Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
buczek    9

ja bym chyba nie ryzykował gaz jest bardzo toksyczczny. dzisiaj znowu kolor nadziei na giełdzie :) oby tak dalej

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

Ja bym sypał na przyczepę i gazował z dala od zwierząt. Kiedyś cała rodzina się przez to nie obudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Jaja se robisz???

pewnie..........

ktoś pytał o cenę owsa RSP odwiany sprzedaje po 600 netto TEN SAM CO IDZIE NA CENTRALĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w okolicach krasnika owies po 560 brutto niewiele tańszy od pszenicy paszowej :) z tego co się orientuję to pszenica paszowa 625 brutto.

 

To samo pytanie co wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    498

w tym tygodniu wywiozłem całe zyto jakie miałem (o dziwo jego cena nie spadała ostatnimi czasy i jeszcze od zeszłego roku stoi na poziomie 540.

jako, ze miałem dobre parametry, to dostałem nawet 550 netto.

 

Porównujac do obecnych stawek pszenicy mysle, nie było na co czekac. (W młynie kuj-pom Szczepanki pszenica stoi w zaleznosci od jakosci 640/630/620)

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

cena 540  na gospodarstwie w punkcie sprzedaż w wielkopolsce jest po 600 netto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaczaua    1

Myślicie, że prognozy "ekspertów Min. Rol", że pszenica w marcu będzie droższa jest realna...?

Ja zaczynam wątpić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78

To wszystko zaleźy ile pszenicy jest w magazynach bo w moich stronach ci duzi jeszcze nic nie sprzedali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

Panowie nie ma bata kto może niech trochę  przetrzyma pójdzie i to znacznie do góry

Hiszpania i kraje osciezne okropna susza. A od sasiadów   trochę blisko granicy będą szczuli .Ale transport też kosztuje

U nich też się pindoli Wytrzymać inapewno będfzie Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Hiszpania czy Portugalia nic nie znaczą w produkcji zboża


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

Te wymarznięcia to propaganda, w mojej okolicy pszenice i rzepaki robią się zielone. Oby tak dalej to z przezimowaniem nie będzie źle. Odpukać w nie malowane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    634

Mogę się założyć że z tych co tu na forum najbardziej płaczą że wymarzło to max 10% dokona jakiegokolwiek przesiewu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senior    16

krzysiek24m co ty bredzisz jaka propaganda, wyjedz troche w teren to zmienisz zdanie, w mojej okolicy 60- 70 % pszenicy wymarzło, nie wspomnę o jęczmieniu. Najgorsze jeszcze przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

A po czym wnosisz że wymarzło? Bo brązowa całkiem pszenica wypuszcza ze środka zielone listki. Nie wiem jak jęczmień bo w okolicy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

Te wymarznięcia to propaganda, w mojej okolicy pszenice i rzepaki robią się zielone. Oby tak dalej to z przezimowaniem nie będzie źle. Odpukać w nie malowane:-)

Przypominam Ci ze w czasie mrozów u Ciebie leżał śnieg i nie było wiatru ,teren pagórkowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3488

PANCZO ty miałes 2 cm śniegu ,skala wymarznięć jest większa niż 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anto    14

Hiszpania czy Portugalia nic nie znaczą w produkcji zboża

 

ale w konsumpcji już tak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

Mogę się założyć że z tych co tu na forum najbardziej płaczą że wymarzło to max 10% dokona jakiegokolwiek przesiewu...

 

Panczo przyjedż w centralną polskę i sie zdziwisz i się ciesz to co masz

Te wymarznięcia to propaganda, w mojej okolicy pszenice i rzepaki robią się zielone. Oby tak dalej to z przezimowaniem nie będzie źle. Odpukać w nie malowane:-)

 

skoro ci nie wymarzły to nie gadaj że propaganda  i się ciesz że cię bozia oszczędziła

 

jestem seniorem i troche wiem cos na ten temat . Nie wiem  skąd jestes . prtzyjedz w centralną i się rozczarujesz

krzysiek24m co ty bredzisz jaka propaganda, wyjedz troche w teren to zmienisz zdanie, w mojej okolicy 60- 70 % pszenicy wymarzło, nie wspomnę o jęczmieniu. Najgorsze jeszcze przed nami

 

chyba nie do mnie to cytowałeś bo ja popieam to co Ty mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj