Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    582

Po 470  możesz do mnie przywiesc jesli masz całe autko to zabiore z podwórka :) 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

to co teraz ceny beda caly czas leciec w doł juz zboza malo jest w zapasach u nas na wsi nawet ci wieksi po 70 ha  to juz wiekszosc zboza wyprzedali takze duzych zapasow juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

to co teraz ceny beda caly czas leciec w doł juz zboza malo jest w zapasach u nas na wsi nawet ci wieksi po 70 ha  to juz wiekszosc zboza wyprzedali takze duzych zapasow juz nie ma

ci co maja 70ha to wcale nie wieksi. sam obrabiam ok 60 i czuje sie jak chłopek małorolny


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    833

Gdzie takie kontrakty w lubelskim można podpisać? Drugi rok nic nie sprzedałem w żniwa i d*pa nie interes z tym trzymaniem, a po 700 netto w żniwa to mogę oddać spokojnie 3/4 zbiorów...

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

W lubelskim za tą cenę nie podpiszesz  , większy jest koszt transportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2

Jakie ceny ma Cedrob na pszenicę i jęczmień?

We wtorek jak dzwoniłem to w Cedrobie pszenica była po 640 zł. netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

Witam,AgriPlus pszenica paszowa 660 netto,pszenżyto 620 netto .

W jakiej miejscowości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Witam,AgriPlus pszenica paszowa 660 netto,pszenżyto 620 netto .

 

paszowa droższa niż u mnie konsumpcja hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didek    0

dolnośląskie okolice Świdnicy pszenica  konsumpcyjna 615 - 620 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    204

Po 470  możesz do mnie przywiesc jesli masz całe autko to zabiore z podwórka :)

Na szczęście już sprzedałem w grudniu po lepszych cenach ale jak usłyszałem te ceny to mnie z nóg zwaliło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Ciekawi mnie co się dzieje z kontraktami na rzepak ...  w ubiegłym roku o tej porze wszyscy chętnie pisali kontrakty a w tym cisza jak po śmierci organisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9

Ja jutro sprzedaje 50 ton pszenicy paszowki po 640 brutto od siebie z podworka i auto owsu po 515. Tydzien w tydzień co raz gorsze ceny a kasa mi potrzebna. Gdzie Ci wszyscy prorocy co pisali że w styczniu będzie drogo... ehhh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareczek525    25

taką panikę siejecie , jak było droższe to nikt nie sprzedawał , a teraz jak muchy do lepu do skupów jedziecie , codziennie tańsze i codziennie więcej sprzedających to tylko u nas tak może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

Ciekawi mnie co się dzieje z kontraktami na rzepak ...  w ubiegłym roku o tej porze wszyscy chętnie pisali kontrakty a w tym cisza jak po śmierci organisty:)

Coś wisi w powietrzu ......i zaczną się żałobne lamenty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

u mnie dzis okoliczy skup 10zł do góry, 630zł netto konsumcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj