Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
popo73    78

Pare lat temu tez euro tak podskoczyło i pszenica od razu poszła do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

euro idzie w góre takze zboże też powinno sie niedługo odbic, mysle ze dzieki PISowi mozemy zobaczyc 5zł za euro  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Euro po 5 , paliwo też wkrótce po 5 (mocny dolar i obiecane "pińcset). Do tego nawozy w górę, opryski w górę. Brawo wy. Wy coście oddali kraj w ręce niedojd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

paliwo po 3.5zł bo ropa leci na 20$, nawozy bez zmian...

brawo my  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Czytanie ze zrozumieniem - ważna rzecz. Daj tym ludziom 6 miesięcy. Jak nie pogoni się tego motłochu to będzie źle. No ale kogo innego mógł wybrać elektorat który wierzy że Matka Boska była Polką pochodzącą z Częstochowy. Będziecie zboże jeszcze proboszczom za Bóg zapłać oddawali coś mi się wydaje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

widze ze na strony hazardowe zagladasz  ;) bo forex to nic innego jak hazard  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Taaa, ty widzę wiesz wszystko :lol: . Wszystko co się dzieje było do przewidzenia. Kto myślał ten skorzystał. Brawo ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Grasz? Ja używam Aliora i XM tyle że na dzwigni 500 i konto w UK ze względów fiskalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Taaa, ty widzę wiesz wszystko :lol: . Wszystko co się dzieje było do przewidzenia. Kto myślał ten skorzystał. Brawo ja .

 

nie martw sie i tak wszystko przegrasz na tym forexie  :D

na forexie zarabia max 5% inwestorów, reszta to dawcy kapitału  :D

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Nic się nie martw od moje forexowe spekulacje. Gram od 7 lat a od 5 lat gram już tylko małą częścią kapitału która jest zyskiem bo wkład już dawno wycofałem i powiem ci że grając "delikatnie" średniorocznie mam zancznie lepiej niż średnia krajowa. Znam wielu co stracili wszystko ale znam też kilku którzy żyją tylko z tego i żyją na naprawdę wysokim poziomie. Ja jestem typem gracza który scalpuje na walutach a na indexach i towarach gram długoterminowo. Wiedza, doświadczenie i opanowanie - odstawy. No i jeszcze język angielski bo w Polsce nie ma żadnego serwisu infomacyjnego wartego uwagi.

 

A wracając do tematu - szukam kupca na około 150 ton pszenicy bo mój dotychczasowy odbiorca nie odbierze wcześniej jak z końcem marca a chcę przestawiać w lutym silosy. Możecie kogoś sprawdzonego polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    680

Grasz? Ja używam Aliora i XM tyle że na dzwigni 500 i konto w UK ze względów fiskalnych ;)

Kolego teraz też używasz takiej dźwigni na walutach? 

 

Kupiona dziś tona grochu po 600 zł za tonę. Na targu cenią po 1200 zł za tonę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Grasz? Ja używam Aliora i XM tyle że na dzwigni 500 i konto w UK ze względów fiskalnych ;)

 

dzwignia 500 i zarabianie  ;) komu te bajki chcesz sprzedac ?

na dzwigni 100 ciezko jest sie utrzymac na powierzchni a co mowa o 500  :D

na ile lotów otwierasz pozycje przewaznie na tej dzwigni ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

lewar 500 i loty? niestety nie gram milionem. 0,2 do 0,5 lota na walutach na indexach do 5 lotów ale tylko scalping. chcesz powiedzieć że jak idziesz z prądem to 100 lepsze jak 500;). jakaś nowa matematyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

No i 500 mam na XM gdzie wypłaty robię na konto w uk bo u nas 19% boli za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

Co z tego ze euro poszło o 20-30 groszy w gore, jak na matifie pszenica spadła 15-20 euro na tonie. Bardziej niż wzrostów, na prognozowane tutaj przez niektórych 800 zł spodziewałbym się spadku do 550-600 zł netto za tonę gdy euro będzie wyceniane na 4,10 zł na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

akurat wysoki kurs Euro jest korzystny dla rzepaku i zbóż, bo cena będzie utrzymywać się na wyższym poziomie po przeliczeniu i na obecna chwile skoryguje w jakimś stopniu spadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

lewar 500 i loty? niestety nie gram milionem. 0,2 do 0,5 lota na walutach na indexach do 5 lotów ale tylko scalping. chcesz powiedzieć że jak idziesz z prądem to 100 lepsze jak 500;). jakaś nowa matematyka.

 

co to za dziadostwo ten XM ? od kiedy toto istnieje ? 0.5 roku ?  ;)

lepiej zagrac 1 lotem na dzwigni 100 niz 0.5 na dzwigni 500 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

Co z tego ze euro poszło o 20-30 groszy w gore, jak na matifie pszenica spadła 15-20 euro na tonie. Bardziej niż wzrostów, na prognozowane tutaj przez niektórych 800 zł spodziewałbym się spadku do 550-600 zł netto za tonę gdy euro będzie wyceniane na 4,10 zł na przykład.

Przez następne cztery lata spodziewaj się że będzie prędzej 5,10 a nie 4 ,10 i tego sobie życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj