Polecane posty

Kula07    163

mam sprzęt zamortyzowany w dobrym stanie więc dekoniunkturę mam w nosie

To Twój sprze jest chyba z lat 90.

 

Rozumiem, że jak pszenica będzie po 400zl/t to też będziesz miał dekoniokture w nosie bo sprzęt masz zamortyzowany?


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://www.agrofoto.pl/fakty/drugi-dzien-protestow-rolnikow-w-powiecie-bialskim,67263.html no to panowie nie siedzimy tylko to samo robimy

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIWI    8

oo to mus wiać z resztą pszenicy za dotychczasową cenę 600 netto. Jeszcze trochę i cenowo zrówna się z żytem.

 

W pow. Jasło cena 550+ vat, w innych regionach za owies lepiej płacą, śmiech na sali ale co zrobić rzepak nie wypalił, trzeba sprzedawać konsumpcje za tyle za ile jest za coś trzeba gospodarstwo utrzymać, z kolei do portu daleko za to niestety Ukraina i Słowacja blisko i nikt nic nie potrafi zrobić a p. Jurgiel nawet nie potrafi wprowadzić sprzedaży bezpośredniej takiej oczywistej oczywistości. Nie ma złudzeń niedługo mija rok jak rządzą a podobnie jak poprzednicy mają Nas głęboko w poważaniu...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 12.5 - 645pln czyli na porcie 675 cena wrzesień, gęstość min. 76!!!

Żyto 510pln netto

Łubin 885pln netto

Groch 840-860 netto 

Bobik 710pln netto

Peluszka 720pln netto

Kukurydza sucha cena w porcie 585pln netto

Rzepak nowe zbiory oczywiście 1660netto loco gospodarstwo

Zainteresowanych zapraszam na priv

Przy większych ilościach cena do negocjacji.

 

Edytowano przez MarcinBrzozowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 12.5 - 645pln czyli na porcie 675 cena wrzesień, gęstość min. 76!!!

Żyto 510pln netto

Łubin 885pln netto

Groch 840-860 netto

Bobik 710pln netto

Peluszka 720pln netto

Kukurydza sucha cena w porcie 585pln netto

Rzepak nowe zbiory oczywiście 1660netto loco gospodarstwo

Zainteresowanych zapraszam na priv

Przy większych ilościach cena do negocjacji.

Rzepak nawet w miarę cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

... lubelskie... 560zl netto parametry takie, że gdy zapytałem czy toś za tyle sprzedał wymowne milczenie -glencore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldexx    0

mi glencore zaoferował za pszenice 12.5/76/250 -625  na podwórku na mazurach w Ketrzynie u nich w elewatorze 615 mówią ze transport drogi 50  na port

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica białko12.5 - 645pln czyli na porcie 675, gęstość min. 76, opadanie 250!!!

Żyto 510pln netto

Łubin 885pln netto

Groch 850-870 netto 

Bobik 710pln netto

Peluszka 725pln netto

Kukurydza sucha cena w porcie 590pln netto

Rzepak nowe zbiory oczywiście 1665netto loco gospodarstwo

Zainteresowanych zapraszam na priv

Przy większych ilościach cena do negocjacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W sąsiednim powiecie od wymienionych przez ciebie Młyn w 88-210 Dobre, za jakościową płaci 616 netto a jak się nie łapie w parametrach to 600 netto za paszówkę. Nie mają wyśrubowanych parametrów, jara z 12,5 białka oraz gęstością 72 przeszła jako jakościowa, a wiozłem ją tam z myślą że to jest paszowa bo to z takich dzierzaw zbierana że szkoda gadać jakie te pola są kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7556

Wszystko jest robione aby w Polsce zniszczyć staniemy się dziadami będziemy wszystko sprowadzać jak robją ze , świniami a skonczą ze zborzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj