Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
XTRO    1507

l.op. 330, gluten wyszedł 26 z hakiem, gęstość 73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

kurcze, za taką pszenicę na północy  650 bez problemu płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

na północy tak, ale my tu na kresach wschodnich nie dostaniemy takiej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

dodam ze transport do portotu 75-80zł netto :( i jescze ryzyko umoczenia jesli sie parametry nie spodobaja :)  Jednego roku wywoziłęm do portu pszenice i teraz wole te 10zł taniej ale spokojniej spie :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

golpasz  golub-dobrzyń pszenica paszowa 630 netto

 

I to są już jakieś rozsądne ceny. Odbierają z podwórka czy trzeba wozić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Cefetra powiat lubelski, paszowa 580 netto, konsumpcja 620 netto.

Masz może tam jakieś namiary? Cena u nich pod bramą czy z podwórka? Mam do Pawłowa ok 45 km. W tej cenie pchnąłbym ze 100 ton. 

A ktoś wie jak rzepak stoi? Mam taką nieoficjaną wiadomość żeby teraz sprzedawać, bo na wiosnę podobno już obniżki mają być. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Masz może tam jakieś namiary? Cena u nich pod bramą czy z podwórka? Mam do Pawłowa ok 45 km. W tej cenie pchnąłbym ze 100 ton. 

A ktoś wie jak rzepak stoi? Mam taką nieoficjaną wiadomość żeby teraz sprzedawać, bo na wiosnę podobno już obniżki mają być. 

 

Odbiór tylko z podwórka 698155069. Ja tez chyba sprzedam teraz połowę ale pewnie jako paszówka pójdzie, cena ogólnie u mnie w okolicy 600 brutto paszowa. Tutaj przedstawiciel mówił że jest trochę drożej bo muszą listopadowy kontrakt zrealizować. Rzepak na nowe zbiory robią po 1660 netto, a z tegorocznych nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

Masz może tam jakieś namiary? Cena u nich pod bramą czy z podwórka? Mam do Pawłowa ok 45 km. W tej cenie pchnąłbym ze 100 ton. 

A ktoś wie jak rzepak stoi? Mam taką nieoficjaną wiadomość żeby teraz sprzedawać, bo na wiosnę podobno już obniżki mają być. 

 

ta nieoficjalna wiadomosc dotyczy pszenicy czy rzepaku ze na wiosne beda spadki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Znajomy co kręci się troszkę po salonach wczoraj mi powiedział, że rozmawiał z kimś na spotkaniu w warszawie. Ten ktoś miał twierdzić że rzepak teraz drogi i żeby sprzedawać bo wiosną mają być obniżki.

Nie wiem czy wierzyć, bo co roku spotykałem takie opinie  i co roku najdroższy był zwykle marzec-kwiecień. Choć z drugiej strony nigdy nie drożał tak szybko i tak dużo jak w tym roku. Na dziś są już propozycje po 1820 netto.

Laver, dzięki za nr telefonu. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

oj pszenica mocno podrożała nie wiem czy przedawać czy nie ale mam nadzieję na dalsze wzrosty

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

W opolskim cena stoi. 590 netto konsumpcja



oj pszenica mocno podrożała nie wiem czy przedawać czy nie ale mam nadzieję na dalsze wzrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

Znajomy co kręci się troszkę po salonach wczoraj mi powiedział, że rozmawiał z kimś na spotkaniu w warszawie. Ten ktoś miał twierdzić że rzepak teraz drogi i żeby sprzedawać bo wiosną mają być obniżki.

Nie wiem czy wierzyć, bo co roku spotykałem takie opinie  i co roku najdroższy był zwykle marzec-kwiecień. Choć z drugiej strony nigdy nie drożał tak szybko i tak dużo jak w tym roku. Na dziś są już propozycje po 1820 netto.

Laver, dzięki za nr telefonu. 

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/wedrujacy-wir-polarny-moze-przyniesc-sroga-zime,218256,1,0.html   Pogoda może zweryfikować te twierdzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale macie te ceny... Tylko że ja też jestem ze wschodu i ludzie do mnie dzwonią czy nie mam pszenicy po 620 netto u mnie w bramie chcą płacić. Ja tam na razie trzymam. Mam nie wiele bo raptem 3 auta. Kukurydzę po 580 netto pchnąłem 2 auta. Ale już od grudnia myślę że śmiało po 600 będę ją sprzedawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    151

Oby się sprawdziło euro po 5 zł, mam trochę do wymiany ojro. Tylko że wtedy znowu ropa podróżeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj