Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Buszido007    154

Pszenica paszowa:

Karmex : 580-600 netto

Lokalna RSP - 600 netto

Jęczmień w RSP też po 600netto - chyba pogonię - co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

witam

jaka cena owsa i pszenzyta w okolicach bialej podlaskiej ?

 

a ile masz do sprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3439

Widze że częśc rolników sprzedaje zboża ,czyli nadzieja mniej będzie ofert za 4-5 mięsięcy,a do żniw daleko, wszystko może się wydażyć,a według mnie wiele plantacji wymarzło

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

młyn Stara Wieś  cena zależna od glutenu 

25        -   620

26 - 27 -   630

28 - 29   - 6 40

30          - 650     ceny brutto

sprzedających brak w okolicy ceny podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dsz    8

Okolice Krasnegostawu lubelskie oprucz elewaru krupiec bo tam paszowa 560netto gdzie mozna sprzedac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9112

Proskurex Zagroda - koniec grudnia 600 netto paszowa, jakościowa 10zł więcej, ale musisz podjechać lub zadzwonić.  Krasnystaw (Borek) koło torów, ceny nie znam aktualnej, dzwoniłem tam ostatnio w październiku.

Zależy co rozumiesz przez "okolice" - to jeszcze w Rejowcu, Skierbieszów, Kraśniczyn (Solarski), Łopiennik

 

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonk25    4

Ja w przyszłym tyg wypycham żyto po 556 a pszenżyto po 652 brutto nie ma na co czekac bo drożej nie bedzie z reguły jest tak ze wszystkie firmy skupujące podpisuja kontrakty z rolnikami z odbiorem w marcu, kwietniu, maju po cenach grudniowych badz styczniowych i pozniej nie podnoszą cen bo są zaopatrzeni do żniw a wrecz przeciwnie troche je opuszczaja wtedy kto przetrzymał musi przywieść bo nie bedzie trzymał 2 lata w mojej okolicy taki system działa juz od kilku ładnych lat...a jesli beda jakie kolwiek wymarzniecia to ceny skocza wprzyszłym roku tak jak w 2012 żyto u mnie było po 820+vat to był interes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ja jak tylko bedzie jak to wyworze puki co jest slisko i nie chce ryzykowac. rok temu czekałem do przednówka ceny nie dość ze nie wzrosły to udaru cieplnego w silosie dostałem


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

widzieliście dzisiaj giełdy ale bieda


rzepak poleciał jakieś 20 zł na tonie pszenica ponad 10


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

ja w poniedziałek miałem ofertę 710zł netto za 14'tkę i nie sprzedałem. Każdy ma tam swoje i musi wiedzieć na ile może sobie pozwolić z przechowywaniem. Będę czekał, a czy się doczekam to tylko kwestia czasu a wszystko się wyjaśni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

kurde za 710 netto sprzedałbym całość u  nas za już 610


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635

Proskurex Zagroda podobno juz placi 620 brutto .
Dsz
Jak chcesz to w suchodołach kolo fajsławic skupuje Marcin Suszek i mozesz do niego podjechac i sie spytac o cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magikw    6

Firma bez kaucji gwarancyjnej z tego co widzę na stronie MF

 

 

kolego wlasnie o  co chodzi z ta kaucjia i gdzie to sprawdzic . To prawda ze do zakupu paliwa z niektórych firm skarbówka moze sie doczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Moje zyto i pszenica pojechały do Jelonek.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1188    126

Opolskie 610 netto za konsumpcyjną, w żniwa 650-660 netto. To są normalnie jakieś jaja  <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

no jaja ja mam info że prawdopodobnie od poniedziałku wtorku już po 600 ale może nie poleci


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PABLO555    27

 

Dziś sprzedana pszenica 12.5 białka po 650 netto .cena ze żniw .legnica

Edytowano przez PABLO555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raptus    10

Kolego, u kogo w Legnicy tyle dostałeś? Osadkowski?

 

Edytowano przez raptus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Kolego, u kogo w Legnicy tyle dostałeś? Osadkowski?

 

u osadkowskiego byś dostał  jasne

610-615


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1785

Nie ma co się oszukiwać, zboża to surowiec tak samo jak ropa i są one powiązane. Ceny ropy nie pozwolą odbić się zbożom :( Na szczęście paszówka sprzedana w żniwa po 620 czyli tyle ile max oferuja teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobi77    1

Pszenica paszowa na lokalnej fermie:

dostawa styczeń 700zł.

dostawa luty 670zł.

Ceny brutto u kupującego, woj. łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj