Snajper20

Konsole Ps, Xbox, Gry

Polecane posty

Snajper20    5

Siemka, przeglądam forum i nie widze zadnego tematu o Konsolach i  Gierekach  ;). Może są tu jacyś miłośnicy takiej formy spedzania wolnego czasu? Jeśli tak to piszcie w co gracie, na czym gracie ;)  może ktoś chce sprzedać jakieś gierki lub sie wymienić? :)

Edytowano przez Snajper20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miastek    35

Xbox 360 gram w wolnym czasie w FARCRY4 świetna gierka choć dopiero co zaczełem od tygodnia polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

PS4 zakupiłem 3 tygodnie i morduje po 6-8 h  na zmianę w GTA 5, Battlefielda 4 i jako że Polacy nie gęsi i trzeba wspierać polską myśl Wiedźmina 3: Dziki gon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snajper20    5

PS4 fajna  konsolka ;)  Jednak wole  PS3 Chyba tylko temu ze gierki tansze i sporo uzywek ;)   Kusi mnie zebrac cala kolekcje call of duty ;) Sam od siebie moge polecic Call of duty w   dwoch wydaniach black OPS III i advanced warfare ;) F1 2014 ;)

Edytowano przez Snajper20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traveller    0
Dnia 3.01.2016 o 20:40, Snajper20 napisał:

Siemka, przeglądam forum i nie widze zadnego tematu o Konsolach i  Gierekach  ;). Może są tu jacyś miłośnicy takiej formy spedzania wolnego czasu? Jeśli tak to piszcie w co gracie, na czym gracie ;)  może ktoś chce sprzedać jakieś gierki lub sie wymienić? :)

Polecam farcry5 jest mega.No i oczywiscie wiedzmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kaczor4011
      Jak w temacie. Jak grać w sieci w symulator farmy na xboxie??
    • Przez dawidursus323
      Wie ktoś czemu na necie do fs 15 nie ma prasy małej kostki np. sipmy? Czy w 15 nie byłoby małych kostek?
    • Przez hus2431
      Witam, Jesteśmy grupką znajomych lubiąca grać i bawić się na Live. Zwracamy się o pomoc ponieważ, staramy się o partnerstwo z platformą Hitbox tylko potrzebujemy widzów na naszym kanale. Wystarczy abyście weszli w link poniżej i włączyli Live. Nie musicie nawet tego oglądać wystarczy mieć włączony nasz Live no chyba, że komuś się spodoba to wtedy zapraszamy do polubienia naszego kanału

       
      Link do stream'a 
      http://www.hitbox.tv/breamteam
       
      Informacje
       
      Nasz kanał jest świeżo założony. W zależności od dnia tygodnia. Live może odbywać się ranną-popołudniową-wieczorną porą.
      Rozpoczynamy zabawę w świecie Stream-ów jak i kooperacji w grach.
      Zamierzamy szybko wtopić się w innych streamer-ów dla miłej zabawy z widzami i rywalizacji z wami
      Małymi kroczkami będziemy starać się rozszerzać naszą biblioteczkę z grami, by nie zanudzić was jednym tytułem
       
       
      Świeżaki rozrabiaki
       
      Ekipa Leszczów
       
      Leszczu (Marcin)
      MrChudyxD (Mikołaj)
      Dzikiokoń (Hubert)
       
      Obecnie gramy w:
       
      -Counter-Strike Global Offensive
      -World Of Tanks
      -Battlefield 3
       
      Możecie śledzić nas na bieżąco na naszym fanpage 
      https://www.facebook.com/pages/Bream-Team/1460595310919045?ref=notif&notif_t=fbpage_fan_invite
      tu znajdziecie wszystkie informacje na temat kiedy zaczynamy i co będziemy stram'ować
       
      Widzowie!!!
       
      Informujemy, że bez problemu możecie dołączać do rozgrywki w naszym gronie na skype lub ts.  
    • Przez dawidursus323
      Hey. Zakupiłem w 4netplayers serwer dedykowany do fs 15. Przysłali mi ip czy id mojego serwera i co teraz mam z tym zrobić? 
      Ps. Nie wiem czy doszła do nich zapłata za ten serwer [do Niemiec] bo środki za tą zapłate na moim internetowym koncie mam zablokowane. Możliwe żeby przelew do Niemiec szedł ponad 18godzin?
    • Gość konteno
      Przez Gość konteno
      chciałbym sie dowiedzieć gdzie w PL można zakupić części zamienne do rozsiewaczy wahadłowych ,
      potrzebuję schematy , zdjęcia i ilustracje (w dość dużej rozdzielczości) przedstawiające budowę przekładni takiego rozsiewacza 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj