Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
thug    236

coś jest problem z wklejaniem linków z farmera z innych portali nie ma problemu


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

To ja mam prognoze na 01.03.2016 141 E. A jakieś nagrody za trafną prognoze są przewidziane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

W zasadzie ruch na owsie nie wiele się różni od normalnego. Jednak pisał ktoś o suszy w Hiszpanii i Portugalii, a oni są głównym importerem owsa z polski, wiec możliwe ze coś będzie na rzeczy? 

Ale lepszy news to że rzepak płynie do nas właściwie canolli :((

Pozdrawiam

 

Jest duża szansa, że ten rzepak nie wjedzie w rzeczywistości do Polskich zakładów, ale pewności 100% nie ma.

mylić ??? przecież to już się dzieje gdzieś czytałem że pszenica zjedzie w granice 135-140 euro oby nie

 

Chyba z tydzień niecały temu pisałem tutaj, że aby pszenicę wyeksportować, to musielibyśmy ją sprzedać po 600-620zł netto na portach, nie więcej. Co daje właśnie jakieś 138-140 euro. A skoro młyny mają zapasy, przetwórcy inni również, to coś lub ktoś musi ustąpić, czyli cena będzie niższa. Niestety wszystko ku temu zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

płynie Canola chyba.

matif  dziś już 148 eurasów ,ktos tu kiedyś napisał że pszenica osiągnie pułap interwencyjnego skupu 101 euro  hehe teraz to już nie wygląda jak żart


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

To chyba nie ja, chociaż może. Tylko ta cena obowiązuje nie w żniwa tylko od pierwszego listopada. W żniwa to wolna amerykanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal26    12

Panowie miał ktoś do czynienia z firmą agroimpex z woj. lubuskiego?jak współpraca z nimi i płatność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

To chyba nie ja, chociaż może. Tylko ta cena obowiązuje nie w żniwa tylko od pierwszego listopada. W żniwa to wolna amerykanka.

 

chodziło mi o cenę ogólnie ;)


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek83    15

Słuchy chodzą, że ten rzepak wagonami ma iść na kruszwicę 18 tys ton. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczę statek płynący z canolli to dam znać ile tego płynie:))

Niestety sądząc po cbot gdzie pszenica wczoraj -10$ nie wygląda to optymistycznie:(

Edytowano przez MarcinBrzozowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Marcin  wczoraj poleciało o 10 dolarów??

ale tam są te ich przeliczniki buszele itd to chyba nie spadło aż o 10 dolców


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78

Tylko źeby teraz nie zrobiła się panika z pszenicą bo jak wszyscy ruszą do skupów to będzi źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Panowie był jakiś raport oprócz tej prognozy francuskiej co do zbóż i rzepaku  bo na matifie  dzisiaj spadki ,znaczy spadki są codziennie ale dzisiaj strasznie w dół wszystko leci


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Trzeba by się chyba szybko po pieniądze za rzepak zgłosić z przechowywania,bo mimo wymarznięć nic dobrego się nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

ile moze leciec cena pszenicy w dół ? cały czas spada czym to jest w koncu spowodowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s17    15

Na jak to czym? Rekordowymi plonami w sezonie 2016/2017 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambi14    97

no to chyba musze zaczac sprzedawac pszenice, albo czekac do przyszlych zniw.. sam nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

najgorsze jest to że euro też  coraz mniej


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635

Dzisiaj byl u mnie przedstawiciel Agroloku i podal mi ceny.
Woj lubelskie.

Pszenica paszowa 560netto

Pszenżyto 515netto

Jeczmień 550netto


Nędzia

Edytowano przez hardkor113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Kiepsko się zrobiło z cenami zbóż  :( Póki co nie ma co wywozić tak przynajmniej ja uważam. Tyle czasu już się przechowało to jak jeszcze trochę poczekać myślę, że podskoczy coś do góry gdzieś po Wielkanocy, a Wy jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1273

Fermy Woźniak za pszenicę płacą 590zł/netto,pszenżyto po 560zł/netto.@kamil96 teraz to tylko zagazować silosy, zapomnieć o sprzedaży i spokojnie czekać może nawet do czerwca?,oczywiście jak kasa nie tak potrzebna.

Edytowano przez marek1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

ja juz niczego nie uwazam.

do niedawna byłem pewien, ze nie zejdzie ponizej 150, dzis widze dzien sie skonczył na 145.

Wiem tylko jedno

predzej wyleje w stodole posadzke i bede trzymał zboze do przyszłego roku, niz je sprzedam ponizej 600zł/t

 

Ciagle ma nadzieje na jakis kataklizm/konflikt i ze giełda ostro pójdzie do góry.

Aczkolwiek to tylko czcze zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj