Polecane posty

warchest    253

Mazowieckie, pszenica konsumpcyjna 660 netto, paszowa 640 netto 

 

ja tez mazowieckie gdzie paszowka 640 ale netto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2

ja tez mazowieckie gdzie paszowka 640 ale netto ?

Cedrob Gumowo 640 netto

Edytowano przez seat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Panowie wiem ze nie w temacie ale... orientuje się ktoś czy firma Komex z Kąt Wrocławskich ma jakieś problemy z płatnościami?? Od miesiąca wiszą mi sporo kasy, a prezes juź nie odbiera telefonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25257

Cedrob Gumowo 640 netto

Ale na gospodarstwie czy locco firma. Bo cena sporo odbiega od średnich podawanych. Mi dziś agrolok oferował 580netto, inna firma 570.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2

Ale na gospodarstwie czy locco firma. Bo cena sporo odbiega od średnich podawanych. Mi dziś agrolok oferował 580netto, inna firma 570.

loco firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Panowie wiem ze nie w temacie ale... orientuje się ktoś czy firma Komex z Kąt Wrocławskich ma jakieś problemy z płatnościami?? Od miesiąca wiszą mi sporo kasy, a prezes juź nie odbiera telefonów

 

Zadzwoń do niego z innego nr telefonu, jak odbierze to masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

a czy koś z forum ma z nimi takie same problemy z płatnościami ??

raczej nie jeden. .ja zwątpiłem, i podobno mi się udało. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

Cedrob Gumowo 640 netto

 

Czyli cena spadła o 10zł ale i tak cedrob ma najlepsze ceny pszówki w okolicy, Polskie Młyny cały czas 680+vat i chyba nie mają nadmiaru surowca, bo szukają towaru i nawet są skłonni przyjąć pszenice z robakiem, oczywiście z odpowiednio niższą ceną, ale wcześniej towar z robakiem wracał do rolnika. U mnie w tym roku przynajmniej dobre parametry pszenicy rekompensują bardzo słaby plon białko 15 gęstość 77 opadanie 330 ryzykuje i trzymam do wiosny, za to dziś sprzedany rzepak ze zbiorów 2015 po 1880+vat tegoroczny zbiór zostaje do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

A rzepak w dół, mam nadzieję, że chwilowy spadek, żeby przekonać do sprzedaży niezdecydowanych.

Ja za pszenicę 15 białlka, gluten 32 i gęstość 73 mogę dostać max 620 netto niestety. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor12    0

Witajcie a jak tam ksztaltuja sie ceny pszenicy paszowej i jeczmienia na pograniczu padkarpackiego swietokrzyskiego malopolskiego z góry dzieki za pdpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    837

raczej nie jeden. .ja zwątpiłem, i podobno mi się udało. ...

 

też słyszałem że mają problemy. Nawet na necie od dawna nie widać aktualizacji cennika skupu zbóż. Ci co u mnie w okolicy z nimi handlowali od lat już nie handlują, także coś w tym jest. W zeszłym roku przeciągali płatności nawet do 3 miesięcy, a w tym to już nie wiem bo nie słyszałem żeby ktoś do nich sprzedawał z okolicy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PABLO555    27

Panowie wiem ze nie w temacie ale... orientuje się ktoś czy firma Komex z Kąt Wrocławskich ma jakieś prob lemy z płatnościami?? Od miesiąca wiszą mi sporo kasy, a prezes juź nie odbiera telefonów

witam mi też wiszą trochę kasy ale powoli coś tam idzie tylko że termin zrobił się z 30 dni do 60 dni za kilka transportów mi zapłacili ale jeszcze kilka wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A rzepak w dół, mam nadzieję, że chwilowy spadek, żeby przekonać do sprzedaży niezdecydowanych.

Ja za pszenicę 15 białlka, gluten 32 i gęstość 73 mogę dostać max 620 netto niestety. 

Alio pochwal się kto ci tyle zaproponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

Przem jak Ci się przechował rzepak z 2015 roku?

 

Sam byłem zaskoczony, ale przechował się super, żadnych strat, leżał w płaskim magazynie cały czas kontrolowany ale nie przesypywany nie przewietrzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    151

Pytałem ponieważ u nas na płaskim leży cześć z 2014 oraz 2015 wysokość ponad 2 metry. Wilgotność niby dobra ale ciekawe jak to wśródku będzie wyglądać.
Co zauważyłem to rzepak przez pierwszy rok traci trochę na masie, natomiast po roku tak jak go zważyłem wiosną 2015 tak teraz masa jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patfilmax    7

Rzepak cena na przyszłe żniwa 1730 netto, podpisywać czy czekać, oto jest pytanie, pszenica 630 netto, południe opolszczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj