Polecane posty

driver24    760

Pszenica paszowa 620,00 netto. Woj WLKP ok Poznania. Podobno przymiarki do obniżek, a jak w innych rejonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    109

Dzisiaj sprzedana pszenica paszowa po 570zł/t,podrożała o 10zł,w maju pewnie spadnie na 550zł,więc nie ma co czekać,w skupie mówił,że w tym roku będzie taka sama cena,jenak najlepiej u mnie jest sprzedać grudzień,styczeń wtedy jest najlepsza cena

Podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Czy ktoś wie jaka jest przyczyna wzrostów na giełdach ?

bo ja swoja sprzedałem  :D


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15

Silopol Oporów pszenica paszowa 642zł z watem konsumpcja 663 zł z watem wzrost 20 zł na tonie według tamtego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    249

od soboty spodziewane przez kilka dni u niemca , belga , francuza , czecha i anglika nocne przymrozki do -7C na 2m , narobia bigosu , zwlaszcza w rzepaku i kuku.
U nas tez ale mniejsze przymrozki . Radze sie nie spieszyc ze sprzedaza

post-4283-0-16281000-1461182861_thumb.gif

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrainsa

Ceny netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 150km od portów gdansk/gdynia

Pszenica 14 - 645pln czyli na porcie 675pln

Pszenica 12.5 - 635pln czyli na porcie 665pln

Pszenica 11,5 - 620pln czyli na porcie 650pln

Rzepak stary 1681pln netto loco gospodarstwo

Rzepak nowy kontrakt (sierpien) 1570pln netto loco gospodarstwo.

Przy większych ilościach cena do negocjacji.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

a ja spokojnie czekam  nie sprzedaje rzepak będzie w maju na kontrakcie powyżej 1600 netto


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    628

ja już udupiłem w lutym 1/4 po 1490zł:):)

no ale cóż...

i tak lepiej niż w ubiegłym sezonie więc nie ma co płakać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzemik61    35

już dzisiaj dostałem ofertę na 1600 z gospodarstwa druga  ofert 1590


pszenica na nowe zbiory 12,5 620 netto z gospodarstwa taniej niż ze starych zbiorów, chociaż na giełdzie pszenica z nowych zbiorów dużo droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

a ja spokojnie czekam  nie sprzedaje rzepak będzie w maju na kontrakcie powyżej 1600 netto

 

podejrzewam że przekroczy 1700 już maju. dopiero spływają raporty z ubezpieczalni o wymarznięciach rzepaku i nie spieszy się im zbytnio ja czekałem w zeszłym roku ponad miesiąc na szacowanie strat po gradobiciu nie doliczam czasu na ręszte papierowej roboty dopiero jak to wszystko podliczą zacznie się szał kontraktów tylko żeby nie podpisywać pochopnie po 1650 bo będzie dużo lepsza cena. zresztą niech mnie ktoś poprawi jeśli nie mam racji. tylko zaraz spekulanci zaczną czarować na giełdach i robic wszystko aby te cene zbic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

a rzepak przebił barierę 380E na maj kontrakt pewnie to chwilowy wzrost i realizacja zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak u was pszenzyto?

Cargill Białystok 550, PZZ 520 netto 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3395

a ja spokojnie czekam  nie sprzedaje rzepak będzie w maju na kontrakcie powyżej 1600 netto

Najpierw wymłócić potem przechować i sprzedać po minimum 1800 ,a być może po 2000 ,taka moja recepta,dopiero co sprzedałem zeszłoroczny  i jestem zadowolony ,a tobie PANCZO to się dziwie nakarałeś się w zeszłym roku i to cię nie nauczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrainsa

Ceny netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 150km od portów gdansk/gdynia

Pszenica 14 - 652pln czyli na porcie 682pln

Pszenica 12.5 - 642pln czyli na porcie 672pln

Pszenica 11,5 - 620pln czyli na porcie 650pln

Rzepak stary 1702pln netto loco gospodarstwo

Rzepak nowy kontrakt (sierpien) 1580pln netto loco gospodarstwo.

Przy większych ilościach cena do negocjacji.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    628

Najpierw wymłócić potem przechować i sprzedać po minimum 1800 ,a być może po 2000 ,taka moja recepta,dopiero co sprzedałem zeszłoroczny i jestem zadowolony ,a tobie PANCZO to się dziwie nakarałeś się w zeszłym roku i to cię nie nauczyło

Mylisz się kolego :)

Nauczyło!

Wtedy podpisałem 1/2 a teraz 1/4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Mocne wzrosty cen pszenicy na gieldach czyżby jakieś wzrosty cen się szykują ?

Edytowano przez knoro93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KupiecPL    3

Zna ktoś Dom Handlowy Agro? Warto z nimi handlować?

 

ten z Łodzi? a na jakich warunkach chcesz im sprzedawać i co za zboże i ilości? Napisz na priv bo może mam lepszą ofertę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    344

Ja część pszenicy jakieś 15t sprzedałem ludziom do siewu to udało mi się po 75-80 opchnąć ale workowanie itd... Mam oferte z młynu jelonki na konsumpcyjną po 61 +vat z ich transportem ,a wczoraj zadzwoniła do mnie pani z firmy Jakpol szukają pszenicy dają 62 z transportem jakby było blizej dała by 63 takze wstrzymam się z 2 tyg bo cos się zaczyna dziać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj