Skocz do zawartości
proximaplus

John Deere 5085M -Dźwięk silnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
proximaplus    1

Witajcie agrofotowicze.Mam do was pytanie a w szczególności do użytkowników JD 5085m mianowicie  silnik ciągnika przy dodawaniu gazu robi czasami taki charakterystyczny dźwięk takie jakby "grzrzrzą"-kanie,zdarza się też że czasami jadę na obrotach 1300-1500 i też wydobędzie się z silnika taki dźwięk.Ciągnik ma 20mth  czy wy też takie  coś mieliście,czy to przez to że jest jeszcze na dotarciu,czy to może być jakiegoś rodzaju usterka?.Pozdrawiam

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

serwis :)

Jarecki88    182

Zgłoś usterkę. Żeby przy awarii nie wyszło, że to z rażącego zaniedbania użytkownika.

Wiadomość z agroFakt.pl

PanPralat    12

zobacz sobie przy masce są po bokach zaraz koło szyb na dole takie 2 mniejsze zasłonki czy one nie są luźne bo mi w 5r też tak rzezilo i włożyłem szfamki kawałek i jest ok :)

Hubert8245    23

Ja mam tak samo. Teraz jest ponad 400h i dźwięk jest coraz rzadziej, sporadycznie. Na początku też byłem przewrażliwiony na tym punkcie i zgłaszałem to do serwisu, potem zobaczyłem że każdy z którym miałem styczność tak ma ;) Taka niestety jest charakterystyka tego silnika że przy gwałtownym dodaniu gazu czy zwiększenia obciążenia pracuje przez chwile jak zetor :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się