Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Henius91

Bizon Z-056 vs Claas dominator 86 vs John Deere 1085

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
ralfMTX140    3

Moj sasiad ma Dominatora 86 z 1983 roku z silnikiem chyba Perkinsa 125 km i mu strasznie kopci. JD 1085 w ktorym roku byl produkowany? Jak porownujesz JD i Claasa to Bizon na ten poziom sie nie lapie. :)

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Kolejorz    3

John Deere i Claas lepsze o wiele od Bizona

John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Wiadomość z agroFakt.pl

ciagnikfan    3

Te kombajny są w cenach ok. 55000 do 60000zł więc Bizon odpada. Nigdy bym nie kupił ZO-56 za takie pieniądze. Pozostaje JD albo Claas i tu jest ciężki wybór ale ja bym jednak kupił Claasa bo jest powszechniejszy w Polsce i części są pewnie tańsze niż do JD.

...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

ralfMTX140    3

Z cenami czesci to bedzie podobnie bo Claas i JD dosyc cenia swoje wyroby i czesci zamienne.

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Lukasz82    2

bizon mysl techniczna polska. no nie stety ale nie. zobaczcie new holand 1530 bo to jest identyko jak bizon. bizona nie można porównywać z tymi kombajnami no nie stety.

rataj    3

wybierz claasa :(

Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

ciagnikfan    3
Z cenami czesci to bedzie podobnie bo Claas i JD dosyc cenia swoje wyroby i czesci zamienne.

Fakt ale używane Bizony z niezrozumiałych mi przyczyn maja chyba najgorszy wskażnik cena/jakość. Poza tym są mniej wydajne a bardziej awaryjne.

...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

ralfMTX140    3
Fakt ale używane Bizony z niezrozumiałych mi przyczyn maja chyba najgorszy wskażnik cena/jakość. Poza tym są mniej wydajne a bardziej awaryjne.

Wydajinosc i awaryjnosc to najwazniejsze rzeczy. Ja mam kombajn Claasa 7 lat i nigdy nie bylo z nim problemu ani z czesciami ani z serwisem. Trzeba zaznaczyc ze dzwonilem do Korbankowa i kurierem czesci rano przyjezdzaly ale jestem zadowolony. :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kot003
      Witam,
      Od jakiegoś czasu nosze się z zamianą mojego Dominatora 88 na coś większego/nowszego. Myślałem o Lexionach 405-430 ewentualnie Mega 204-208 z kabiną lexiona, ewentualnie 88vx, 108vx. Ceny Lexionów jak i Megi podobne. Ja wolałbym Lexiona gdyż dużo dobrego o nich słyszałem jednak tata odradza je bo ktoś mu mówił że są duże problemy z płytkami układów scalonych które bardzo często siadają, ile w tym jest prawdy? A może lepszym rozwiązaniem będzie lexion sprzed 98 roku który ma te układy na kablach? Kombaj miałby pracować na około 150ha rocznie, nie kosiłby kukurydzy. Heder jaki miałby z tym kombajnem współpracować to składany 5,4m lub klasyczny 5,1m
    • Przez agromechanik19
      Fajny mały kombajn cena do 40tysi
    • Przez jarku98
      Witam
      Stoję przed wyborem kombajnu głównie na usługi . Kombajny mają podobną cenę i wydajność. kombajn będzie brany na różnicowanie i muszę zmienić wnisek z siewnika na kombajn i dlatego muszę wybrać markę , a kombajn będzie zamawiany dopiero po żniwach .Co byście polecili chodzi mi głównie o wytrzymałość , spalanie , wygodę pracy i wartość przy odsprzedaży ?
    • Przez sebarr
      Witam, stoję przed wyborem kombajnu. Proszę o zdanie osoby mające doświadczenie z W550 lub zbliżonym modem.
      Chodzi o to, że bliżej mi do JD ponieważ mam dostęp do mechanika z serwisu. W razie awarii po gwarancji będę mógł skorzystać z jego wiedzy a to cenne w czasach komputerów i tej całej elektroniki. Od classa nie znam nikogo.
      Wybór więc raczej na JD gdyby nie to, że sam mechanik mówi mi, że jeśli ciągnik to tylko JD ale jeśli chodzi o kombajn to lepiej dla mnie żebym szukał classa lub new hollanda...
      Główne zarzuty które słyszy od klientów jako serwisant , to że JD gubią więcej niż classy i new hollandy. Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacjom?

• Przez vdan
      Witam.
      Przymierzam się do zakupu używanego kombajnu na moje 100 ha gospodarstwo. Do tej pory obrabiałem to Fortschrittem MDW 514. Jego czas powoli się kończy stąd decyzja. Poszukuje używanej maszyny, Mój budżet to max. 220 tyś brutto. Rozważam zakup New hollanda tc5050, tc 56. Claasa mediona 310 lub innej serii, John Deer'a 1450 CWS, lub deutz fahra serii 40. Nie znam się kompletnie na tych maszynach, w okolicy kilka NH, tc 56, cs cx. Dodam że potrzebuje sprzętu nie dużego gabarytowo, heder max 5m.  Dość mocno interesowałem się jd CWS - ale opinie o tym kombajnie są bardzo różne(ze skrajności w skrajność ). Natomiast New holland tc 5050 znowu trochę martwi mocą silnika - 170 km to chyba nie dużo. Bardzo proszę o jakieś wskazówki, podpowiedź. 
      Z góry dziękuje 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.