Polecane posty

thug    236

kurcze coś czuję że najlepsza cena na pszenicę już była teraz za nim odrobi starty o ile w ogóle odrobi minie sporo czasu na matifie znowu porażka dziś


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal225    14

W piątek sprzedaje 50 t jarki na siew po 750 netto   ,  a ogólnie oferta na resztę pszenicy 15 %  po 680 netto  z gospodarstwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

rolnikszukaceny proponował mi 800 netto z podwórka :), jak jesteś zainteresowany, to pisz do niego

 

 mi coś pisał 820 netto, problem w tym, że ja mam tylko 13-14 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

W piątek sprzedaje 50 t jarki na siew po 750 netto   ,  a ogólnie oferta na resztę pszenicy 15 %  po 680 netto  z gospodarstwa ...

Czy to kupuje ktoś na planowe siewy czy po wymarznięciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

za taka kase to jeszcze przez młynek mogę przepuscic


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal225    14

Czy to kupuje ktoś na planowe siewy czy po wymarznięciach ?

 

Nie mam pojęcia kolego sprzedaje to przez znajomego który handluje zbożami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

W piątek sprzedaje 50 t jarki na siew po 750 netto   ,  a ogólnie oferta na resztę pszenicy 15 %  po 680 netto  z gospodarstwa ...

 

Czy to kupuje ktoś na planowe siewy czy po wymarznięciach ?

 

Pewnie trafi to do jakiegos gospodarstwa nasiennego, puszcza przez petkusa, zbadaja mtz i sile kielkowania, nastepnie zaprawia, powrokuja i sprzedadza po 1500-1600. Biznes is biznes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal225    14

Pewnie trafi to do jakiegos gospodarstwa nasiennego, puszcza przez petkusa, zbadaja mtz i sile kielkowania, nastepnie zaprawia, powrokuja i sprzedadza po 1500-1600. Biznes is biznes:)

 

 Bardzo możliwe bo jak się dowiedzieli że nie traktowana żadnymi desykantami to odpowiedź była za chwile ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

kolejny po rolnikszukaceny naciagacz...

 

Naciągacz? A czym Ciebie naciągnąłem? Napisz konkretnie a zrekompensuje Ci wszelkie straty, bo do tej pory raczej słyszałem podziękowania zamiast oszczerstw. Nie zawsze wyszukamy najlepszej ceny, ale spokojnie, wszystko się jeszcze mocno rozwinie, bo dopóki jest zapał, to tak łatwo się nie poddamy :-)

rolnikszukaceny proponował mi 800 netto z podwórka :), jak jesteś zainteresowany, to pisz do niego

 

Tylko dobrze, aby był cały samochód towaru :-) Może być od kilku osób. W każdym razie firma kupująca oczywiście rozlicza VAT, i płaci do ręki przy odbiorze.

A teraz nietypowe zapytanie,  szukam w okolicach Tarnowa - Rzeszowa 400kg pszenicy ozimej. Może ktoś ma na sprzedaż?

Potrzebny towar czysty bez innego rodzaju ziaren i zanieczyszczeń.

 mi coś pisał 820 netto, problem w tym, że ja mam tylko 13-14 ton

 

Cena zależy od lokalizacji, więc kosztów transportu, dlatego też w jednym miejscu będzie to 820, a w innym 770zł netto.

Edytowano przez Rolnikszukaceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3498

GEN za takie śmieszne pieniądze jak na siew to kupili,zobaczysz co się będie działo za miesiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

Jeżeli było to istotne że nie była desykowana to na 100% na siew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

matif po raz kolejny dzisiaj również się ze..ał


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

Egipcjanie cofnęli francuzom 60 tys ton pszenicy bo był sporysz a to im się trafia i już mają problem ,cena leci ale to powinien być ich problem a nie nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

qiuckphos czeka więc niech sobie leży


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

 

A teraz nietypowe zapytanie,  szukam w okolicach Tarnowa - Rzeszowa 400kg pszenicy ozimej. Może ktoś ma na sprzedaż?

Potrzebny towar czysty bez innego rodzaju ziaren i zanieczyszczeń.

 

 

mam jak chcesz to przyjeżdżaj tylko płatność gotówka 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

 

mam jak chcesz to przyjeżdżaj tylko płatność gotówka 

 

Ok, daj do siebie numer, jutro do Ciebie na spokojnie przedzwonię, w środę bym podjechał :-)

Edytowano przez Rolnikszukaceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37
Napisano (edytowany)
 

rolnikszukaceny tylko odpowiadasz wybranym na pytanie o cenę?,bo ja pozostałem bez odpowiedzi.

 
Edytowano przez mirek37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

zgadza się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę mieć pełny przegląd, bo u Ciebie w rejonie mocno trzy duże firmy paszowe popsuły rynek wstrzymując całkowicie zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie GoodGrains kwotuje dziś tak:

Cena netto dla pszenicy i rzepaku ok. 100 km od portów w Gdańsku/Gdyni (przy koszcie 30pln/tona za transport)

Pszenica 14białka 660-680 zależne od ilości

12,5 białka 640

Pszenica nowe zbiory (wrzesień) 670-680

Rzepak 1630

Rzepak nowe zbiory 1520

Wysokobiałkowe cena netto na linii Wisły, im dalej na wschód taniej im bliżej Niemiec drożej.

Groch 835

Bobik 702

 

Ogólnie pszenice i rzepak dziś w plecy ok 20-30 złotych w porównaniu z piątkiem, jutro jeszcze niżej bo czerwono na giełdzie:(((

A nie chce opisywać plotek z branży bo nie brzmią optymistycznie:((

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

Napisz kolego te plotki z branży każdy jest ciekawy co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Plotki w branży są takie że na razie nie będzie lepiej:(

Może coś po połowie marca drgnie do góry? Tylko że gdybanie jak to będzie z cenami, to podobnie jak z pogodą, czyli najbliższy tydzień oki . a potem to kto wie. Na razie ludziska szukają na gwałt jarych zbóż i rzepaku, to zapewne ma związek z przezimowaniami. Sam mam w plecy 15ha hyfi F1, ale cóż takie życie:(

Nie będę roznosił więcej plotek bo to nie w moim stylu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janb86    1
Napisano (edytowany)

następny się reklamuje !!!

 

Widzę, że dziś już nie można nawet podrzucić info na forum... to przykre bo forum służy do wymiany informacji.

 

Z drugiej strony, nawet jeśli byłoby to celowe polecenie strony, to jeśli część użytkowników forum znajdzie na niej wartościowe info to będzie sukces mojej wiadomości, gdyż pomogła ona kilu osobom.

 

Pozdrawiam,

Edytowano przez janb86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj