Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
XTRO    160

nie pamiętam tej firmy, ale ona teraz w Borkach Kosy wydzierżawiła magazyny. Aśka dzisiaj do mnie dzwoniła (ta co w Agrocornie pracowała)

Jak coś to jutro mogę się dowiedzieć dokładnie. Przez telefon nie dosłyszałem nazwy

Edytowano przez XTRO

waldexx    0

dziś dzwoniłem  do glencora port Gdanisk pszenica 690 kukurydza 630  pszenica na zbiory 2017 - 715 wrzesień taka dostałem ofertę 

galan99    26

Tak to jest niby jedna Polska a guwno prawda cześ polski od w schodu do wisły to 2 sort a unas pszenica 520 na konto niema znaczenia czy jakościowa czy paszowa byle pszenica . Tak zarabiają handlaze na pszenicy z Zamoiskiego zadaleko na port...

Wiadomość z agroFakt.pl

Vril    1

dziś dzwoniłem  do glencora port Gdanisk pszenica 690 kukurydza 630  pszenica na zbiory 2017 - 715 wrzesień taka dostałem ofertę 

Pszenica 12 czy 14 ? 

Tak to jest niby jedna Polska a guwno prawda cześ polski od w schodu do wisły to 2 sort a unas pszenica 520 na konto niema znaczenia czy jakościowa czy paszowa byle pszenica . Tak zarabiają handlaze na pszenicy z Zamoiskiego zadaleko na port...

Możesz wynająć transport i jechać na północ...

waldexx    0

to po 690 12,5/76/250 w tym roku chyba większość ma białko z tego co mówili tylko problem z gęstością i opadem  

patfilmax    7

ale z tą gęstością to jest robienie chłopa w ch..a bo jak niema gęstości to pszenica jest automatycznie lżejsza więc tracimy na wadze a oni jeszcze potrącenia robią za jej brak

mirek37    31

nie pamiętam tej firmy, ale ona teraz w Borkach Kosy wydzierżawiła magazyny. Aśka dzisiaj do mnie dzwoniła (ta co w Agrocornie pracowała)

Jak coś to jutro mogę się dowiedzieć dokładnie. Przez telefon nie dosłyszałem nazwy

aby tylko to niebyła tylko zmiana nazwy,sprzedawał ktoś do nich i ma przelew?  

warchest    46

rolnicy trzeba strajkowac przeciwko temu . był strajk kobiet przeciwko aborcji udalo sie im to teraz kolej na polskich rolnikow .

Pajej    52

rolnicy trzeba strajkowac przeciwko temu . był strajk kobiet przeciwko aborcji udalo sie im to teraz kolej na polskich rolnikow .

chetnie zabiorę sie na taki strajk

kryssr    50

to był spe kulowany strajk kobiet o nic tak na prawdę, protestujący byli przeciwko projektowi który wyszedł od ludzi a nie od partii i de facto dalej jest spór. strajk rolników przeciwko czemu konkretnie ? Fakt jest że na ukrainie nie ma norm itp takich jak w ue.... ceny są marne, może się zmienią ale kiedy to nie wiadomo

warchest    46

to był spe kulowany strajk kobiet o nic tak na prawdę, protestujący byli przeciwko projektowi który wyszedł od ludzi a nie od partii i de facto dalej jest spór. strajk rolników przeciwko czemu konkretnie ? Fakt jest że na ukrainie nie ma norm itp takich jak w ue.... ceny są marne, może się zmienią ale kiedy to nie wiadomo

strajk przeciwko sciaganiu zboza z ukrainy np na podstawie takeij ze przez te zboze przedostaje sie do nas asf czy cos innego wymyslic

B3Agro    85

bajdu,bajdu - 500 dostaiście to cicho siedzieć ;) i nie pluć na tych których wybraliście - ja ich nie wybierałem.

Kapka - 590 netto.

Tylko nie mów że na podstawie tego artykułu wywnioskowałeś ile ciągną z ukrainy..?

Nie na podstawie tego artykułu ile ciągnął tylko chodzi mi że się jeszcze zwiększy a przecież pszenicy u nas w brud.

maniek20    71

bajdu,bajdu - 500 dostaiście to cicho siedzieć ;) i nie pluć na tych których wybraliście - ja ich nie wybierałem.

Kapka - 590 netto.

590 ale parametry  max i powyżej 15 ton ale mało kiedy u nigo są max dlatego 560 to będzie norma ale ta cena u niego od żniw taka sama

robercikj100    11

U mnie w zamojskim 600 brutto konsumpcyjna

jahooo    263

tak, 600 brutto, ale wszyscy chcą gęstość 80, a takiej chyba nikt nie ma. W realu 560 to max za konsumpcję.

miwigos    85

To Ty oddajesz ,nie sprzedajesz?

+ 1 punkt ostrzeżeń za nabijanie postów

Edytowano przez danielhaker

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez lotnik993
      firma BioAgris wstawiała na fb film fakt ze nie polski ale bardzo interesujący o pszenicy która plonuje 16,5 t mit czy prawda
    • Przez GoodRamQ
      Witam mam kilka pytań, czy można mieszać
      Pierwsza mikstura
      Czy mogę połączyć Chwastox Trio[2l/ha] + Puma[1,2/ha]?
      Druga mikstura
      Mocznik+Siraczan Magnezu+Eko List+Kalprim [Dolistny potas]
      Trzecia mikstura
      Antywylegacz i na grzyba.?

Jak macie swoje jakieś proporcje to pisać chętnie się pod uczę ;D

• Przez mateusz1151010
      Wita, mam dylemat bo nie wiem co zrobić z pszenicą ozimą odmiana Tonacja. Cały czas była ładna zielona, wydawałoby się że dobrze przezimowała, a teraz od tamtego tygodnia zaczęła się żółcić I nie wiem czy to są konsekwencje zimy czy może coś się innego dzieje. Co z tym zrobić?

• Przez kubek123
      Cześć,jestem tu nowy i mam nietypowe pytanie co zasiać w 2016r. żeby jak najwięcej zarobić.Mam hodowlę krów mlecznych ziemia do wyboru to klasa 4,5,6 około 60 ha weźmy pod uwagę też że jest coraz większa susza mieszkamy na woj.mazowieckim
    • Przez karmelowatrawa
      Forumowicze!
      Uprawiam pszenicę i pszenżyto. Niestety jak to bywa na wiosnę chwasty wystrzeliły w górę że aż żal patrzeć na to pole. Zakupiłam polecany oprysk - Lentipur Flo 500 SC. Chciałabym połączyć go z Chwastoxem. I tu moje pytanie. Czy taka mieszanina nie zaszkodzi zbożu a jedynie niechcianym chwastom?