Polecane posty

gwozd    104

Zapomniałem dodać że we młynie w Starej Wsi biorą też z robakiem ale potrącają 15zł/t na gazowanie i czyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morganix    3

Panowie handlował ktoś z was z firma WS TRADE. Dzwonili dzis w sprawie kupna łubinu 880 PLN netto :)

 80% platne przy odbiorze reszta po wystawieniu faktury. 

Rzetelna firma czy sciemniacze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

pszenica białko 12,5 690zł netto Chemirol

 

Za ile ton taka stawka?

Cena loco gospodarstwo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasseyXXXX    10

Pszenica:

Białko 14%- 670zł netto

Białko 12.5%-640zł netto

Paszowa- 610zł netto

 

Pszenżyto- 560zł netto

 

Ceny z wczoraj- Cefetra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackstone    0

Dziś podpisana umowa pszenica białko 14 inne parametry standard cena 740 na porcie czyli 710 za tonę. Glencor. Woj. Pomorski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy93    2

Pszenica:

Białko 14%- 670zł netto

Białko 12.5%-640zł netto

Paszowa- 610zł netto

 

Pszenżyto- 560zł netto

 

Ceny z wczoraj- Cefetra

A dokładna miejscowość kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Panowie handlował ktoś z was z firma WS TRADE. Dzwonili dzis w sprawie kupna łubinu 880 PLN netto :)

 80% platne przy odbiorze reszta po wystawieniu faktury. 

Rzetelna firma czy sciemniacze? :)

Trzy lata temu jak z nimi handlowałem to było bez większych problemów, 100% kasy wypłacali przed odjazdem samochodu a ostatni raz jak im sprzedawałem to już własnie wyplacali 80% bo te 20 to mają zabezpieczenie na wypadek złej jakości towaru


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    111

kto ci daje te 64? W kościelcu spadło z 63 na 62 przedwczoraj ojciec sprzedawał resztówkę zeby wyczyscic silosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasseyXXXX    10

A dokładna miejscowość kolego?

 

Dobre Miasto - Warmińsko-Mazurskie

 

Właśnie zastanawiam się czy nie wywozić pszenżyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

na matifie kolejny dzień wyraźnych zniżek myślę że sytuacja w chinach i ceny ropy nie pozwolą na wyższe ceny zbóż


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

u mnie w tym tygodniu pszenica poleciał o 30zł w doł,konsumcja 665 brutto, paszowa 644 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpel25    3

kto ci daje te 64? W kościelcu spadło z 63 na 62 przedwczoraj ojciec sprzedawał resztówkę zeby wyczyscic silosy.

 

firma z lubelskiego. Wczoraj dzwonili, ale ja jeszcze czekam chociaż z tego co widze to ceny lecą na łeb na szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj