Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miwigos    3439

Mam :)

 

To u ciebie pada,bo u mnie nie i 14 białka masz co roku to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

U mnie przez ostatni tydzień to praktycznie codziennie pada a pewności nie mam czy akurat uda się osiągnąć dobre parametry zboża, jeszcze dużo zależy od tego jaka będzie pogoda gdy zboże będzie dojrzewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracus74    15

To u ciebie pada,bo u mnie nie i 14 białka masz co roku to niemożliwe

 

He he to nie tak. Mam pewność na 14bialka na ta pszenice która posiadam i zamiast teraz ja sprzedawac można podpisac umowę na nowe zbiory i wtedy ja sprzedać a co do nowych zbiorow to wiadomo ze niczego nie można być pewien. Jedyna pewna rzecz w zyciu to smierc. A co opadow to u nas susza jakiej najstarsi ludzie nie pamietaja-znaczace opady były w lutym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6

Pszenica paszowa 610 brutto woj lubelskie troche się ruszyło niestety konsumcji nie biorą. Może ktoś wie po ile w lubelli aktualnie bo niecałe dwa tygodnie temu 610 netto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc ze takie niskie ceny to jeszcze to:((

- Argentyna: prognozy wyraźnego zwiększenia areału zasiewów pszenicy. Według związków branżowych, areał zasiewów pszenicy w Argentynie pod zbiory w sezonie 2016/17 wyniesie 11,6 mln akrów i będzie o 27% większy od powierzchni uprawy pszenicy pod zbiory w bieżącym sezonie. Wszystko za sprawą zniesienia podatku eksportowego na pszenicę przez argentyńskie władze;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

Nie dosc ze takie niskie ceny to jeszcze to:((

- Argentyna: prognozy wyraźnego zwiększenia areału zasiewów pszenicy. Według związków branżowych, areał zasiewów pszenicy w Argentynie pod zbiory w sezonie 2016/17 wyniesie 11,6 mln akrów i będzie o 27% większy od powierzchni uprawy pszenicy pod zbiory w bieżącym sezonie. Wszystko za sprawą zniesienia podatku eksportowego na pszenicę przez argentyńskie władze;

 

Nie strasz.... nie strasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Argentyna to taki duży gracz na rynku zbóż??


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Wydzwaniają by sprzedać bo stanieje a coraz lepszą cenę oferują. Nawet GS i drobni handlarze lepiej płacą na rękę jak cefetra agrolok glencore czy lubella przelewem po ocenie jakości u siebie gdzie nie koniecznie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Prognoza kluczowe słowo ma małe odzwierciedlenie do rzeczywistości , ja prognozuje że jak bedzie padać to urośnie a jak nie to nie urośnie ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    250

Wczoraj podpisalem rzepak stary po 1790 netto + doplaty , loco olejarnia
pszenica kons propozycje 630-640 loco gosp. wsch lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goliard    0

kupuję zboża w zachodniopomorskim i lubuskim konkurencyjne ceny, dogodne warunki płatności, odbioru.

 

 

660 536 118

 

 

 

www.polishagri.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baksik    2

Pszenżyto sprzedane 535 zł brutto, lokalny skup, jak bym miał więcej towaru szukałbym lepszej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toru    15

adrian3005
gdzie takie ceny? Mi w fast chem powiedzieli 600 netto za 13 białka i 28 gluten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja dzwoniłem do przedstawiciela z Agroloku w środę i za pszenicę 14,5 proponował mi 630 netto. Jak mu kazałem pisać umowę to zadzwonił w piątek i już proponował 605 z odbiorem w połowie czerwca. Tłumaczył że w czwartek były wielkie (!) spadki na giełdzie. 

Zrezygnowałem. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek123456    66

adrian3005

gdzie takie ceny? Mi w fast chem powiedzieli 600 netto za 13 białka i 28 gluten.

 

Jak chcesz kasę w terminie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksyciak91    1

Poszła pszenica paszowa 670 netto, ilość 200 ton, a w młynach dają 640 netto powyżej 30 glutenu. Fakt, że za paszowke dorzucili trochę bo dobre białko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

Ja uważam, że w żniwa cena pszenicy będzie ok 600 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki0077    0

No to macie dobre ceny pszenicy bo u nas w opolskim a konkretnie w okolicach kietrza i głubczyc pszenica konsumpcyjna po 590zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj