Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ZUCH1234    93

No to jak sprzedawać tą pszenice czy jeszcze czekać , nic z tego nie rozumie na giełdzie idzie do góry a na skupach w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosując okreslenie "cywilizowane armie" może powiesz jeszcze, ze masz na mysli Armie Radziecką..? To dopiero bylo bydło kaukazkie..! Rosjanie wymordowali wiecej Polaków niz Hitlerowskie Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Prywatny folwark Pana Hiacentego kwitnie w najlepsze.. Za komuny cenzura nie byla tak skuteczna :D

 

ja wiem że chcesz dostać bana całkowitego nie bój dostaniesz, jak już Jacka mieszasz do swoich dywagacji

 

 

pszenica myślę że się będzie dziwgać pomału tak do czerwca ale rewelacji raczej nie ma co oczekiwać

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

nic nie podpisuj i do sądu

w sadzie nie wygram, pole gołe nie mam jak udowodnic ze jesienia był ładny rzepak


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Posty nie związane z tematem zostały usunięte.

Albo piszesz nieprawdę , albo nie wiesz co piszesz . Pszenica po 580 , a twój post nie związany z tematem,niech inny , bardziej obiektywny moderator usunie.

Temat jest o cenach pszenicy , a nie om twoich działaniach,

9 punktów ostrzeżenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

jest nauczka żeby dokumentować   np zdjęcia z punktem odniesienia itd miałbyś podpórkę 


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

w sadzie nie wygram, pole gołe nie mam jak udowodnic ze jesienia był ładny rzepak

Sprawa jest bardzo prosta , ubezpieczyciel powinien sprawdzić stan plantacji , a jeśli tego nie zrobił , uznał jej stan za obiecujący.

Jeśli zakwestionuje stan plantacji , to zapytaj jakim prawem ubezpieczył słabo lub wcale rokujący .

Jednym słowem , nic nie musisz udowadniać , lustracja plantacji lub jej brak , to prawo ubezpieczyciela .

Skoro z niego nie skorzystał, to nie twój problem.

Dając umowę do podpisania , zdecydował ze był w stanie wydać plon zgodny z tym na umowie.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxer    126

Coś się dziwnego dzieje :) Prawie 10 euro na matifie pszenica w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Wiesz kolego, co to jest "realizacja krótkoterminowych zysków" na giełdzie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bertek    2

Rzeczywiście, bardzo dziwne, szczególnie, ze jest sobota i giełdy nie pracują dzisiaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Sprawa jest bardzo prosta , ubezpieczyciel powinien sprawdzić stan plantacji , a jeśli tego nie zrobił , uznał jej stan za obiecujący.

Jeśli zakwestionuje stan plantacji , to zapytaj jakim prawem ubezpieczył słabo lub wcale rokujący .

Jednym słowem , nic nie musisz udowadniać , lustracja plantacji lub jej brak , to prawo ubezpieczyciela .

Skoro z niego nie skorzystał, to nie twój problem.

Dając umowę do podpisania , zdecydował ze był w stanie wydać plon zgodny z tym na umowie.

to nie na temat, ale gośś tłumaczył ja ja podpisałem oświadczenie ze rzepak jest taki a taki i gdybym jesienia zadzwonił to przyjechali by zobaczyc czy sie nadaje do ubezpieczenia jesli nie to oddaliby kase, ale to jesienia. widac drobnym druczkiem cos takiego było. nie bój sie z ubezpieczalnia nie wygra. nauczka na przyszłość nie warto ubezpieczac


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Sądzilem się z ubezpieczycielem o tytoń 2 lata . Temat dotyczył ok 4 tyś zł. W pierwszej instancji ubezpieczyciel miał nakaz zaplacić mi o ile pamiętam dodatkowe 600 zł, lecz moje koszty wynosiły ok 1500 .  Po apelacji , ubezpieczyciel przegrał ok 12000 zł , z czego po odliczeniu kosztów prawnika i biegłego . do mnie trafiło ok 6000 zł.

Nie odpuszczaj , na to liczą.

Twoje oświadczenie stanu plantacji nie było oprotestowane , dałeś numer działki i areał , a oni zainkasowali składkę i pobrali należną kwotę , potwierdzając tym samym dane zawarte w umowie.

Chyba że na piśmie zabroniłeś wstępu na plantację , co jest niemożliwe , bo łamie warunki ubezpieczenia.

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

tak jak pisał scoffer ja bym nie odpuszczał


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ubezpieczajcie w  PZU nigdy nie było problemy z odszkodowaniem.

 

Nie polecam miałem w Concordi po gradzie wypłacili 95% sumy ubezpieczenia miałem plon 7 ton po 900 zł tyle wypłacili kolega w PZU dostał po 600 bo oni wypłacają po cenie rynkowej a Concordia sumę ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Z PZU przeniosłem sie do concordi bo tam były rózne cyrki i w concordi to reraz szacowanie było dobre


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

Czy moderatorzy nie mogą się zająć postami nie na temat? Prawie dwie strony o ubezpieczeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

A skup to masz otwarty w sobotę , czy dni wolne od pracy wolisz spędzać na kapowaniu ,donosicielstwu i konfidencji .

Niech się forum cieszy ze żyje , Bolkiem i tak nie zostaniesz ,

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albercik99    93

Nie polecam miałem w Concordi po gradzie wypłacili 95% sumy ubezpieczenia miałem plon 7 ton po 900 zł tyle wypłacili kolega w PZU dostał po 600 bo oni wypłacają po cenie rynkowej a Concordia sumę ubezpieczenia

Co ty trujesz? Albo cos tu ściemniasz albo kolega ci kitów nawciskał. PZU wyplaca od sumy na jaka sie ubezpiecza. Wielokrotnie sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3520

Daj fotke tego rzepaku ,jak był na jesieni ,to musi być cos na polu teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj