Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Terry24    17

Większa czesc pszenicy sprzedana (5łódek)po 640 netto z tym ze pod spodem (2/3)była wilgotna (ok16,17 proc)bo młócona po deszczach a na wierzchu ta przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

dzwoniłem do kapki jakiś tydzień temu to placił 530-600 wiec gdzie to 610?

Nie wiem co ci powiedzieli jak dzwoniłeś. Ja napisałem po ile sprzedaje firma której wynajmuję silosy. Przedstawiciel handlowy z tej firmy powiedział mi że jakościówkę sprzedają po 590-610. Ilości około 300 ton tygodniowo. Domyślam się że do kapki bo wożą około 50km w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7551

To dane z 2014 roku ...                                                               

 

http://www.agrofoto.pl/aktualnosci/zboza/ceny-zboz-w-polsce-na-tle-innych-krajow-ue-07-13072014.html?p=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Nie wiem co ci powiedzieli jak dzwoniłeś. Ja napisałem po ile sprzedaje firma której wynajmuję silosy. Przedstawiciel handlowy z tej firmy powiedział mi że jakościówkę sprzedają po 590-610. Ilości około 300 ton tygodniowo. Domyślam się że do kapki bo wożą około 50km w jedną stronę.

 

widac inna stawki hurt inne detal po kilkanascie ton


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 14 - 670pln czyli na porcie 7 cena październik/listopad, gęstość min. 77!!!

Pszenica 12.5 - 655pln czyli na porcie 685 cena październik/listopad, gęstość min. 77!!!

Łubin 880pln netto

Groch 850-870 netto 

Bobik 720pln netto

Rzepak 1750netto loco gospodarstwo

Rzepak nowe zbiory 1600pln netto!!!

Pszenica 12,5 nowe zbiory 680pln netto!!!

Zainteresowanych zapraszam na priv

Przy większych ilościach cena do negocjacji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

mialem dzisiaj ofertę na jęczmień za 24t za 530 netto.

Odpuściłem, nie sprzedaję jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile dorzucacie do ceny przy workowaniu zboża  dla klienta? Ilości ok. tony-dwóch.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

pszenica przewiana u mnie w tym roku szła po 80-85 zł a taka prosto z kombajnu 65-70 zł oczywiscie w workach. Sprzedałem około 5 ton w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morganix    3

@sołtys48j a dziś pszenżyto po 590 brutto sprzedałem. jakiegoś szczególnego buuumu cenowego to chyba nie bedzie..... chyba że w dół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pszenżyto propozycja 540,-netto-czekać??

z tą lokalizacją szukaj lepszej ceny, ja wschodnie maz. po tyle miesiąc temu sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

ja mam chętnego na 50t pszenżyta po 535netto ale czekam na więcej


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

mialem dzisiaj ofertę na jęczmień za 24t za 530 netto.

Odpuściłem, nie sprzedaję jeszcze 

 

 

Od kogo ta oferta?? Mi dają 490 netto a po 530 to może bym i sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7551

Na zachodzie Polski może i jest pszenica po 600 zł bo w zamoiskim na konto lub na wymianę to 503 zl tylko tyle niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

Od kogo ta oferta?? Mi dają 490 netto a po 530 to może bym i sprzedał.

Wola Pasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

pogranicze powiatu lubelskiego zamojskiego i biłgorajskiego 540 550 brutto o nikt się nie wychyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

@sołtys48j a dziś pszenżyto po 590 brutto sprzedałem. jakiegoś szczególnego buuumu cenowego to chyba nie bedzie..... chyba że w dół 

Do kogo??

 

z tą lokalizacją szukaj lepszej ceny, ja wschodnie maz. po tyle miesiąc temu sprzedałem.

NIc nie szukam oni sami dzwonili ;)

dziś dzwoniłem i moja cena do końca października to 560 i odbiór z podwórka-nie ukrywam,ze muszę coś sprzedać albo zboże albo bydlaki bo ciśnie mnie gościu na wykup dzierżawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioska    0

Panowie znalazłem te dane w internecie może się przydadzą .

Średnie ceny jęczmienia na targowiskach na dzień 14.10.2016 zł/tona

Kujawsko-Pomorskie -660

Lubelskie- 585

Lubuskie- 700

Łódzkie - 661

Małopolskie - 573

Mazowieckie- 663

Podkarpackie- 660

Podlaskie- 645

Śląskie- 674

Świętokrzyskie- 675

Wielkopolskie- 683

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7551

No to teraz będziemy sobie wpier...lać zdrową żywność GMO prosto z Hameryki. 
A teraz wszystko w duł pszenica to pewno już w grudnju będzie po 400 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj