Polecane posty

moss    3

przedstawiciel Cefertry przesłał mi sms, że podpisują kontrakty na nowy sezon z dotawą na nowopowstający skup  w Pawłowie  , kolega dzwonił to coś mówił o 700 zł jakby coś to namiary na priw

Ksys  chyba masz pełną skrzynkę wiec piszę tutaj podeślij na priva  ten kontakt do przedstawiciela z cefetry  gdyż mieszkam niedaleko tego powstającego skupu w Pawłowie, i z chęcią bym się zapoznał z ich propozycją na nowe zbiory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Firma GoodGrains

Ceny netto

pszenica 14 680

pszenica 12,5 660

Pszenica nowe zbiory (wrzesien) 680

Rzepak 1640

Rzepak nowe zbiory (sierpien) 1530

Łubin 970

Jak coś na priv prosze.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

tylko zachód Ukrainy nie produkuje tyle zboża co wschód. po za tym kogo obchodzi susza czy wymarzniecia w Polsce to nie USA czy Australia .tam klęska = wyższa cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9

Ksys  chyba masz pełną skrzynkę wiec piszę tutaj podeślij na priva  ten kontakt do przedstawiciela z cefetry  gdyż mieszkam niedaleko tego powstającego skupu w Pawłowie, i z chęcią bym się zapoznał z ich propozycją na nowe zbiory

 

Moss, masz już ten kontakt? dzwoniłeś tam? I co rzeczywiście 700zł netto będą dawać u nas??? bo mam wątpliwości ale byłoby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

powiat siedlecki pszenżyto 540 brutto na razie lipa,ciekawe czy ktoś daje więcej w okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Narazie nie zapowiada sie zeby bylo wiecej w naszym rejonie. Bo co niektóre firmy juz nie chca pisac kontraktów na pszenzyto. Albo zasypani albo czekaja na obniżke.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moss    3

Moss, masz już ten kontakt? dzwoniłeś tam? I co rzeczywiście 700zł netto będą dawać u nas??? bo mam wątpliwości ale byłoby super

kontrakt 645 netto za 12,5 białka ilości całosamochodowe cefetra pawłow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

Bez zmian do 650 brutto. 

zzz płacą 675zł brutto jeszcze

 

te 645zł to jest z ich transportem już policzone? to kolega wcześniej coś trochę przy tych 700 netto dobrego smsa dostał, może inny region czy coś, ode mnie do kielc nie jest jeszcze tak daleko, jakby to było te 670-680 to bym pewnie ze dwa auta zakontraktował... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1986    1

powiat siedlecki pszenżyto 540 brutto na razie lipa,ciekawe czy ktoś daje więcej w okolicy?

 

ja dziś sprzedałem 50 ton po 560zł brutto z podwórka. Kasa w ciagu 14 dni. Sokołów Podlaski. A jeszcze tydzień temu dawali za to 575zł ehhh życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Jeszcze wiosny nie ma a już w prognozach rekordowe plony są - co za debile to wymyślają


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

.Co ma być to będzie i co ma się oazać to się okaże w odpowiednim czasie , ale lepsze prgnozy megaplonów i niskich cen , niż te odwrotne .

Tylko takie, być może są w stanie sprowokować do myślenia choćby paru rolników ,dzierzawiących pola po 2 tys/ha , płacących za fosforan amonu kwoty równoważne prawie 5t zboża lub uwazających ze zakup gleby 4 klasy w cenie 50 tyś jest megaokazją.

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moss    3

zzz płacą 675zł brutto jeszcze

 

te 645zł to jest z ich transportem już policzone? to kolega wcześniej coś trochę przy tych 700 netto dobrego smsa dostał, może inny region czy coś, ode mnie do kielc nie jest jeszcze tak daleko, jakby to było te 670-680 to bym pewnie ze dwa auta zakontraktował... 

to jest na miejscu w nowo powstającym punkcie Cefetry  w Pawłowie  gm. Strzyżewice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy93    2

Przy jakich parametrach zzz(zamość) płaci 630 netto?

Edytowano przez siwy93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

robi się ciekawie  http://www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/rosliny-oleiste/mniej-rzepaku-na-ukrainie,62183.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Kapka - 600-630 netto (jakość) - 30 zł w doł , żyto - 520 netto

Pekala - 580 brutto (pasza) cena bez zmian

Słoma - 550 brutto (pasza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy93    2

Cefetra 10 złotych dzisiaj do góry :)

Mógłbyś powiedzieć w jakiej miejscowości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

zzz płacą 675zł brutto jeszcze

 

te 645zł to jest z ich transportem już policzone? to kolega wcześniej coś trochę przy tych 700 netto dobrego smsa dostał, może inny region czy coś, ode mnie do kielc nie jest jeszcze tak daleko, jakby to było te 670-680 to bym pewnie ze dwa auta zakontraktował... 

sms był sprzed 10 dni to cena pewnie mogła być wyższa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

Przy jakich parametrach zzz(zamość) płaci 630 netto?

28 gluten, jak znajdą jakiegoś robaka np wołka - cofka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj