Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kumpel25    3

pszenica bez znaczenia jakości 605 netto, kukurydza 630netto, owies 500 netto. Miechów. Małopolskie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Nie wierzę że takie ceny zostaną musi coś skoczyć sprzedawać po takich cenach to musi komuś brakować kasy bo innego wytłumaczenia nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Dziś sprzedana pszenica po 680 netto do "Ziarno" okolice Torunia. W cenniku widziałem pszenżyto po 600 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

kurde jeszcze dobre ceny macie to jest firma z Cichoradza


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dsz    8

Dokladnie ja z lubelskiego po 57 netto to jest ponizej kosztow albo po kosztach Nic nie zarobimy ja man mozliwosc ze nie musze sprzedawac niech szczury jedza za type nie oddam. Ja sobie policzylem to zostanie mi moze 1000zl na plus nie licze czasu jaki na to poswiecilem Bo rolnictwo nie jest moim jedynym zrodlem utrzymania z posianych 20h to kokosow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobrap    0

numer Ci podeslalem na pw

 

jak mozesz kolego to podaj mi tez namiar na ten skup i gdzie dokladnie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

brutto?? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Kapka 600 netto , z parametrami ale nie chce na razie brać bo silosy pełne. Mam ofertę od siebie z placu po 610-620 netto (12,5 białko,26 gluten) ale co najmniej 50ton na raz. I sam nie wiem czy gonić po 620 czy czekać. Chociaż człowiek z dużej firmy mówił mi dzisiaj że nie widać końca spadków i sami nie wiedza gdzie się skończy. Ciekawy rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

To Cichoradz (Ziarno) ma najniższą cenę na pszenicę 620 netto. Moja miała 31 glutenu i białko w okolicach 14, tak naprawdę to powinna mieć 14,5 na tą cenę ale na  stałego dostawcę można trochę łaskawiej spojrzeć.

Ogólnie w tym roku to się wszystkim przewraca nie powiem gdzie, bo jak się dowiadywałem w różnych miejscach to wszyscy chcą białko pow. 14 a najlepiej jak by było 15. Jeszcze trochę to nie trzeba będzie do paszy dodawać koncentratów białkowych bo tyle będzie musiało go być zw zbożach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

 W Szczebrzeszynie młyn płaci 700 zł chyba brutto ale termin płatności ok 360 dni. Znajomy woził w kwietniu ub roku to jeszcze części kasy nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

skandal ceny leca na leb na szyje a w punktach skupu kolejki woza jak szalency mozna bylo w grudniu sprzedac to bylo drozej a teraz smiech na sali a niby susza w kraju byla u nas plony nizsze byly z powodu suszy

po takich spadkach to teraz trza bedzie ze 2 3 msc poczekac zeby ceny odbily do gory chyba  mam nadzieje ze bedzie drozej blizej wiosny

Edytowano przez warchest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj