolejny telefon i już rzepak 1880 i silnie namawiają do sprzedaży. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj