Polecane posty

galan99    7574

Dokładnie w Zamoiskim też na konto 550 zł aby sucha i niemiała grzyba czyli czarna  biorą wszystko, nie ważne parametry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

wipasz 290 za to studzieny daje już 300 za 30 %

stydzienny daje 280 z jego transportem, albo 300 ze swoim transportem

 

dokładnie 293 przy 30 % cena z dziś kolejka  długa masakra

Maniek podaj mi tel do wipaszu?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574

Skoro z pszenicę jakościową w Pomorskim płacą 660 zł a w Zamoiskim za jakosciową tylko 550 zł , bo niema dlanich znaczenia aby pszenica . Jaki jest ses dbania zabiegów i ponoszenia kosztów na jakościową ... Jak 7 t uzyskam przy nakładzie 1200 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim200    3

Witam, czy ktoś sprzedawał zboże lub rzepak Piotrowi Baranowi (po zmianie nazwiska Jakub Markut) z lubelskiego i otrzymał już zapłate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbycho77    11

Ja osobiście do nich nie sprzedawałem ale słyszałem różne opowieści , że jak nie weźmiesz na rękę kasy to możesz o niej zapomnieć .Komornik ostatnio zabrał im sieczkarnię Krone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim200    3

Zawsze prędzej czy później płacili, ale w tym roku prawdopodobnie jeszcze nikomu i w dodatku ukrywa się... Nie ma żadnego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    33

stydzienny daje 280 z jego transportem, albo 300 ze swoim transportem

 

Maniek podaj mi tel do wipaszu?

 

Przy 30 % wilgotnosci wipasz daje 300 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Cedrob Rypin qqrydza 30% 370 netto

 

powiedz jak mamy zyc na tym podkarpaciu jak u mnie 300 u ciebie 370?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A o to , to teraz trzeba by prezesa kaczyńskiego pytać ;). Podkarpacie i ściana wschodnia toć bastion - a więc wszyscy gromkim głosem ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kogo kukurydza obchodzi w temacie CENY PSZENICY

 

 

jakbyś nie zauważył to nie przyjęło się tu pisać tylko cen pszenicy; Cedrob i Golpasz (Golub-Dobrzyń) za pszenicę płacą po 590 netto. Zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

a kogo kukurydza obchodzi w temacie CENY PSZENICY

 

mnie na przykład bo obserwując cenę kukurydzy mokrej/ suchej i ruchy można powiązać to w pewnym stopniu z ceną pszenicy, w zależności ile będzie plonu kuku tam wpłynie ona na cenę szczególnie pszenicy paszowej bo kurniki wezmą kuku zamiast pszenicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

nawet duzo bo w moich stronach jeden taki wielki bamber nie sprzedaje bo oferuja mu cene po 450 - 460 zł za suchą tylko nie wiem czy netto czy brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To mało. Wschodnie Mazowsze bliżej Wisły jak Buga to na firmy ilości 25 t 550 netto to na podwórzu się dostaje, a w obrocie lokalnym na tony to cena jest 650 - 700.

Wątpię aby znaleźć transport za 55zł/t do GDA

 

Marcin ty tu podajesz takie ceny które nie są spektakularne, ale dlaczego tak jest bo wiesz że my rolnicy indywidualnie to możemy ci dostarczyć jakieś partie przykładowo 100 t i dlatego taka cena. Bo nie chce mi się wierzyć że gdy rozmawiasz z klientem np. o 5 tys ton to mu proponujesz cenę 605 na porcie w momencie gdy giełda dyktuje cenę przynajmniej o 100 zł większą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1535

pszenica kons 600-620 netto min 75 gęstość i 25t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział że mam w danej chwili najlepszą cenę.

Po prostu tyle mogę dać max. na porcie przy ilościach ciężarówkowych, przy większych ilościach inne ceny oczywiście:)

Ogólnie do portów idzie qq ale w ilościach mniejszych niż rok temu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No no właśnie mi o to chodziło, że piszesz ceny za ilości śladowe.

Podawaj ceny w hurcie ;) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1535

nie pamiętam tej firmy, ale ona teraz w Borkach Kosy wydzierżawiła magazyny. Aśka dzisiaj do mnie dzwoniła (ta co w Agrocornie pracowała)

Jak coś to jutro mogę się dowiedzieć dokładnie. Przez telefon nie dosłyszałem nazwy

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj