Polecane posty

BENNY82    242

Jak porządna aparatura do wszystkiego to parametry się zgadzają. Jak licha jak w Elewarach gdzie badają Darmińskim zasypowym wilgotność i opłata za to jak tylko z próbką się przyjeżdża podobno? Phii, śmiech na sali nic więcej. 

 

600 pasza

630 jakość 

 

trans-rol? czy gdzie indziej? poszło w góre chyba minimalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

wyrównanie 83 a gęstość 76 ... niezłe

630 na podkarpackie niby niezła cena ale po c**j mówić 650????

 

jakby miał z 500t to może dostałby max. Ja jak woziłem to wszystkie transporty cena taka jak na probach i nie potrzebnie sie wygadałem z oststnim ze to juz koniec i od razu cena niższa


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

@ gomez181 dzięki za info dam sobie z nimi spokój wolę sprzedać 20 zł taniej za gotówkę niż później włóczyć sie po sądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor12    0

@ gomez181 dzięki za info dam sobie z nimi spokój wolę sprzedać 20 zł taniej za gotówkę niż później włóczyć sie po sądach.

Dokladnie ja wole nawet 30, 40 zl taniej na tonie ale do pewnego.Sprzedam do takiej firmy i pros ich pozniej o swoje pieniadze a laskawy pan nieodbiera telefonow. Sprzedane 15 ton jeczmienia po 510 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie czyżby pszenica taniała okolice warszawy i białej podlaski 3 zł w dół na mieszalniach albo wcale nie chcą dopiero karzą dzwonić po nowym roku albo nie chcą kupować już w starym z powodu faktur vatów itp.....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

Na razie na jęczmień mam ofertę 540 netto przy całym samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Dobra oferta, ja po 500 pszenżyta nie mogę sprzedać bo nikt nie chce kupić.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Jak porządna aparatura do wszystkiego to parametry się zgadzają. Jak licha jak w Elewarach gdzie badają Darmińskim zasypowym wilgotność i opłata za to jak tylko z próbką się przyjeżdża podobno? Phii, śmiech na sali nic więcej. 

 

600 pasza

630 jakość 

 

Gdzie taka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra oferta, ja po 500 pszenżyta nie mogę sprzedać bo nikt nie chce kupić.

 

Kurcze ja bym Ci dał po 600 jakby było bliżej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Na same święta rzepak na czerwono cena na skupie spadła. A miały być spokojne święta, przez pszenicę i robotę nie poszedł rzepak za skup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

660 netto pszenica jakościowa. Gęstość nie gra roli, przede wszystkim musi być białko. Pojechało jedno autko na transport 1000 zł wydałem za 28 ton. Moja lokalizacja to Maz/Lub WG/LRY/LLU.

Dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2244

Bez rewelacji jak na Mazowieckie, ratuje tylko że nie biorą pod uwagę gestości, bo białka nie brakuje w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie tak mi się coś zdaje że trochę słabo, ale prawdopodobnie na koniec roku będę miał mały wydatek a ten młyn płaci do 3 dni. :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3491

Rzepak odbije a nawet będzie droższy ,z pszenicą  raczej gorzej,jak dla mnie to niech nie drożeje bo sprzedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

i czemu zle zyczysz zeby nie byla drozsza ja sprzedalem z polowe wiec niech bedzie drozsza bo plony byly slabe w tym roku i wymarzniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

660 netto pszenica jakościowa. Gęstość nie gra roli, przede wszystkim musi być białko. Pojechało jedno autko na transport 1000 zł wydałem za 28 ton. Moja lokalizacja to Maz/Lub WG/LRY/LLU.

Dobra cena?

 

 po odliczeniu transportu wychodzi 625 ? dobrze  liczę ? 

Gdzie sprzedawałeś ?

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25505

Rzepak odbije a nawet będzie droższy ,z pszenicą  raczej gorzej,jak dla mnie to niech nie drożeje bo sprzedałem

Analogicznie twój sąsiad mógłby powiedzieć -niechaj będzie ostra bezśnieżna zima, bo ja rzepaku i pszenicy nie posiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3491

i czemu zle zyczysz zeby nie byla drozsza ja sprzedalem z polowe wiec niech bedzie drozsza bo plony byly slabe w tym roku i wymarzniecia

Nikomu żle nie życze ,niech ta cena będzie do żniw 690 netto,chyba każdy by chciał sprzedać na górce i za taką cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

@ gomez181 dzięki za info dam sobie z nimi spokój wolę sprzedać 20 zł taniej za gotówkę niż później włóczyć sie po sądach.

Jesli masz jeczmien tu unas placa 560 netto ferma swin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj