Polecane posty

marek1977    1301

Gol-Pasz Janowiec 630zł/netto za pszenicę,jak za paszową to już cena dobra.Co do prognoz ,to każdy rok jest inny,teraz 2 lata najdrożej było w grudniu,ale też mieliśmy niskie notowania ropy i może się okazać że na wiosnę diametralnie się to zmieni.Miesiąc temu jak pytałem kupujących o ceny, to każdy kręcił nosem ,że ceny niskie i towaru do wiosny maja dosyć i jeszcze jest Ukraina,a teraz sami dzwonią i dopytują kiedy zacznę sprzedawać i ceny na gospodarstwie już oferują koło 700zł.Tak więc rynek jest nieprzewidywalny i diabeł jeden wie co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Proponujesz wstrzymać sie ze sprzedażą pszenicy jeszcze?cena pojdzie w górę?



Gol-Pasz Janowiec 630zł/netto za pszenicę,jak za paszową to już cena dobra.Co do prognoz ,to każdy rok jest inny,teraz 2 lata najdrożej było w grudniu,ale też mieliśmy niskie notowania ropy i może się okazać że na wiosnę diametralnie się to zmieni.Miesiąc temu jak pytałem kupujących o ceny, to każdy kręcił nosem ,że ceny niskie i towaru do wiosny maja dosyć i jeszcze jest Ukraina,a teraz sami dzwonią i dopytują kiedy zacznę sprzedawać i ceny na gospodarstwie już oferują koło 700zł.Tak więc rynek jest nieprzewidywalny i diabeł jeden wie co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tam to bez problemu za jakościową po 630 netto dostaniesz. A jak poszukasz to pewnie i więcej. Oczywiście ilości samochodowe cena u ciebie w bramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Propozycja z dziś na konsumpcję 31 gluten, 14,5 białko 620 netto z podworka, lubelskie. Sprzedawać? czekać?


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

U mnie w okolicy cena 660pln netto za p.konsumpcyjną z podwórka.

 

Jaki rejon ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

oho cos się ruszyło nawet w lubelskim z cenami!!!! jutro obdzwonię u siebie pośredników bo czas wypychać i faktury spłacać. a ktoś mi powie jak sprzedaje do agroloku paszówke to jeszcze się czepiają u "nich " na wadze? czy już idzie po ugadanej cenie? aha i jakie parametry u nich na konsumpcje? bo co firma to inna norma psia ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagi91    0

Witam,

 

Trzeba mi sprawdzić firmę "ECO TRUCK sp zoo Ul Wrozławska 33d 55-095 Długołęka.

 

ktoś sprzedawał tam pszenicę. 

Proszę o sprawce info 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Jak kiedyś często sprzedawałem paszówkę do agroloku to jedynie sprawdzali przytulię a z tym u mnie problemów nie było nigdy. Jak wysyłają na kurniki to to jest najważniejsze. Z wagą różnie bywało, ale na ogół było ok. Raz tylko pamiętam 300 kg rozbieżności na mój minus ale bywało i 300 na mój plus. Ale to było 2-3 lata temu. Teraz sprzedaję gdzie indziej. A ile Koledze proponują za paszową i w jakim regionie, bo to ważne?


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    13

@

Alio a jak z gęstościął i o od kogo taka cena?

Edytowano przez mf25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 14 - 700pln czyli na porcie 730 cena grudzień, gęstość min. 78

Pszenica 12.5 - 690pln czyli na porcie 720 cena grudzień, gęstość min. 77

Pszenica 12,5 z wilgotnością do 16% 680pln netto minus potrącenia za wilgotność.

Pszenica z niską gęstością 640pln netto FCA

Rzepak 1850netto loco gospodarstwo grudzień

Rzepak nowe zbiory 1690pln netto!!!

Pszenica 12,5 nowe zbiory 675pln netto!!!

Zainteresowanych zapraszam na priv

Przy większych ilościach cena do negocjacji

 

Edytowano przez MarcinBrzozowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forsze    15

Jakieś opinie Panowie o firmie DAMŁYN z Damasławka? Jak tam z płatnościami?

Na giełdach widzę lekkie obniżki- niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25509

 Bodajże w czwartek dzwoniła do mnie przedstawicielka Agroloku to za pszenicę paszową proponowała 570, a za jęczmień paszowy 530zł netto. Ponoć pszenica miała skoczyć o 40zł w ciągu tygodnia na te właśnie 570. 

A jak u Was płacą jęczmień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Propozycja z dziś na konsumpcję 31 gluten, 14,5 białko 620 netto z podworka, lubelskie. Sprzedawać? czekać?

 

 

Jaka gestoś. Jelonki tydzien temu 610netto mi oferowali z podwórka ale mam lipe z gestościa i jedno autko na próbe ma iść jak im cos z tego wyjdzie to wezmą i reszte u mnie białko 15,5-17, gluten 33-37, opad 300-360, gestosc 69-72


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

alio ja żadnej oferty nie mam ale jutro zadzwonię do mojego "urabiacza" i zapytam po ile z odbiorem 570 za paszówkę netto u mnie z podwórka to trochę mało tym bardziej,  że brakuje jej punktu do gęstości tylko a reszta ok.

biały to gęstość masz naprawdę lichą jaka odmiana?

Edytowano przez BENNY82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2245

Za to opadanie ma wysokie jak na ten rok.

@benny82 podobno inter rol 595 netto za paszówkę.

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morganix    3

 Bodajże w czwartek dzwoniła do mnie przedstawicielka Agroloku to za pszenicę paszową proponowała 570, a za jęczmień paszowy 530zł netto. Ponoć pszenica miała skoczyć o 40zł w ciągu tygodnia na te właśnie 570. 

A jak u Was płacą jęczmień?

 

 

Agri plus krąplewice

 

 jęczmień 560 netto

 pszenica paszowa 620 netto

 pszenżyto 580 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9

Propozycja z dziś na konsumpcję 31 gluten, 14,5 białko 620 netto z podworka, lubelskie. Sprzedawać? czekać?

jak na lubelskie to cena całkiem atrakcyjna skoro w poscie ponizej płacą 660 w mławie... za 40 zł nie przewieziesz... ja osobiscie mam 610 ofertę. kto Ci daje 620?

 

U mnie w okolicy cena 660pln netto za p.konsumpcyjną z podwórka.

 

Edytowano przez Zetor86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    635

Też dostałem taką propozycję... :)

ale chyba jeszcze nie czas czegokolwiek podpisywać.... :)

 

pszenica konsumpcyjna 650zł netto Komplexmłyn

Edytowano przez panczo1922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Propozycja z dziś na rzepak 1830 netto z podwórka. Lubelskie. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj