Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
XTRO    1507

Witajcie

Last:))

Groch żółty 840pln netto - temat przy 100 tonach okolice Gdańska, inne lokalizacje kwestia dogadania kosztów transportu.

Temat tylko na dzisiaj !!!!

Pozdrawiam

 

też mi cena przy takiej ilości.

W żniwa sprzedawałem po 750 netto za 15 ton, mam nadzieję że teraz uda mi się sprzedać za 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3457

ja w zeszlym tygodniu sprzedalem ponad 4tony owsa po 400zl i mam jeszcze 7ton przenzyta za ktore ceny u mnie oscyluja w okolicach 500zl/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1272

koledzy a jakie są prognozy ? będą spadki czy coś urośnie jak myślicie ? 

 

Ja prognozuje że zima będzie do Wielkanocy i na Ukrainie wszystko wymarznie?.A tak poważnie, to Elewator Strzelno nadal 640zł/netto za pszenicę kons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rabe    3

panowie jakie firmy w woj. podlaskim lub mazowieckim prowadza kontraktacje zbóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Myślicie że to realne prognozy..?

 

 

 

http://www.agrofoto.pl/agroskop/analizy-i-komentarze/arr-prognozy-cen-skupu-podstawowych-produktow-rolniczych,62055.html

 

śledzę te ich prognozy i prawie nigdy się nie sprawdzają jak tak dalej pójdzie to chinole sprowadzą cenę pszenicy poniżej 150 euro a wtedy nie będzie ciekawie no chyba że euro dobije do 5


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Jak cena pszenicy spadnie do 150 euro, to  we francji i niemczech rolnicy wyjdą na ulice i zacznie się interwencja na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

interwencja jest zapisana na nieco innym poziomie niż 150 euro a myślisz że nie dojdzie,  ropa i chińska gospodarka  właśnie sprowadzą ją coś około tej ceny


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Chętnie sprzedam pszenicę ponad 13% białka za 150euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

164 euro to jest na matifie u nas zawsze 100-150  złotówek niżej

sam chętnie sprzedałbym po tej cenie

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Ja nie wytrzymałem i pogoniłem po 660netto białko ponad 14, gluten 33 na młyn


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

ja mam propozycje za pszenice konsumpcyjną po 700 zł netto 13,5 % białka, i już nie czekam wypycham wszystko( reszta w okolicy płaci po 640 zł netto konsumpcja  )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Po 700 to bym juz dawno wypchnał ale nikt tyle nie dawał w grudniu 670 najwiecej oferowali za moja :(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy93    2

ja mam propozycje za pszenice konsumpcyjną po 700 zł netto 13,5 % białka, i już nie czekam wypycham wszystko( reszta w okolicy płaci po 640 zł netto konsumpcja  )

A gdzie dokładnie tyle płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

Ja nie wytrzymałem i pogoniłem po 660netto białko ponad 14, gluten 33 na młyn

 

gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonk25    4

tydzień temu sprzedałem łubin na Holandie po 970 zł netto z odbiorem z podwórka teraz podpisałem kontrakt na sprzedaż pszenżyta po 630 zł netto i żyto po 560 zł netto z tego co wiem to już wszystko pospadało i to sporo

Siema to żyto to na holandie wypychasz?? kto daje taka cene i przy jakiej ilosci?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj